v HEEL HOLLAND L 20 Sh KIJKT TV Martine Bijl of André van Duin, het maakt niets uit wie het presenteert. 'Heel Holland Bakt' is een kijkcijferkanon. „Het is van en voor het publiek, dat is de kracht van het programma." - Angela A Is je tegenwoordig wil meetellen moet je bingewatchen: een complete serie er in één of twee avonden doorheen jas sen, comakijken tot je een ons weegt. Ik doe het wel eens een enkel keertje, maar in de aard ben ik een ouderwetse tv-kijker. Ik vind het oprecht leuk om me een week lang te verheugen op de volgende aflevering. Dan loop ik in de tussenliggende dagen alle ver haallijnen in mijn hoofd nog eens na, leg nieu we verbanden en fantaseer hoe het verder gaat. Om op de uitzenddag zelf bijna kinderlijk blij te zijn dat de kluwen weer iets verder wordt ontrafeld. Dat heb ik momenteel met Vlucht HS13, zon dagavond op NPO3. Fijne serie, spannend ver haal, maar wel met één probleem: per week wordt de kluwen niet kleiner maar juist groter. In de op het oog zo gewone familie Kraamer heeft iedereen een geheim of een verborgen agenda. Het begon met de vermissing van arts Simon en zijn vrouw Liv die hem wanhopig zoekt. Maar inmiddels broeit er zoveel meer. Er is broer Haje die al jaren verliefd is op schoon zus Liv en medeplichtig lijkt aan de ontvoering van Simon. Alex, de vrouw van Haje, kampt met psychische problemen en is een vulkaan die op uitbarsten staat. Zondagavond bleek dat haar psychiater op zijn beurt een rare obsessie voor haar heeft. En het zou mij niets verbazen als die arme Liv problemen krijgt met haar andere, kinderlo ze schoonzus Marieke. Die ontfermt zich wat al te graag over neefje Mart. Dan is er ook iets met tweelingen. Simon is de helft van een tweeling, zijn broer is op jon ge leeftijd omgekomen in een auto-ongeluk. En nu zijn z'n buitenechtelijke tweelingzonen óók bruut van elkaar gescheiden. Betekent dat iets? springt van Nederland naar Iran en weer terug en ook nog regelmatig terug in de tijd. Maar wie nog aan moet haken: doen. Vlucht HS13 is absoluut de moeite waard. Katja Schuur man speelt als Liv een glansrol. Ik vergeet steeds dat ik naar Katja Schuurman zit te kij ken. Deze serie brengt zelfs mijn liefde voor het ouderwetse tv kijken aan het wankelen. Als de resterende afleveringen nü op internet op duiken, kijk ik ze in één ruk uit. Quote van de dag Mijn hond Zack kan ook niet van hem afblijven! •sN Pauze voor Adele Rick voor de rechter Marktaandeel Heel Holland Bakt 41% Groningen 42% Friesland Seizoensgemiddelden oord HoNarigfl22% levolarra 30% Drenthe 45% Zuid 'Holland 38% Overijsse! Utrecht 36% Gelderland 1,0 1,24 1e seizoen 2e 3e 4e 2013 2014 2015 2016 33% Noord Brabant Marktaandeel per leeftijdsgroep (in NL 4> <o° Warboe Wat ook al niet helpt is de ingewikkelde ma nier waarop het verhaal wordt verteld. Het E Reageren: angela@persgroep.nl Bridget Maasland heeft een nieuwe vriend. Ze is dolverliefd op Fabio Bouwhuis, eigenaar van een Italiaanse ijssalon in Apeldoorn. STUDIE Adele (28) wil zich na haar we reldtournee vol ledig richten op een studie aan Harvard. Dat heeft ze bij een concert in Boston verteld. Eerder liet ze al doorschemeren tien jaar geen tournees meer te willen doen. VECHTPARTIJ Rick Brandste- der moet zich volgende week weer melden bij de rechter van wege een aan klacht voor mis handeling. Het is al de vierde keer dat de presenta tor verdacht wordt van dit strafbare feit. Hij zou op 30 janua ri iemand heb ben geslagen of geschopt. 1 dinsdag 20 september 2016 Heel Nederland Gemmideld aantal kijkers per uitzending (8 in totaal) 2,90 miljoen kijkers m (prognose) 45 36 39 36 34 34 BRON: SKO, OP BASIS VAN LAATSTE UITZENDING VAN HEEL HOLLAND BAKT Jö is man (1.180.000 kijkers) is vrouw (1.420.000)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 20