Üi/sfJailsri d A Familieberichten Abraham Taal Bram Taal Petrus Adrianus Rijk George B.E. Kersbulck COLOFON Familieberichten 14 dinsdag 20 september 2016 kükookop fllensenlinq.nl Bram Cornelia Taal-Koppejan Piet Mick f Eric Herrebout Elisabeth Louise Bajetto Dankbaar dat hij nu zijn rust gevonden heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, opa en opa Bram sinds 1993 weduwnaar van 14 juni 1925 18 september 2016 Ellen en Wietze de Boer Martijn en Susan Jetske en Manfred Joost en Rianne Marian en Jos Coppoolse Inge en Sjoerd Peter Annelies achterkleinkinderen Correspondentieadres: Torentrans 191 4336 KK Middelburg Donderdag 22 september van 08.45 uur tot 09.15 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Om 10.00 uur zal de afscheidsdienst plaatsvinden in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij ontvingen het droevige bericht dat op 91-jarige leeftijd is overleden mijn broer, zwager en oom Kees Taal Anny Taal-de Rijk Anke Johan en Anja Conny en Johannes Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en schoonvader, onze trotse opa in de leeftijd van 90 jaar. Jaantje Rijk - de Jonge Peter en Petra Rijk - van 't Westende Famke Isabella Anja en Dick Winkel - Rijk Menno Rogier Wout en Tamara Rijk - Engels 17 september 2016 Kamilleplein 47, 4451 LC Heinkenszand De Eucharistieviering zal gehouden worden op vrijdag 23 september om 13:00 uur in de RK. H. Blasiuskerk, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren schriftelijk in de kerk. Geboren en getogen in 't Sas, gelukkig met het leven zoals het was. Een echtgenoot, een vader, een muzikant, een brandweerman, altijd doen wat nodig is, altijd doen wat kan. Het leven komt ten einde, taken zijn volbracht, niemand die nog méér van jou had verwacht. Verdrietig maar vervuld van goede herinneringen en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader, opa, overgrootvader en schoonbroer echtgenoot van Agnes A. Kersbulck - d'Hooghe f Lid in de Orde van Oranje Nassau 25 -05 - 1929 1 17 -09-2016 Sas van Gent Sas van Gent Sas van Gent Marly en Jo van der Staal - Kersbulck Mireille en Pieter, Linsev Sas van Gent Rudy en Belinda Kersbulck - Meerveld Kim en Michael, Tara Jacey Yordi Tom Lisa Sas van Gent Mario en Arwen Kersbulck - Trap Joyce Shelly Sas van Gent Simone en Karei de Roo - d'Hooghe Sas van Gent, 19 september 2016. Corr.adres: Westkade 102,4551 CG Sas van Gent Er is gelegenheid om afscheid te nemen van George, op donderdag 22 september om 19.00 uur, in Familie huis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 24 september om 14.00 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", waarna er gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar de verpleging van afdeling "de Stuiver", in "De Redoute". Zij die geen brief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd dat ons oud-speler en sponsor deze strijd niet kon winnen. Wij wensen Edith, Nikki, familie en vrienden van Eric veel sterkte met dit grote verlies. vv Goes 3 Vanwege het overlijden van mijn vader en mijn opa is Zaterdag 24 september 2016 de gehele dag gesloten Marly en Mireille t In gelovig vertrouwen op God is overleden, na een lang en zorgzaam leven, gesterkt door het H. Sacrament der zieken, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van DrOO Joannes Maria van Kalmthout t 5 mei 1919 te Magelang (Indonesië) t 18 september 2016 te Terneuzen Marjan en Jan Phaf-van Kalmthout Coen Sanne en Brendan - Aiden, Faye Simone en Marty - James, Liam Piet van Kalmthout en Annemarie de Faber Mart van Kalmthout Max en Birgitta van Kalmthout-Larsen Saskia en Michael - Julia, Mathilde Martijn en Annick - Isabelle, Alicia Rob en Emma Jan en Jokelien van Kalmthout-Dooms Ellie en Antoine Klijs-van Kalmthout Jeroen en Moniek - Aleyna, Emma, Finn Bart en Ada - Wout, Julie, Stef Marjolein - Victoria Lucas en Annelies van Kalmthout-Schouten Maaike Karlijn Harrie en Zennu van Kalmthout-Haile Michael Thomas en Terry Daniël Trees van Kalmthout en Bernard Dalenoord Correspondentieadres: Ellie Klijs-van Kalmthout, Bachlaan 77,4536 GB Terneuzen De uitvaartmis, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehou den worden op vrijdag 23 september om 11.00 uur in de St. Willibrordusbasiliek, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend volgt de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Na de begrafenis heeft u gelegenheid de familie te condole ren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Onze oprechte dank gaat uit naar de verzorgenden van huisje R17 van verpleeghuis 'Ter Schorre' voor de liefdevolle verzorging. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42