Overladen I* Pim Cornelissen Trees Dondorff Dag lieve mammo Frans van der Heide Jacoba Antonia van der Poel-Looij Franciscus Johannes Carin van der Heide-Baas Koos Frans van der Heide Piet Weststrate Een (bestuurs)lid van het eerste uur - 1992- is overleden. We zullen hem missen. Zijn inzet - 20 jaar penningmeester - directe benadering en persoonlijke betrokkenheid werden door ons allemaal bijzonder gewaardeerd. Onze gedachten gaan uit naar zijn lieve vrouw Suzanne en naasten die we veel sterkte toewensen met dit verlies. Zijn vrienden en vriendinnen PC Honte Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger Mevrouw De Nood-Goedhart Mevrouw De Nood was 20 jaar vrijwilliger bij de kerk- groep in SVRZ't Gasthuis. Wij hebben haar leren kennen als een betrokken vrouw en denken met waardering aan haar terug. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers SVRZ 't Gasthuis, Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Elk woord dat wordt geschreven is een aanslag op de ouderdom. Ten slotte wint de dood, jazeker, maar de dood is slechts de stilte in de zaal nadat het laatste woord geklonken heeft. De dood is een ontroering. R. Campert Bedroefd maar vol dierbare herinneringen nemen wij afscheid van 5 september 1933 18 september 2016 Heinkenszand: Marijke Cornelissen-Vlek Amsterdam: Pieter en Frances Bunnik: Martijn en Tolke Timme Jesper Amsterdam: Sander en Maartje Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Theresiaplein 6 te 's-Heerenhoek voor de liefdevolle verzorging. De crematie heeft plaatsgevonden op 23 september. Een man, een man Een woord, een woord Wij gedenken onze dierbare zwager Pim Cornelissen echtgenoot van Marijke Cornelissen-Vlek 5 september 1933 18 september 2016 Bussum: Bob en Len Vlek-Brouwer Middelburg: Hanneke de Clercq-Vlek Maastricht: Ineke Batta-Vlek Abcoude: Elisabeth Reichert-Vlek Leiden: Carla en Simon Stolwijk-Vlek Delft: John en Jos Vlek-van Dijk Amsterdam: Paul en Marjolein Vlek-Willemse Delft: Ruud en Lidwien Vlek-Meijsing Huizen: Renée Vlek-de Vroom Neven en nichten Je kunt niet praten met iemand die er niet meer is je kunt niet luisteren naar iemand die er niet meer is je kunt niet meer lachen met iemand die er niet meer is maar je kunt voor altijd houden van iemand die er niet meer is. Intens verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons heeft gegeven, laten wij u weten dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vriendin en onze zorgzame moeder en oma Geboren als Lie Tjoei Hoy Selat Pandjang, 25 augustus 1934 Goes, 22 september 2016 Goes: Dingeman Koole Utrecht: Rosanne en Chris Liam Correspondentieadres: Steve Bikostraat 396, 3573 BM Utrecht De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 september om 14.00 uur in de aula van het uitvaart centrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend volgt de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats, Geldeloozepad 20 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Eeterij Vierlinden, Kattendijksedijk 19 te Goes. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rosanne Tot ons grote verdriet is overleden Trees Dondorff Lieve en zorgzame vriendin van onze vader en opa Dingeman Koole Door haar originele, unieke persoonlijkheid laat ze op ons een onuitwisbare herinnering na. Portugal: Dick Koole en Suzan Middelburg: Ton en Marijke Koole Linda en Jan van de Bovenkamp Engeland: Thea en John Cathrine Irma Koole: onze overleden zus Middelburg: Marijke Koole en Marcel En hun kinderen en kleinkinderen Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit, je bent nu uitje lijden. Maar oh, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Bedroefd, maar met vele mooie herinneringen aan hem, hebben wij afscheid genomen van onze geliefde man, vader en opa echtgenoot van Hij overleed op 21 september 2016 in de leeftijd van 72 jaar. Carin Harry Romy Marcel en Ellen Kevin, Ilse Ann Bremstraat 40, 4341 JH Arnemuiden U kunt afscheid nemen van Frans in het Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op dinsdag 27 september van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 28 september om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze moeder en schoonmoeder, onze lieve oma heeft, na een lange weg in een steeds kleinere wereld, het leven losgelaten. weduwe van Wim van der Poel Hoedekenskerke, 1 maart 1926 Utrecht, 15 september 2016 Utrecht Christien van der Poel en Jaap Waling Inger en Pieter Tijn Zetten Jan van der Poel en Annemieke Lucieer t Sander Miriam We hebben op maandag 19 september jongstleden in kleine en vertrouwde kring afscheid van Koos genomen. We zijn ontroerd en we zijn dankbaar voor de aandacht en de lieve zorg die ze heeft gekregen van het verzorgend personeel van Klein Chartreuse. Contactadres: Christien van der Poel, Pal Maleterstraat 54, 3573 PH Utrecht Tel: 030-27 123 62 Mail: christienvander.poel@gmail.com Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van onze zus Carin Wij wensen Carin, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Jo Wijkhuijs - Baas Corrie Flipse - Baas Gré Baas - Koppejan Koos Nieuwersteeg - Baas Marie en Rinus de Groot - Baas Helma Baas Koos Baas - Wisse Ko en Nel Baas - van Belzen Neven en nichten Wij gedenken hen die ons zijn voorgegaan PROBUS CLUB HONTE ASSOCIATION OF RETIRED PROFESSIONAL AND BUSINESS MEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70