DiinkbHuiginsJ k C? t^?)ou:i fHensenllnq.nl Jan de Bruijn Jacobus Schroevers Plonie Schipper Charlotta Berendina van den Berge- Weenink Jacobus van Wallenburg UXt-yaa rtverzorg Voor betoolbore kwaliteit Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker Piet Jansen Piet was een zeer gewaardeerde collega en heeft tijdens zijn dienstverband van ruim 36 jaar, opeenvolgend, de functie van kraanmachinist, inspecteur en monteur uitge oefend. Zijn familie en naasten wensen we veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Ovet B.V. Loes Adriaan Dirk van den Berge Langzaam, zoals een schip aan de horizon verdwijnt zo verdween ook jij we gaan je missen maar nooit en te nimmer vergeten Na een werkzaam leven hebben we afscheid moeten nemen van Piet Jansen Hoek, 18-6-1946 t Sluiskil, 15-9-2016 Jarno Ivonne Correspondentieadres: Stroodorpe 23 4541 CC Sluiskil De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 20 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Maandag 19 september kunt u van 19.00 - 19.30 uur afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Vol verlangen naar haar geliefd Zuid-Afrika is op 91 -jarige leeftijd overleden Lizzy Knoop weduwe van Cor Hageman Thelma Knoop f Hetty Knoop t Henk Knoop t en Addy van Zweeden Anneke Knoop en Bart ten Bruggencate t Afscheid op 20-09-2016 om 13.30 uur in het crematorium te Middelburg. Onze dank gaat uit naar de verzorgsters van het Ambachtsveld te Oost-Souburg. Vlissingen, 16 september 2016. 9 Hartverwarmend en overweldigend was de belangstelling na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man en onze lieve en zeer zorgzame vader en opa Alle kaarten, berichten en gebaren van meeleven en de komst van zoveel mensen naar het afscheid hebben bij ons een diepe indruk achtergelaten. Het gemis en de grote leegte zullen blijven, maar het heeft ons goed gedaan dat mijn man, onze vader en opa niet alleen voor ons maar ook voor ander mensen veel heeft betekend. Wij zijn de Heere dankbaar voor de troost en de kracht die Hij ons tot hiertoe heeft gegeven. W. de Bruijn - van Belzen Kinderen en kleinkinderen Middelburg, september 2016 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man en onze liefhebbende vader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. Het is voor ons een grote steun geweest zoveel warme reacties te ontvangen in de vorm van uw aanwezigheid, woorden van troost, ed. Hieruit blijkt hoe u hem een warm hart toedroeg. De Heere sterke ons verder bij dit grote gemis. Willie Schroevers - van Sterkenburg Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Arnemuiden, september 2016 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve dochter en onze lieve en bijzondere zus en tante Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. T. Schipper - Koppejan Broers en Zussen Neven en Nichten Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Cees van de Vrie Bij dezen betuigen wij onze oprechte dank! Goes, 17 september 2016 Fam. Van de Vrie Jacoba Johanna Meliefste - Louwerse Serooskerke, september 2016 Johannes van Rooijen DE VLIEGER COLOFON Familieberichten De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Quality in bulk Wilde dieren waren haar alles Haar schilderijen bewijzen dat... Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Overslag: Beatrix en Frederik Kapelle: Eddie en Nellie Wagga-Wagga (Australië): Yvonne en Ray Raymond en Chelsee, Archie Cloë en Paul, Charlotte 14 september 2016 Verpleeghuis Ter Schorre Bachlaan 90 R 11, Terneuzen Correspondentieadres: Keizersputstraat 30, 4575 NL Overslag De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn het personeel van Ter Schorre, met name de verzorg(st)ers, dankbaar voor hun goede zorgen. Voor de vele hartverwarmende brieven, kaarten, die wij mochten ontvangen, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Kapelle J. van Wallenburg - de Jager Peter en Natacha Marc, Yannick en Floor Voor uw medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante willen wij u oprecht dank zeggen. C. Wattel - Louwerse Wilh. Meliefste neven en nichten Voor het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, september 2016 UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio - Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen - Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online urnwinkel - Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op 1 U Twitter Q like ons op LI Facebook E-mail familieberichtenpzc(g)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Ver rijn Stuartweg 28, Goes-0113-216815www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 87