Familieberichten f 26 zaterdag 24 september 2016 kükookop 0 fllensenlinq.nl Marina Maria van der Moere - de Vos Ted van Mourik Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds. En is het weer heel even net zoals vanouds. Rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Hendrik Arie van der Moere Wissenkerke, f Goes, 21 juli 1918 22 september 2016 Goes: Leen en Janny van der Moere - de Waal Harry en Marie-Cristien, Marleen, Chiel Sandra en Harry Leon en Conny, Eden en Merlijn, Jade Zierikzee: Sary en Bram de Bil - van der Moere Marko en Helma,Paco Harald en Bianca, Jayden, Vayenna Correspondentieadres: Troelstralaan 114 4463 XZ Goes De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 27 september om 10.45 uur in het kerkgebouw De Ark Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend om ongeveer 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Rina van der Moere - de Vos Ted van Mourik Ted van Mourik Heden is plotseling overleden onze buurman Kees Rottier Piet en Ria Leendertse Ko t en Betsie Blok Theo en Beth f Ivens Piet en Ina Koster Adri en Sannie Heijboer De buren van de Slotstraat in Kruiningen Gerda Noordhoek-van den Hout weduwe van Wijnand Noordhoek In plaats van kaarten Plotseling is van ons weggenomen onze zorgzame man en vader, trotse opa en ouwe opa Cornelis Rottier Kees in de leeftijd van 86 jaar. Kruiningen: Bep Rottier-Boone Kruiningen: Janny en Ferdinand Biezelinge: Annie en Peter Schore: Wilma en Ko Goes: Marco en Vanessa Klein- en achterkleinkinderen 22 september 2016 Slotstraat 52 4416 AW Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8-b te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aldaar maandag 26 september van 19.30 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid zal naar de wens van de overledene in besloten kring plaatsvinden. Plotseling overleed mijn lieve broer en onze oom Kees Rottier Uit aller naam: Familie Rottier Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 22 september is overleden onze schoonzuster en tante weduwe van Hen van der Moere. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Kamperland: P.J. van der Moere M.C. van der Moere-Verhulst t Emmeloord: J.P. van der Moere t M. van der Moere-van Dijke t Rilland-Bath: I.W. van der Moere t E.K. van der Moere-de Regt Wissenkerke: A. van der Moere t M. van der Moere-Flikweert t Vlissingen: M.J. Marcusse-van der Moere J.N. Marcusse t Neven en nichten Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze buurman Wij wensen Roos heel veel kracht en sterkte toe. Joke de Vrieze en Eric Chavanu Adri Wondergem Gapinge, 22 september 2016 Nog zoveel plannen Nog zoveel te doen Het mocht niet meer zo zijn Het is nu voor altijd "toen" Peter en Wil Conno en Truud Ab en Coby Johan en Lies Sjaak en Annemie Pieter en Elsbeth en kinderen Wij wensen Roos veel sterkte toe. Een goed menseen levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, mijn lieve Ted heeft mij te vroeg verlaten. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid, humor en liefde is plotseling van mij heengegaan echtgenoot van Roos van Mourik-Kloek Leiden, Rotterdam, 1 juli 1952 22 september 2016 Gapinge: Roos en Chico Schotsehoek 24, 4352 AH Gapinge We nemen afscheid van Ted op donderdag 29 september om 12.00 uur in de aula van Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, Platteweg te Gapinge. Ted nodigt u uit om na afloop in Brasserie de Olmen, Gapingseweg 5 te Gapinge, een borrel te komen drinken. Met Jezus als haar voorbeeld deelde zij, verzorgde zij, verzoende zij, en leerde zij, heb je naaste lief als jezelf. Nu rust zij Zwijndrecht Breda 30 juli 1932 22 september 2016 Gouda: Peter en Loes Twan Willemstad, Curagao: Paul en Marjon Eva Johan Michiel Sterre Breda: Marion en Gerard Kerwin Queenstown, Nieuw-Zeeland: Arjan en Sandra Lars Erryn Owen Correspondentieadres: Oosthaven 15-16 2801 PC Gouda dpn@northedge.nl Wij komen bij elkaar om afscheid van haar te nemen op woensdag 28 september om 13.30 uur in het Rouwcentrum op de Algemene Begraafplaats aan de Maasdamseweg 1c te 's-Gravendeel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in het Rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71