Familieberichten O IHensenlinq.nl JumBum OyarJadsfj 26 zaterdag 17 september 2016 Charlotta Berendina van den Berge- Weenink 21-09-1956 21-09-2016 Leuntje Overdulve-Hamelink Axel, 15-9-2016 Langzaam, zoals een schip aan de horizon verdwijnt zo verdween ook jij we gaan je missen maar nooit en te nimmer vergeten Na een werkzaam leven hebben we afscheid moeten nemen van Piet Jansen Hoek, 18-6-1946 t Sluiskil, 15-9-2016 Jarno Ivonne Correspondentieadres: Stroodorpe 23 4541 CC Sluiskil De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 20 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Maandag 19 september kunt u van 19.00 - 19.30 uur afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Piet Jansen OVET Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker Piet Jansen Piet was een zeer gewaardeerde collega en heeft tijdens zijn dienstverband van ruim 36 jaar, opeenvolgend, de functie van kraanmachinist, inspecteur en monteur uitge oefend. Zijn familie en naasten wensen we veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Ovet B.V. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve collega Anja Thierens Hoewel we wisten dat Anja ernstig ziek was, heeft het bericht van haar overlijden ons erg aangegrepen. Wij herinneren haar als een gerespecteerde medewerker en een collega die altijd klaarstond voor de cliënten en haar collega's. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen, partner en de naaste familie veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers, vrijwilligers, cliëntenraden, Raad van Bestuur en Raad van Toezicht van Stichting Curamus Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzonder persoon Met pijn in ons hart staan we stil bij het overlijden van onze lieve collega Anja Thierens Anja werkte al jaren in het nachtzorgteam van Stichting Curamus in Hulst. We hebben Anja leren kennen als een bijzondere, vrolijke en oprechte collega die altijd voor de cliënten en collega's klaarstond. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en partner heel veel sterke toe. Namens alle collega's van het nachtzorgteam Stichting Curamus Loes Adriaan Dirk van den Berge kijk ook op Geluk is voortdurend rustig genieten von kleine dingen... Dankbaar voor de tijd die ze samen al mochten delen en de goede dingen die er nog steeds zijn, vieren onze lieve ouders Ko Besuijen en Bertha Besuijen- de Jong woensdag 21 september a.s. hun 60 jarig huwelijk Het feest wordt in familiekring gevierd met ons als kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Correspondentieadres: Nieuwstraat 14-06, 4461 CG Goes Zachtjes strelen wij je handen onze ogen zijn op jouw gericht diepe slaap heeft je al bevangen een traan rolt over je gezicht we willen je nog bedanken voor alles wat je hebt gedaan zoveel liefde van jou ontvangen het is goed zo nu je mag in vrede gaan Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jan Overdulve Zaamslag, 29-10-1924 Kees Overdulve Els en Jos Langerak-Overdulve Jurjen en Rianne Merith Lauren en Joshua Correspondentieadres: Zuidsingel 4 4571 HP Axel Woensdag 21 september is vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de plechtigheid aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Halle', Rooseveltlaan 1. Dinsdag 20 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in voornoemd uitvaartcentrum. Wij willen het personeel van ZorgSaam Thuis afd. Axel bedanken voor de jaren lange zorg en de Vurssche afd. Magrette voor de korte maar goede zorg. Wij wensen Jarno en Ivonne veel sterkte met dit grote verlies. Fam. Jansen Sluiskil,15 september 2016 Quality in bulk Met veel verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Wilde dieren waren haar alles Haar schilderijen bewijzen dat... Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Overslag: Beatrix en Frederik Kapelle: Eddie en Nellie Wagga-Wagga (Australië): Yvonne en Ray Raymond en Chelsee, Archie Cloë en Paul, Charlotte 14 september 2016 Verpleeghuis Ter Schorre Bachlaan 90 R 11, Terneuzen Correspondentieadres: Keizersputstraat 30, 4575 NL Overslag De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn het personeel van Ter Schorre, met name de verzorg(st)ers, dankbaar voor hun goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62