J? Familieberichten V JJJÜIEUJU OyarJailö/j A IHensenlinq.nl Cornelis Bij de Vaate 26 zaterdag 17 september 2016 Koos van der Zouwen-Bakker Koos van der Zouwen-Bakker Koos van der Zouwen-Bakker Kees Petra Lagerweij kijk ook op 21-09-1956 21-09-2016 Bram en Ina Kasse - de Rooiij Marie Blanche Margaretha van Leeuwe Eduardus Arthur de Moor "Hallo, wie ben jij?" Wij zijn verdrietig dat op 80-jarige leeftijd toch nog onverwacht is overleden. Wij zullen vooral haar humor, grapjes en betrokkenheid erg missen. Ze blijft met een glimlach in onze herinnering. Bewoners en medewerkers van de Boogstraat. St. Zuidwester, 's-Heer Arendskerke 12 september 2016 Geluk is voortdurend rustig genieten von kleine dingen Dankbaar voor de tijd die ze samen al mochten delen en de goede dingen die er nog steeds zijn, vieren onze lieve ouders Ko Besuijen en Bertha Besuijen- de Jong woensdag 21 september a.s. hun 60 jarig huwelijk. Het feest wordt in familiekring gevierd met ons als kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Correspondentieadres: Nieuwstraat 14-06, 4461 CG Goes 1976 201 f Op 22 september hopen onze lieve ouders en opa en oma 40 jaar getrouwd te zijn Soli Deo Gloria Een bijzondere gebeurtenis, die we met elkaar willen delen Onno en Lydia Bram, Jeanne en Lieve Diranda en Peter Jesse, Lucas en Sophie Amnestylaan 74, 4336 LA Middelburg Creativiteit en levenslust tekende haar leven. In dankbare herinnering voor alles wat zij voor ons is geweest, moeten wij afscheid nemen onze lieve ma weduwe van Terneuzen, 12 maart 1924 Spui, 16 september 2016 Antonio de Moor (in liefdevolle Herinnering) Eric de Moor Anita de Moor Graaf Jansdijk 23 4539 PG Spui De afscheidssamenkomst wordt gehouden op woensdag 21 september om 10:30 uur in de aula op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer aldaar. Geen bezoek aan huis. Onze lieve, vrolijke en levenslustige moeder en oma is gestorven. echtgenote van Hans van der Zouwen levenspartner van Johan Leijnse Veere, 7 maart 1936 Vlissingen, 13 september 2016 We omarmen de liefde, zorgzaamheid, humoren ondeugendheid die zij achterlaat. Mariëlle van der Zouwen en Floris van Kuijk Krijn Yfke Corine en Martin de Voogd-van der Zouwen Barend Emma Correspondentieadres: H. Roland Holstlaan 48, 4385 KJ Vlissingen We nemen afscheid van Koos op maandag 19 september om 12.30 uur tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Koos was een vrolijke vrouw en hield van kleurige bloemen. Zo kort na het overlijden van haar levensgezel, Johan Leijnse, hebben we ook afscheid moeten nemen van onze lieve We zijn dankbaar voor de liefde en zorg die Koos met onze vader, schoonvaderen opa heeft gedeeld en de fijne tijd die hun gegund was. Ze lieten elkaar als een vlinder door het leven fladderen. We zullen Koos herinneren als een warme en reislustige vrouw, die op haar bescheiden en nuchtere wijze haar hart opende voor haar kinderen en kleinkinderen. Ook wij waren altijd welkom bij haar. Liesbeth Leijnse en Paul Louweret Sarah Pepijn Bart-Jan Leijnse en Carin Leijnse-van den Broeke Frank Leijnse en Paulisca Leijnse-Boonman Merel Ernst Annemieke Leijnse en Richard Mortier Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 13 september is overleden Ze was vele jaren de levensgezel van onze overleden broer en zwager Johan Leijnse. We zullen haar spontaniteit missen. Zo herdenken wij haar. Familie Marinissen en Leijnse Enige- en algemene kennisgeving. Na een kortstondig ziekbed is overleden 30-06-1950 15-09-2016 Caroline, Mathieu en Vicky Naar Kees zijn wens zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Cadeau-tip: (X|

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 86