Aardenburg heeft de eerste punten binnen 15 Steen troeft Clinge af in topper en gaat alleen aan kop Hontenisse kan het niet bolwerken tegen Breskens en verliest met 4-2. De ploeg raakt daardoor de gedeelde koppositie kwijt. De topper in de vierde klasse A van het zondagvoetbal tussen Clinge en Steen eindigde, onder meer door twee treffers van Connor Laeren bergh, in het voordeel van de bezoe kers (1-2). Mede doordat Hontenisse in Breskens met 4-2 verloor, gaat de ploeg van trainer Carlo van Grim- berghe nu alleen aan de leiding in de ze klasse. Clinge-Steen 1-2: De bezoekers kwa men op voorsprong via Connor Lae renbergh, waarna verzuimd werd verder afstand te nemen. Mede hier door kon Edwin van de Voorde met een rake kopbal uit een hoekschop Clinge nog voor rust langszij breng en en kreeg Domenique de Burger zelfs een goede kans op de 2-1. In de tweede helft kreeg Steen en kele goede mogelijkheden, terwijl bij de thuisploeg de angel uit het spel was, ook omdat Thomas Leegwa ter aan banden lag bij Jochem de Roek. In de slotfase besliste Connor Laerenbergh de topper met zijn tweede treffer verdiend in het voor deel van Steen: 1-2. IJzendijke-Corn Boys 5-1: Een jeug dig IJzendijke pakte op overtuigende wijze de eerste driepunter van dit seizoen. Na een halfuur opende Job Wiersum de score, waarna hij deze voorsprong ook verdubbelde. Ken neth van Zeele deed nog even wat te rug namens de bezoekers (2-1), maar op slag van rust bracht Lodewijk van Keeken de marge weer op twee: 3-1. In de tweede helft zat de wedstrijd redelijk op slot, maar slaagde de thuisploeg er nog in om twee keer te scoren via opnieuw Job Wiersum en Kevin Burky: 5-1. Breskens-Hontenisse 4-2: Na een goede start van de thuisploeg met de 1-0 van Soufïan Dooms, nam Honte nisse het heft in handen. Via twee treffers van Pim van Jole werd het 1-2 en mocht de thuisploeg blij zijn dat de gasten niet verder afstand na men. In plaats daarvan werd het nog voor de pauze gelijk via Sam van den Broecke. „Een belangrijk doelpunt", aldus trainer Hubert van den Hemel, die de rust benutte om orde op zaken te stellen. Met succes, want binnen tien minuten na de hervatting was de wedstrijd beslist door twee treffers Door de zege op Oostburg klimt Luctor'88 naar de tweede plaats. van Joey Walhout: 4-2. Luctor'88-Oostburg 3-0: „Meer dan verdiend", zo gaf trainer Mick Vujo- vic van Luctor na afloop aan. On danks een door Stefan Boonman ge miste strafschop bleef zijn ploeg met veel inzet voetballen waardoor, zoals Vujovic aangaf, de beloning wel móest volgen. Deze kwam er inder daad, want na de thee stond het bin nen een kwartier 2-0 door Rutger van Rossum en Stefan Boonman. Het was opnieuw Van Rossum die de eindstand op 3-0 bepaalde. RIA W.-Patrijzen 0-2: Tegen het ein de van een eerste helft, waarin de be zoekers wat sterker aan de bal waren en meer felheid in hun spel legden, opende Angelo Janse de score: 0-1. Na rust zakte de wedstrijd naar een bedenkelijk niveau. RIA W. kon geen vuist maken en mocht doelman Mike Danschutter dankbaar zijn dat deze lang de spanning in de wed strijd hield. Pas kort voor tijd besliste Leon Bek het duel definitief: 0-2. Biervliet-Groede 2-2: De bezoekers kenden met de gebroeders Van den Hemel als sterkhouders op het mid denveld een licht overwicht. Toch was het de thuisploeg die via Ri chard Versluis de score opende na een snelle uitval. Groede, dat met tien man kwam te staan na rood voor Michel Broeckaart, kwam toch langszij via Bart van den Hemel. Na rust bracht Jari Brevet Biervliet op nieuw op voorsprong, maar hierna werd de ploeg steeds meer terugge drongen. In de extra tijd bezorgde Wouter Lakerveld de gasten het wel licht niet meer verwachte punt: 2-2. Koewacht versloeg Hoofdplaat met 2-0 en Graauw was Terhole met 2-1 de baas. Aardenburg boek te uit tegen Rimboe zijn eerste ze ge van dit seizoen: 2-3. Koewacht-Hoofdplaat 2-0: Koe wacht was de gehele wedstrijd de bovenliggende partij, maar slaag de er lange tijd niet in het over wicht in de score tot uiting te brengen. Waar een 3-0-ruststand niet had misstaan was het halver wege nog steeds 0-0. Na ruim een uur spelen was het Emedy Ndani- rorere die met een schitterende omhaal alsnog voor 1-0 zorgde. Tien minuten later was het Stef Goense die de wedstrijd definitief in het slot gooide: 2-0. Rimboe-Aardenburg 2-3: Na twee nederlagen met ruim verschil bleef Aardenburg eindelijk eens aan de goede kant van de score. Halverwege leidde de ploeg van trainer Patrick Boute al met 0-1 door een doelpunt van Daan van Doeselaar. Daarna werd het eerst 0-2, toen 1-2 en 1-3, voordat Ro bert van Schijndel de eindstand op 2-3 bepaalde. 0-2 en 1-3 werd het door doelpunten van Jordi de Ruijsscher, 1-2 door een treffer van Sander Feijen. Terhole-Graauw 1-2: Graauw was over het algemeen iets sterker en mocht ook de meeste aanspraak op de zege maken. Na 20 minuten spelen opende Kevin David de sco re, maar nog voor rust wist Thijs Freijzer de stand weer in even wicht te brengen. Een blunder in de verdediging leidde een kwar tier voor tijd de 1-2 van opnieuw Kevin David in. Hulsterloo-Vivoo 2-2: Hulsterloo kwam al na vijf minuten op 1-0 door een doelpunt van Dieter Marin en hield die voorsprong ver volgens ook lang vast. Rick Luijckx zorgde na bijna een uur spelen voor de 1-1, maar omdar hij dat met de hand leek te doen lie pen de gemoederen even hoog op. Na een afkoelingsperiode van ze ven minuten scoorde Jordi van Gastel ook nog eens de 1-2. Zes mi nuten voor tijd was het Geoffrey Volckerick die alsnog een punt voor de thuisclub redde: 2-2. Sluis-Vogelwaarde 3-0: Op de overwinning van Sluis viel weinig af te dingen. Al na 12 minuten opende Koen Quaak de score. Na de hervatting werd Vogelwaarde definitief op de knieën gebracht. Nadat Nick Hubregtse in de 61ste minuut de 2-0 had laten aanteke nen, was het in de 78ste minuut zijn broer Bob die de 3-0 voor zijn rekening nam. maandag 19 september 2016 Laerenbergh is goud waard Jos van Belzen Vlissingen Steen komt gevaar lijk voor het doel van Clinge. De ploeg won de topper met 1-2. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Drie ploegen zijn nog zonder puntenverlies in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal: Koe wacht, Graauw en SDO'63. Van dit drietal kwam SDO'63 niet gis teren in actie. Eddy van der Hooft Vlissingen Na twee ruime nederlagen pak te Aardenburg gisteren de eer ste drie punten van het seizoen. Bij Rimboe werd het 2-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43