m Familieberichten •4 UiSïnjFüSfijjTJief! Bram Taal Abraham Taal kükookop 0 fllensenlinq.nl Gerrit Maranus Gerrit Maranus Uk 14 dinsdag 20 september 2016 Veel te vroeg een vriend verloren We gaan je missen Eric Robert, Dennis, Junior en Dion Zoveel wat we voelen... Rust zacht lieve Eric na deze oneerlijke dappere strijd. We gaan je missen. Gilbert, Nicole, Gido Djes Lieve Eric, Bedankt voor alle mooie momenten. We bewaren ze in ons hart... Marcel, Linda, Sam en Goof Eric Herrebout Eric Herrebout Je kracht, je praatje en je lach. We zullen je missen iedere dag. Eric Stamtafel New Inn: Laura en Jan John en Marsha. Hetty en Rinus. Wico en Anneke. Dirk en Dianne. Willem. Taurus en Elma. Frans. Guus. Ton en Erna. Sjaak en Joke. Marcel en Majo. Wim en Ellen. Ton en Karin. Peter en Jolanda. Esther. Ad. Wij ontvingen het droevige bericht dat op 91-jarige leeftijd is overleden mijn broer, zwager en oom Kees Taal Anny Taal-de Rijk Anke Johan en Anja Conny en Johannes Dankbaar dat hij nu zijn rust gevonden heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, opa en opa Bram Bram sinds 1993 weduwnaar van Cornelia Taal-Koppejan 14 juni 1925 18 september 2016 Ellen en Wietze de Boer Martijn en Susan Jetske en Manfred Joost en Rianne Marian en Jos Coppoolse Inge en Sjoerd Peter Annelies achterkleinkinderen Correspondentieadres: Torentrans 191 4336 KK Middelburg Donderdag 22 september van 08.45 uur tot 09.15 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentmm Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Om 10.00 uur zal de afscheidsdienst plaatsvinden in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. {^)ernardus Schiphorst uit -vaardig Zorg met hoofd, hart en handen Uitvaartverzorging COLOFON Familieberichten A Daarom zegt Hij: Ontwaak, gij die slaapt, en sta op uit de doden, en Christus zal over u lichten. Efeze 5:14 Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze geliefde vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Maatje Gillissen in de leeftijd van 85 jaar. M. Maranus-Gillissen John en Crista Anja en Kees Alex en Ria Marja en Wim Rosalinda Bram André Johan en Mirjam Kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, 18 september 2016 Koudekerkseweg 7 4335 HC Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. donderdag 22 september van 19.00 tot 19.45 uur in de zaal van de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 23 september om 13.45 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Deze dienst zal geleid worden door de weleerwaarde heer ds. J.M.D. de Heer. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Noordweg 445 te Sint Laurens. Na afloop is er nog gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Rom. 6: 23b Maar de genade, die God schenkt, is het eeuwige leven in Christus jezus, onze Heere. Verdrietig omdat we afscheid van hem moesten nemen, maar dankbaar voor de vele jaren die hij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Oostkapelle: Laura en Adrie Kodde-Maranus Gouda: Jan t en Corrie Maranus-Polderman t Middelburg: Lein en Gerda Maranus-Kabus Middelburg: Lenie en Cees van den Brink-Maranus Vlissingen: Rina Maranus en Rade Vukovic t Terneuzen: Jopie en Eddy Karel-Maranus Oostkapelle: Gillis en Liselotte Maranus-de Nooyer Neven en nichten I have laughed, i have cried I have lost every game Taken all i can take But ill stay just the same my boy, Elvis Presley We gaan je missen Eric! Robert Pascal Liesbeth Jeroen Clarence Anouk Dennis Kobus Mariël Michel Herbert Noëlle Bedroefd dat ons oud-speler en sponsor deze strijd niet kon winnen. Wij wensen Edith, Nikki, familie en vrienden van Eric veel sterkte met dit grote verlies. vv Goes 3 Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mee dat rustig van ons is heengegaan onze lieve vader, grootvader en overgrootvader 28-3-1933, Goor 17-09-2016, Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 22 september, om 12:00 uur. Wij vragen u om samen met ons te verzamelen om 11:15 uur in Vlissingen, Bloemenlaan 2. U kunt ook rechtstreeks naar het crematorium in Middelburg gaan. Adres: Westelijke Oude Havendijk 3, 4337PB Middelburg. Namens alle kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Alexandra mar|<Ucce uitvaartverzorging 0113 214291 06 10730321 nfo@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Janine Schouls, Uitvaartbegeleider SCHOUWEN-DUIVELAND Partner van Monuta T 0111450 717 ujuiuj.uitvaartsd.nl E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72