Holland Zingt Hazes brengt legende terug naar het podium! Holland Zingt Hazes is terug! 41 uitjekrant THEATERSEIZOEN 2016-2017 DE LEUKSTE AVONDJES UIT Ga nu naar pzc.nl/theater REGI 'Met een uniek optreden van de legende zelf!" GRATIS Biografie v 24,95 Wegens succes van de vorige edities keert Holland Zingt Hazes ook in 2017 terug naar Amsterdam. Voor deze gelegenheid wordt de Ziggo Dome voor het vijfde jaar op rij omgedoopt tot grootste kroeg van Nederland! Het publiek kan tijdens dit groots opgezette concert luidkeels meezingen met de bekendste hits van de nog steeds immens populaire volkszanger. De trouwe fans - maar ook de nieuwe generatie - zullen het onnavolg bare 'Hazes gevoel' weer herleven. Een keur aan bekende artiesten, die een band heb ben met André Hazes en zijn repertoire, zullen zijn hits onder begeleiding van de live band van Eric van Tijn tijdens een 2 uur en 45 minuten durend concert ten gehore gaan brengen. Door middel van state-of-the-art Hologram technieken, zal de levensechte illusie worden gewekt dat André Ha- zes voor even zelf in de Ziggo Dome staat. Dit belooft een spectaculair en ontroerende avond te worden waar u ook bij kunt zijn! Concert Ziggo Dome Amsterdam 23, 24 en 25 maart 2017 HOLOGRAM VAN ANDRÉ HAZi Drie avonden op rij, tienduizenden mensen in een kolkende Ziggo Dome, jong en oud en uit alle lagen van de bevolking. In maart komen André Hazes-fans uit het hele land voor de vijfde keer samen om de enige echte nationale volksheld te eren en gebroederlijk mee te zingen met zijn grootste klassiekers. Holland zingt Hazes viert zijn eerste lustrum en het meezingspektakel pakt grootser uit dan ooit tevoren. Als speciaal cadeau aan het publiek heeft de organisa tie van Holland Zingt Hazes komend jaar iets bijzonders in petto. „Voor de jubileumeditie willen we de fans de kans geven nog één keer oog in oog te staan met hun grote idool. We werken aan een hologram van papa, die op het podium komt. Met de allernieuwste technie ken zal de levensechte illusie worden gewekt dat papa voor even zelf in de Ziggo Dome aanwezig is. Het is voor het eerst in Nederland dat dat gebeurt bij een concert. Hij was altijd al graag overal de eerste mee, en nu lukt hem dat zelfs twaalf jaar na zijn overlijden nog. Het zal voor iedereen wel even confronterend zijn om hem op die manier weer te zien. Ook voor mij. Maar ik probeer mij er zo goed mogelijk op voor te bereiden en vind het vooral heel speciaal dat we dit kunnen doen voor de fans." Het succesconcept blijft ongewij zigd. Roxeanne Hazes, André Ha- zes jr. en Jeroen van der Boom ont vangen op het podium in de Ziggo Dome een keur aan artiesten om Hazes-hits te vertolken. Het pu bliek mag in de tot grootste bruine kroeg van Nederland omgetoverde zaal uit volle borst meezingen. En er geldt eigenlijk maak één regel: maak plezier. Al vier jaar lang is het evenement keer op keer uitverkocht. En ook de vijfde editie rekent de organi satie op een volle bak. Dochter Roxeanne, vaste gastvrouw bij Holland Zingt Hazes, vindt het nog steeds bijzonder om te zien dat de muziek van haar vader na al die jaren nog onverminderd po pulair is. Holland Zingt Hazes vindt plaats op 23, 24 en 25 maart 2017 in de Ziggo Dome in Am sterdam. Op het programma staan in ieder geval vaste gastheren en -vrouwje- roen van der Boom, André Hazes jr. en Roxeanne Hazes. De rest van de line-up wordt binnenkort bekend gemaakt. „Het voelt als de dag van gisteren dat we voor het eerst samenkwamen om plannen te maken voor een meezingconcert met alle hits van papa", vertelt de 23-jarige Hazes-telg. „Dat we dat nu voor de vijf de keer gaan doen en elk jaar steevast uitverkopen, vind ik heel speciaal. Het doet mij heel veel dat mijn vader nog zo geliefd is, dat twaalf jaar na zijn over lijden nog steeds zoveel mensen zo van zijn muziek genieten. Zijn liedjes verbroederen, dat is wat het succes van Hol land Zingt Hazes mij heeft geleerd. Het publiek is multi cultureel, van alle leeftijden en heel divers." Holland Zingt Hazes is een ode aan het leven en de mu ziek van André en heeft inmiddels een hele nieuwe ge neratie voor zijn oeuvre weten te enthousiasme ren. „Ik zie in de Ziggo Dome kinderen van tien, elf jaar op de schouders van hun vader uit vol le borst nummers van papa zingen. Dat vind ik zo mooi. Zij hebben mijn vader helemaal niet meegemaakt, maar ken nen zijn muziek wel. Ha- zes hoort tegenwoordig bij je opvoeding, het is cultureel erfgoed geworden. Dat is mij heel dierbaar."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 60