Cover of origineel? - JË Let's Dance brengt discoklassiekers naar grootste dansvloer van Nederland! I i f ft JM ilvW m m fk^PK M THEATERSEIZOEN 2016-2017 DE LEUKSTE AVONDJES UIT uitjekrant 15 t Will Survive Ga nu naar pzc.nl/theater Na het succes van vorig jaar tovert Humberto Tan op 18 en 19 november de Ziggo Dome wederom om tot grootste discotheek van Nederland. De twee de editie van discofestijn Let's Dance brengt niemand minder dan Chic-front- man Nile Rodgers naar de concertzaal in Amsterdam. Ook dj's Don Diablo en Ben Liebrand en zangeres Robin S. zijn van de partij. Danser Timor Steffens zorgt voor de choreografieën bij het muziek- en dansspektakel. IN DE GROOTSTE DISCOTHEEK VAN NEDERLAND! Na het succes van het afgelopen jaar, opent de Ziggo Dome wederom haar deuren voor een splin ternieuwe editie van de grootste discotheek van Nederland: Let's Dance. In samenwerking met RTL Live Entertainment biedt Uitjekrant.nl als enige partij deze zeer voordelige 2e ring tickets aan! Samen met Humberto Tan, creëren Don Diablo en Ti- mor Steffens een onvergetelijk disco-spektakel met een line-up van (inter-)nationale artiesten, zoals Chic featuring Nile Rodgers, Ben Liebrand en Robin S. Een avond met de grootste dance classics en herkenbare eigentijdse beats waarop iedereen die van disco, funk en swingbeats houdt weer ouderwets uit zijn dak kan gaan! Voor wie wil doorfeesten tot in de late uurtjes is er een afterparty! Boek dan uw kaarten inclusief een onverge telijke afterparty met dj in B-EAT (naast de Ziggo Dome). Let op: het aantal kaarten is beperkt. De afterparty is er dus voor slechts een exclusief aantal bezoekers! Dansfeest Ziggo Dome Amsterdam 18 en 19 november 2016 Let op! Er geldt een minimale leeftijd van 16 jaar. Hermes House Band liTfrmc des jcwcure de n^jbf du SUtde Fc-iiX w krakers is geen geheim. En de mediaman kent zijn klassiekers. De gemiddelde Nederlander zal bij het horen van een aantal golden oldies mis schien niet direct denken aan de originele artiest, maar de hits kennen in een moderner jasje. Om komend najaar goed beslagen ten ijs te komen bij Let's Dance hiernaast alvast een paar echte dan ce classics die ook bekend zijn in een actuelere variant. Ze tonen aan hoe tijdloos echte klassie kers zijn. Let's Dance vindt plaats op 18 en 19 november in Ziggo Dome, Amsterdam. Stilstaan is geen optie tijdens Let's Dance. Gees telijk vader Humberto Tan zet met zijn liefde voor echte discoklassiekers, funk en swingbeats alles op alles om ervoor te zorgen dat het publiek van af het eerste moment meebeweegt en aan het einde van de avond bezweet weer huiswaarts keert. Voor de eerste editie van het evenement wist Humberto meteen KC The Sunshine Band, Sis ter Sledge en Spargo naar de Ziggo Dome te krij gen. Het idee van een avondvullende show met dance classics, live muziek en dans bleek aan te slaan en nadat de kaarten voor de eerste avond binnen no time waren uitverkocht, werd een tweede avond aan het programma toegevoegd. Ook de aanstaande tweede editie van Let's Dan ce neemt twee avonden op rij bezit van de Ziggo Dome. Het idee voor het spektakel ontstond naar aanlei ding van de 4-cd-box Let's Dance met discoklas siekers die Tan zelf samenstelde en in 2014 op de markt bracht. Dat de tv- en radiopresentator zelf een groot liefhebber is van onvervalste dans- 'That's The Way' is waarschijnlijk het bekendste nummer van KC The Sunshine Band. Tien jaar nadat het in 1975 voor het eerst uitkwam, maakte Dead or Alive er een bij zonder succesvolle cover van. Kool and The Gang waren in 1979 verantwoordelijk voor de instant classic 'Ladies Night', in 2003 deed Atomic Kitten dat nog eens dunnetjes over. Dankzij de film Saturday Night Fever werd 'Disco In ferno' van The Trammps in 1977 een megahit. Maar misschien is de cover van Tina Turner uit 1993 wel bij nóg meer mensen bekend. Gloria Gaynor's knaller I Will Survive uit 1978 staat iedereen nog helder voor ogen en oren in de versie van de Hermes House Band die in 1994 de charts bestormde. I'm Every Woman (1978) van Chaka Khan werd dankzij de film The Bodyguard in de uitvoering van Whitney Houston in 1992 opnieuw een enorme hit. Het refrein van What is Love (baby don't hurt me) kun nen we allemaal meezingen, maar hebben we dan het ori gineel van Haddaway uit 1993, de cover van Jaymes Young uit 2013 of de remix die Lost Frequencies in 2014 van de hit maakte in gedachten? Faithless schreef in 2007 dance- geschiedenis met Insomnia, dat later dankzij remixen van onder anderen dj's Tiësto en Avicii onder de aandacht van een jongere generatie muziekliefhebbers kwam. Robin S. maakte in 1993 furore met Show me Love, dat in 2009 door Steve Angello, Laidback Luke en Hardwell werd bewerkt tot moderne hit en in 2015 dankzij een remix van Sam Feldt wederom in de hitlijsten belandde. En schrijft u de onmiskenbare beat van Pump Up The Jam toe aan Ke- anu Silva (2016), Bodybangers (1998) of toch Technotronic (1989)? Humberto Tan: Ga heerlijk een avond uit je dak op de dansvloer!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61