0 mensen inq.nl Familieberichten J? COLOFON Familieberichten Jacobus van Wallenburg Marie Blanche Margaretha van Leeuwe Eduardus Arthur de Moor Ko Bakker Petrus Antonius van Dommelen Neeltje de Putter Maatje Adriana Burggrave-Traas Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl Blijde berichten OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN kijk ook op zaterdag 17 september 2016 27 Creativiteit en levenslust tekende haar leven. In dankbare herinnering voor alles wat zij voor ons is geweest, moeten wij afscheid nemen onze lieve ma weduwe van Terneuzen, 12 maart 1924 Spui, 16 september 2016 Antonio de Moor (in liefdevolle Herinnering) Eric de Moor Anita de Moor Graaf Jansdijk 23 4539 PG Spui De afscheidssamenkomst wordt gehouden op woensdag 21 september om 10:30 uur in de aula op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer aldaar. Geen bezoek aan huis. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse papa, opa en overgroot-opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Sari Bakker-Harms Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, september 2016 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstel ling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoon vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Leontina Marie Cornelia van Damme Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waar dige uitvaartdienst in de kapel van de Blaauwe Hoeve. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Piet in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Familie van Dommelen-van Damme Kloosterzande, september 2016 Wij danken iedereen voor de belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en omi weduwe van Leen de Zwart Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk te Zaamslag. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Neeltje in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ermelo, september 2016 Onze oprechte dank voor uw aanwezigheid, medeleven en schriftelijke condoleances bij het overlijden van onze moeder, oma en over-oma Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kloosterzande, september 2016 Dank ook aan Miranda Brasser-Picavet en haar team van DELA voor de respectvolle zorg. Voor de vele hartverwarmende brieven, kaarten, die wij mochten ontvangen, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Kapelle J. van Wallenburg - de Jager Peter en Natacha Marc, Yannick en Floor Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63