Bruse Boys alleen aan kop Vier goals in laatste kwartier zorgen Eerste puntenverlies voor ruime zege Bevelanders Zeeiandia Middelburg 13 Lang bleef promovendus Serooskerke foutloos, maar zaterdag bleek SSV'65 te sterk Waar het dit seizoen precies kan eindigen durf ik nog niet te zeggen Khalid El Hattach. De middenvel der speelde zaterdagavond in Zwaag een zware wedstrijd met Groene Ster (7-1-verlies tegen Ho- vocubo) maar gaf ook gisteren weer gas. Tegen Gestel kwam het gevaar van alle kanten. Yves Nyemb sleurde als altijd, Geraldi Geer man was ook een plaag voor de Brabantse verdediging en gaf de assist bij de 3-0 van Raymond Wolff, die vlak voor rust was in gevallen voor de geblesseerde Eren Yildizturan. Gestel, dat flink in de selectie heeft geïnves teerd, had bijzonder weinig in te brengen. „Ik had meer van ze ver wacht", bekende Mallie. „Zij had den echt moeite met ons spel." Dat hoopt Mallie zondag weer te kunnen zeggen. Dan gaat Vlissin- gen op bezoek bij EHC, dat na vijf duels nog puntloos is en zelfs nog niet heeft gescoord. Wie Vlis- singen gisteren zag spelen, weet dat in Limburg de volgende scalp veroverd moet worden. Daarmee profiteerde het optimaal van het goede optreden van SSV'65. Die ploeg klopte het nog foutloze Serooskerke met 2-0. SSV'65, De Meeuwen, FC Axel en Serooskerke hebben drie punten achterstand op Bru. Oostkapelle-Bruse Boys 1-4: Dylan Adelaar zorgde al in de tweede minuut voor de 0-1 en in de 24ste minuut profiteerde Do- menique van den Berge van een fout bij Oostkapelle. „Daarna ver zuimen wij al voor rust de wed strijd te beslissen", aldus Bruse Boys-trainer Marco Groeneveld. Martijn Lindhout, Van den Berge en Adelaar misten kansen, terwijl Sjoerd Verhulst bij Oostkapelle dreigend was. In de 48ste minuut bracht Arjen Pattenier met de 1-2 de spanning terug. Groeneveld: „Tussen de 50ste en 75ste minuut was het Oostkapelle dat de klok sloeg." Koen van de Berge en doel man Mark Giljam voorkwamen tot vier keer toe de 2-2. Na een uit braak schoot Yarick Dorst Bru naar de 1-3 en uit een counter werd het via Adelaar 1-4. Nieuwdorp-Klundert 2-2: Martijn de Goffau liet na vier minuten de kans op 1-0 liggen, maar een mi nuut later viel die via Stefan van de Klooster alsnog. Michel de Rui ter (Klundert), Martijn Simonse en Kevin van Iersel (beiden Nieuwdorp) misten daarna grote kansen. Diep in blessuretijd kwam Klundert uit een penalty van Poger Mukoko op 1-1. In de 51ste minuut was Arjan Franse dicht bij de 2-1, maar even later te kende Grace Kitenge voor de 1-2. In de 80ste minuut keurde leids man Schipper een treffer van Klundert af wegens buitenspel, waarna Van de Klooster Nieuw dorp in de extra tijd naar een punt kopte. openingsminuut kreeg Seroos een grote kans, maar daarna werd SSV'65 de betere ploeg. Een inzet van Rick Mulder werd gekeerd door Jordi Suurmond, maar de doelman moest in de 35ste mi nuut het antwoord schuldig blij ven op een kopbal van Alex van Dongen. In de 58ste minuut beslis te Bas Biesterbosch het duel. Prinsenland-De Meeuwen 3-4: Voor rust was De Meeuwen ster ker en hielp Menno de Nooijer zijn ploeg aan de 0-1. Prinsenland, dat voor rust de paal raakte, kwam na de pauze door goals van Nicky de Frel en Brendon Jansen op 2-1. De Meeuwen toonde veerkracht. Maas Boogaard, Robin Dek en Ro bin Davidse werd het 2-4. Sven Damen scoorde daarna nog tegen. Den Bommel-Zaamslag 2-1: Flet duel ging gelijk op en verdiende ei genlijk geen winnaar. Mees Vroeg tikte in de negende minuut bij de tweede paal de 1-0 binnen en via Koen Post kwam Zaamslag na twintig minuten langszij. Lang