«•«CERSHWIN^ GALA 0 I 15% mvi 61 UITJEKRANT THEATERSEIZOEN 2016-2017 DE LEUKSTE AVONDJES UIT Gershwin Gala Elvis: Christmas with the King A Chorus Line 1 Abafazi Musical meets Opera Pants Down Circus Ga nu naar pzc.nl/theater 'Ga mee op reis naar Zuid-Af rika!' "Klassieke hits in een prachtig jazzy concert" Voor het eerst in jaren kunt u in Nederland tijdens dit Gershwin Gala van de tijdloze PORGY BESS Suite en jazzy Rhapsody in Blue genieten. Gebracht door The New Romanian Sympho nic Orchestra Choir, onder de bezielende leiding van dirigent Raymond Janssen. Excel lente composities, waaronder Rhapsody in Blue en An American in Paris. Met de PORGY BESS Suite als muzikaal hoogtepunt. Dit aangrijpende verhaal sleept u mee in een mu zikale draaikolk van liefde en verdriet. Niet voor niets weten hits als 'It ain't Necessarily So' en 'Summertime', een wereldwijd publiek al ruim 80 jaar te beroeren. Concert Diverse locaties november 2016 Een magische show die u geheel in kerstsfeer brengt 17 Dansers. 8 Spotlights. 1 Droom! Een geheel nieuwe Kerstshow met Graha- me Patrick en het Stamps Quartet. Naast alle bekende hits ook Elvis' mooiste Kerst songs en Gospels! Bent u zoals velen een fan van Elvis dan mag u deze geheel nieuwe Kerstshow niet mis sen. In een sprookjesachtig decor met heer lijke songs als 'Blue Christmas', 'Holy Night' en 'White Christmas' maar ook onvergetelijke hits als 'Suspicious Minds', 'Jailhouse Rock' en 'Blue Suede Shoes'. Geen enkele liefhebber mag deze nieuwe Kerstshow vol met de prachtige muziek van 'The King Of Rock 'n Roll' missen! Concert World Forum Theater Den Haag, RAI Amsterdam 112 t/m 18 december 2016 Volg zeventien jonge toptalenten en hun strijd om een podiumplek. Kijk en luister mee naar hun audities en ontdek hun per soonlijke verhalen. Dansen op topniveau en vele wereldhits in een met prijzen over laden succesmusical! Zinderende choreografieën, indringende speelscènes en wereldberoemde songs! De Broadway productie werd genomineerd voor 12 Tony Awards en won er uiteindelijk 9. Een van de langstlopende Broadwayproduc- ties ter wereld - A Chorus Line is een ware musicalklassieker! Met onder andere Edwin Jonkeren Bettina Holwerda. Musical Diverse locaties 5 november 2016 t/m 9 april 2017 ''Let there be rock... let there be circus..A let there be... Pants Down Circus!' kortinq De negen vrouwen van Abafazi (Zulu voor 'vrouwen') nemen u mee op een kleurrijke reis door hun land Zuid-Afrika. Twee jaar geleden toerden ze voor het eerst langs de Nederlandse theaters en nu zijn ze te rug. En hoe! In hun nieuwe show 'African Sunset' zingen ze bekende hits van Miriam Makeba en Brenda Fassie en eigen compo sities, omlijst door dynamische dans. Minstens zo opvallend is het opzwepende spel op de Afrikaanse drum en de melodi euze marimba, van oudsher het domein van mannen. Voeg daar nog eens de schitterende kostuums bij en er zijn voldoende redenen om eens te gaan kijken waar deze krachtige Zuid-Afrikaanse vrouwen voor staan. Muziektheater Diverse locaties februari t/m mei 2017 Musical en opera ontmoeten elkaar op nieuw tijdens een unieke voorstelling met de mooiste live muziek. Met Willemijn Ver- kaik, René van Kooten, Kelly God en Marcel Reijans staat er wederom een sterrencast van topzangers op het podium, samen met het voltallige Rotterdams Philharmonisch Orkest. Bekende musicalsongs en fragmenten uit be roemde opera's komen door de live uitvoering in de concertzaal groots tot leven. Van Don Gio vanni tot Les Misérables, van liefdesduet tot cross-over: een gegarandeerd onvergetelijke middag vol grote emoties. Bonusprogramma met activiteiten voor het hele gezin op zondag 9 oktober. Musical Opera 9 oktober 2016 De Doelen Rotterdam S.I Dé hit van de Australische Fringe-festivals is voor het eerst in Nederland te zien: een unieke en energieke mix van circus, co medy, rock en thrills op de opzwepende muziek en mash-ups van o.a. Aerosmith, AC/DC, Queen, Metallica en Bon Jovi. Be kroond met de Best Circus Award. Vier jonge, creatieve en energieke artiesten uit Australië creëren met hun fysieke acts een spectaculaire en opwindende show. Een mo derne circusvoorstelling voor jong en oud! Laat u verbazen door de ongekende lenigheid en spierkracht van het Pants Down Circus. Circusvoorstelling Diverse locaties december 2016 t/m januari 2017 "Waar musical en opera elkaar ontmoeten!" DIRIGENT RAYMOND JANSSEN M

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62