Overleden Familieberichten V X Pim Cornelissen 26 zaterdag 24 september 2016 N Trees Dondorff Dag lieve mammo Jacoba Antonia van der Poel-Looij Johanna Suzanna Ekkenbus - van Hoeve Cornelis Rottier Kees Koos Kees Heijboer Elk woord dat wordt geschreven is een aanslag op de ouderdom. Ten slotte wint de dood, jazeker, maar de dood is slechts de stilte in de zaal nadat het laatste woord geklonken heeft. De dood is een ontroering. R. Campert Bedroefd maar vol dierbare herinneringen nemen wij afscheid van 5 september 1933 18 september 2016 Heinkenszand: Marijke Cornelissen-Vlek Amsterdam: Pieter en Frances Bunnik: Martijn en Tolke Titmne Jesper Amsterdam: Sander en Maartje Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Theresiaplein 6 te 's-Heerenhoek voor de liefdevolle verzorging. De crematie heeft plaatsgevonden op 23 september. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Wij hebben afscheid moeten nemen van onze moeder sinds 23 november 2008 weduwe van Abraham Jacobus Ekkenbus Biervliet. 19 mei 1924 Groede: Breskens: Terneuzen: t IJzendijke, 19 september 2016 W.A. Verberkmoes - Ekkenbus L.P. Verberkmoes A.W. de Jonge - Ekkenbus J.C.P. de Jonge J.S. Letterboom - Ekkenbus I.E. Letterboom Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Brouwerijstraat 5, 4503 BN Groede De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden De zorg en verpleging van Janna in "Emmaus" afdeling Tivoli was hartverwarmend. Plotseling overleed mijn lieve broer en onze oom Kees Rottier Uit aller naam: Familie Rottier In plaats van kaarten Plotseling is van ons weggenomen onze zorgzame man en vader, trotse opa en ouwe opa in de leeftijd van 86 jaar. Kruiningen: Bep Rottier-Boone Kruiningen: Janny en Ferdinand Biezelinge: Annie en Peter Schore: Wilma en Ko Goes: Marco en Vanessa Klein- en achterkleinkinderen 22 september 2016 Slotstraat 52 4416 AW Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8-b te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aldaar maandag 26 september van 19.30 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid zal naar de wens van de overledene in besloten kring plaatsvinden. Je kunt niet praten met iemand die er niet meer is je kunt niet luisteren naar iemand die er niet meer is je kunt niet meer lachen met iemand die er niet meer is maar je kunt voor altijd houden van iemand die er niet meer is. Intens verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons heeft gegeven, laten wij u weten dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vriendin en onze zorgzame moeder en oma Geboren als Lie Tjoei Hoy Selat Pandjang, Goes, 25 augustus 1934 22 september 2016 Goes: Dingeman Koole Utrecht: Rosanne en Chris Liam Correspondentieadres: Steve Bikostraat 396, 3573 BM Utrecht De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 september om 14.00 uur in de aula van het uitvaart centrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend volgt de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats, Geldeloozepad 20 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Eeterij Vierlinden, Kattendijksedijk 19 te Goes. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rosanne Onze moeder en schoonmoeder, onze lieve oma heeft, na een lange weg in een steeds kleinere wereld, het leven losgelaten. weduwe van Wim van der Poel Hoedekenskerke, 1 maart 1926 Utrecht, 15 september 2016 Utrecht Christien van der Poel en Jaap Waling Inger en Pieter Tijn Zetten Jan van der Poel en Annemieke Lucieer t Sander Miriam We hebben op maandag 19 september jongstleden in kleine en vertrouwde kring afscheid van Koos genomen. We zijn ontroerd en we zijn dankbaar voor de aandacht en de lieve zorg die ze heeft gekregen van het verzorgend personeel van Klein Chartreuse. Contactadres: Christien van der Poel, Pal Maleterstraat 54, 3573 PH Utrecht Tel: 030-27 123 62 Mail: christienvander.poel@gmail.com Wij zijn geschokt door het overlijden van Wij wensen Jenny en andere naaste familie heel veel sterkte om dit zware verlies te verwerken. Cees stond altijd voor ons klaar. We missen hem. Trimclub Breskens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62