leek het duel op een gelijkspel uit te draaien, totdat Wesley Bakker in de 84ste minuut na een goed uitgespeelde aanval de 2-1 maakte. FC Axel-Terneuzense Boys 1-0: Terneuzense Boys-doelman Den nis Rijnberg baalde na afloop. Door een foutje van de goalie kon Urmeion Martis in de 42ste mi nuut de 1-0 binnenwerken. Daar mee bepaalde hij meteen de eind stand. „De bal stuiterde. Ik zag dat ik te laat was en zei nog 'jij, jij' te gen Siereveld. Hij kon niets meer doen. Het zag er knullig uit." Het team van trainer Huseyin Do- gan kreeg zo waar het recht op had. De ploeg uit Kamperland kreeg veel kansen, maar kwam door twee treffers van Delano Westerink op een 2-0-achter- stand. Uiteindelijk trok Bevelan ders de winst in het laatste kwar tier naar zich toe. Smetje op de ze ge was de rode kaart van Bajram Bajra in de laatste minuut. Zeeland Sport-Hoedekenskerke werd afgelast. Na afloop waren de Middelbur gers best tevreden met de remise. „Over de gehele wedstrijd gezien hebben we ons goed staande kun nen houden", zei trainer Mart van Bree na afloop. De hoofdstedelingen kenden in het duel met de medekoploper een sterk eerste kwartier, dat na 13 minuten ook in een t-o-voor- sprong resulteerde door een doel punt van Dennis Kovacevic. Daar na brak een fase aan waarin de thuisclub steeds meer het heft in handen nam en Zeelandia-doel- man Freek van der Maas een aan tal keren handelend moest optre den. Na 36 minuten was echter ook Van der Maas kansloos op een kopbal van Marijn van Beers: 1-1. Toen de ploeg van Van Bree na de hervatting de organisatie aange past had, ebde het overwicht van de tegenstander steeds verder weg. Rood Wit W. mocht nog wel een aantal keren van afstand aan leggen, maar kreeg weinig kansen. maandag 19 september 2016 van alle kanten Geraldi Geerman, die bij vlagen een ware plaag was voor de verdediging van Gestel, haalt hard uit. Zijn tegenstander Ferd Pasaribu komt te laat. r™ Etienne Mallie FOTO RUBEN OREEL In de tweede klasse E van het za terdagvoetbal is Bruse Boys na drie speelronden alleen koplo per. De ploeg won met 4-1 bij Oostkapelle. Klaas Verspoor Vlissingen SSV'65-Serooskerke 2-0: In de Bevelanders liet er in de laatste vijftien minuten geen gras over groeien tegen FC de Westhoek en scoorde vier keer. De ploeg won met 6-2 en bleef daardoor ongeslagen in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal. Robin Hamelink Vlissingen FC de Westhoek-Bevelanders 2-6 (2-2). Delano Westerink 1-0 (straf schop) en 2-0, Quinten Leenpoel 2-1, Justin Remeijnse 2-2 en 2-5, Mitchell Sandee 2-3, Cahit Arslan- lar 2-4 en Flamur Maloku 2-6 (straf schop). Rode kaart: Dennis Schuite maker (FC de Westhoek, twee keer geel) en Bajram Bajra (Bevelan ders). Noormannen-Spui 3-1 (0-0). Mark Minderhoud 1-0, Dylan Maljers 2-0, Jari Peeman 2-1 en Rens Janisse 3-1. Domburg-Veere 1-1 (0-1). Jurriaan Peterson 0-1 en Jimmy Bastiaanse 1-1. Rode kaart: Roy Louwerse (Veere, twee keer geel). MZVC-Heinkenszand 1-3 (0-1). Eel- co Walhout 0-1 en 0-3, Jur van de Berg 0-2 en Thijs Remijn 1-3. Rode kaart: Dominic Cépèro (MZVC) en Jeroen Kedde (Heinkenszand, twee keer geel). DwO'15-Nieuwland 1-2 (0-1). Wilco de Keuning 0-1, Joey van Belzen 0-2 en Nicky Vermeulen 1-2. Kijk voor de uitgebreide versla gen van de duels in de vierde klasse op pzc.nl. Zeelandia Middelburg moest gis teren in de uitwedstrijd tegen Rood Wit W. zijn eerste verlies- punten van dit seizoen incasse ren. De Zeeuwse zondag-twee deklasser kwam in Brabant niet verder dan 1-1. Eddy van der Hooft Sint Willebrord

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 57