SIMON GARFUNKEL STORY Wiener Melange THEATERSEIZOEN 2016-2017 DE LEUKSTE AVONDJES UIT Tasty Comedy Simon Garfunkel Story Club van Sinterklaas Chaplin TING! Ga nu naar pzc.nl/theater 'Lachen, gieren, smullen op de Pier in Scheveningen" 'Vier de verjaardag van Sinterklaas mee in Ahoy!" 'Eenmalig in Nederland te zien!" 'Muzikale avond met het mooiste en beste uit Wenen" A yj 1- /IjV UITJEKRANT Het fascinerende verhaal van twee gewone jonge jongens uit Queens (New York) die uitgroeiden tot een van 's werelds meest succesvolle muzikale duo's aller tijden. Ze begonnen bescheiden, in de jaren 50 als het rock'n roll-duo Tom &Jerry. In de jaren 60 kwamen de grote successen. The Simon Garfunkel Story' gaat langs alle songs en verhalen die hen vormden, de dra matische breuk en hun afzonderlijke solo carrières. Het eindigt met een prachtig eer betoon aan het legendarische Central Park reünieconcert uit 1981. Zing mee met grote hits als: 'Mrs Robinson', 'Bridge Over Troubled Water', 'Homeward Bound en nog veel meer! Stelt u zich even voor, na een drukke werk week even totaal tot rust komen met uit zicht op zee. Ondertussen genieten van een heerlijk diner, elkaar aankijken terwijl de tranen over uw wangen lopen van het lachen... Deze elementen tezamen vormen het unieke recept voor een onbezorgde avond uit. U kunt bij Tasty Comedy elke avond genieten van 4 van de allerleukste Nederlandse en ook internationale comedians die voor u optre den. Daarnaast heeft Topchef Ramon Beuk een fantastisch 4-gangen shared dining con cept voor u vormgegeven waarin delen, ge nieten en proeven samenkomen. Comedy diner De Pier Scheveningen oktober 2016 "Prachtig eerbetoon met alle grote hits" Gaat u mee naar het bruisende Wenen? Ernst Daniël Smid presenteert met passie deze muzikale avond met het mooiste en beste uit de operette-hoofdstad. Deze melange heeft als ingrediënten de heer lijke werken van onder andere Jacques Offen bach, de familie Strauss, Franz Lehar, Robert Stolz en Emmerich Kalmann. Ten gehore gebracht door Nederlandse so listen, André Post, Karin Hertsenberg, Lilian Farahani en Ernst Daniël Smid zelf, maar ook de dames en heren van het Wiener Strauss Ensemble o.l.v. Maurice Luttikhuis. Muziektheater Diverse locaties januari t/m februari 2017 Vier de verjaardag van Sinterklaas live op het podium in Ahoy. Samen met ouders en kinderen ontvangt Sinterklaas in een knus se setting speciale gasten One Two Trio en een geheel nieuwe Piet: Klungel Piet! Natuurlijk zijn de beroemde Club Pieten weer van de partij zoals Coole Piet, Danspiet en Mu- ziekpiet. Zij brengen al swingend hun grootste hits als De Dakendans en de nieuwste hit Viva Sinterklaas ten gehore. Een 75 minuten durende voorstelling waar in Sinterklaas en de Pieten een spannend avontuur beleven. En natuurlijk zingen zij hun grootste hits. Prestigieuze Broadway-productie geba seerd op het leven van Charlie Chaplin. Een fantastische cast, een live-orkest, in drukwekkende decors en het levensver haal van de grootste Hollywood legende ooit zijn de perfecte combinatie voor een onvergetelijke avond uit. Voor het eerst zal de musical 'Chaplin' van Christopher Curtis en Thomas Meehan inter nationaal geproduceerd worden. Chaplin, de Musical is een ware hit op Broad way die u niet mag missen! Musical RAI Amsterdam december 2016 t/m januari 2017 "Slechts 3 weken te zien: Een betoverende jubileumvoorstelling" Van Scapino Ballet Rotterdam en popband NITS in samenwerking met Codarts Circus Arts. TING! neemt u mee in een fantasiewe reld, één die van heel dichtbij bekeken kan worden. Dans, muziek en circus komen hier samen in een uitzonderlijke performance. Een betoverend schouwspel van dertig arties ten en performers op een unieke locatie in de havens van Rotterdam. De afgelopen zeven tig dansjaren van Scapino Ballet inspireren choreograaf Ed Wubbe tot deze excentrieke jubileumproductie, een die zijn eigen grenzen verlegt. Balletvoorstelling Ferro Dome Rotterdam september t/m oktober 2016 Muziektheater Diverse locaties Kindervoorstelling Ahoy Rotterdam februari t/m april 2017 zaterdag 26 en zondag 27 november 2016 i i^h m, in

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63