Jafflanioriiiiri IHensenlinq.nl Familieberichten kükookop (Hensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Peter Korstanje Ronny de Rooij Peter Korstanje Jacco de Bue Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande donderdag 22 september 2016 15 Geschokt zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Annie van 't Westeinde in de leeftijd van 67 jaar. Wij wensen Annie, Rob en Janneke, Hans en Claudia en de kleinkinderen veel sterkte toe. Wim en Koos van 't Westeinde - Vermeulen Bert en Ineke van 't Westeinde - Kimmel Ria en Nico Morauw - van 't Westeinde Joke van 't Westeinde Elly en Wim Lindenberg - van 't Westeinde Adrie van 't Westeinde en Willemien Dijkstra José en Jaap Nieuwdorp - van 't Westeinde Leon en Angèle van 't Westeinde - Simonse Neven en nichten 20 september 2016 We zijn geschokt en ontdaan door het plotselinge overlijden van onze collega Ronny was een bijzondere en unieke collega. Een echte vakman, harde werker, veelziijdig en met een gezonde dosis humor. Altijd bereid zijn vakkennis met anderen te delen. We verliezen in hem een fijne collega. Wij wensen Bettie, de kinderen en de rest van de familie veel sterkte met dit grote verlies. Collega's en oud collega's van het Kadaster Rotterdam, 21 september 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden ons lid en oud secretaris Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden voetbalvereniging Arnemuiden In liefdevolle herinnering 22-09-2014 22-09-2016 Geen dag dat we niet oveifjapraten. Geen dag dat we niet aan je denken. Geen dag dat we je nietjpissen... De tijd gaat voorbij, maar pijn en verdriet blijven.. Pa en Ma Patrick, Miranda en Lyra PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72