iVIsnioriaif) Ulensen inq.nl Familieberichten Overleden Bas Winterberg COLOFON Familieberichten Enige en algemene kennisgeving Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van mijn lieve man Cornelis Heijboer Kees Echtgenoot van jenny Eleijboer - Dhondt ☆Breskens 24 augustus 1936 fTerneuzen 20 september 2016 Breskens: Jenny Heijboer - Dhondt Zijn broersf, zussen, schoonbroers, schoonzussen, kinderen en kleinkinderen 20 september 2016 Burgemeester Gerritsenstraat 21,4511 CA Breskens Een speciaal woord van dank aan de thuiszorg Breskens, Doctoren en verplegend personeel van Z.H. de Honte te Terneuzen voor de goede verzorging. De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 24 september 2016 om 13.00 uur in crematorium Brugge zeelaan 2 te 8380 Brugge. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Kees op vrijdag 23 september 2016, tussen 19.00 en 19.30 uur in het mortuarium van antonius Z.H. te Oostburg. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de crematie plechtigheid. Rust zacht Kees Ria en Pierref Jaapt en Ria Johnnyf en Els Cobie en Daniël Marianne Neven en nichten Wies Winterberg-Godijn Peter Korstanje Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt gedaan. Na twee jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen, is nu toch overleden onze lieve papa, stiefpapa, vriend, zoon en broer Kurt Marc Agnes van Rie levenspartner van Anja Scheerens papa van Arwen en Sanne en stiefpapa van Dieuwke Brugge, 28 november 1981 t Waarschoot, 20 september 2016 Eede: Arwen Sanne Waarschoot: Anja Scheerens Edwina, Elenita, Miguel en Dieuwke Eede: Johan en Annief van Rie-Cocquyt Eede: Sabrina van Rie Maldegem: Gonnie en Davy Dhoore-van Rie Rune en Robbe Eeklo: Rogerf en Ria Scheerens-van Hulle Maldegem: Andy Scheerens Rouwadressen: Hazewegeling 2,4529 GG Eede Oostmoer 619950 Waarschoot Een speciaal woord van dank aan allen die tijdens zijn ziekte iets voor hem betekend hebben. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 26 september om 10.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Enkel schriftelijk condoleren. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Kurt van Rie Jacco de Bue Jack Dingenouts kijk ook op donderdag 22 september 2016 19 Bedroefd laten wij u weten dat is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Hij overleed op 16 september 2016 in de leeftijd van 75 jaar. Eede: Wies Kinderen en kleinkinderen Met dank aan Dr. Goethals en thuiszorg ZorgSaam. Biezenstraat 30, 4529 JK Eede De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden ons lid en oud secretaris Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden voetbalvereniging Arnemuiden Na een lange ongelijke strijd zijn wij geschokt en diep bedroefd door het overlijden van Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe Bestuur en leden van KPJ Eede 22-09-2014 22-09-2016 In liefdevolle herinnering Geen dag dat we niet over je praten. Geen dag dat we niet aan je denken. Geen dag dat we je nieUnissen... De tijd gaat voorbij, maar pijn en verdriet blijven. Pa en Ma Patrick, Miranda en Lyra Wat zou je trots geweest zijn dat je opa genoemd zou worden. Het gemis wordt alleen maar groter... 22 september 2011 22 september 2016 Monique, Bas en Eline V, Leontine, Stephanie, Owen en Mees Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51