tm w. COLOFON Familieberichten Familieberichten Hlensenlinq.nl Oi/a/JailSfj Jan Bimmel Helena Hendrika Maat-Hardenbol D*)/)küarui|jifi£j Krijn Cornelis van Rijn u Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Jan Bimmel Arnemuiden Adrie Adriaanse t Jans Adriaanse - Kusse Middelburg Leen Adriaanse Riet Adriaanse - Wigard Goes Cathrien Krijger - Adriaanse Louw Krijger f Vlissingen Jan Adriaanse Ditty Adriaanse - de Vos Grijpskerke Koos Vlieger - Adriaanse Adrie Vlieger t Maassluis Kees Adriaanse Joke Adriaanse - van de Putte Meliskerke Johan Adriaanse Nel Adriaanse - Davidse Neven en nichten 14 september 2016 Lisette Verdonk-Hopmans - Lea - Hendrik Willem Maat - Henk - De familie van mevrouw J.H. de Kuijper- Leijdekkers wil graag langs deze weg medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis "De Brouwerij" van SVRZ Tulpstraat in Koudekerke hartelijk bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging van Mama sinds 4 februari 2014. Familie Jongelie-de Kuijper Familie Dingemans-de Kuijper Wij danken iedereen voor de belangstelling, mooie woorden en bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Corien en Arne Floris Ninah Peter en Nicolette Job Emma Tieneke en Martin Krista Roel Lotte September 2016 kijk ook op vrijdag 16 september 2016 15 Waar je ook bent we zullen het niet weten niet in tijd en afstand te meten. We hebben je bij ons, diep in ons hart. Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa speeltuin en grootopa Ridder in de Orde van Oranje Nassau 12 april 1925 Biggekerke 14 september 2016 S.C. Bimmel - Adriaanse Pieter en Barri Tobias en Bibi Dio, Mika Ramon en Yassamin Victoria, Olivia Piet en Riekie Dijkers Sandenburghlaan 2 - kamer 131 4351 RLVeere De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 20 september om 13.00 uur in de Dorpskerk te Biggekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante. echtgenote van onze broer Alex Verdonk. Wij wensen Alex, kinderen en kleinkind veel sterkte om dit verlies te dragen. Familie Verdonk Lewedorp, 13 september 2016 Moeder kwam op aarde, lief klein en teer. Zoals ze is gekomen verlaat ze ons weer. Ze was een moeder zoals een moeder hoort te zijn. Een fantastische oma voor groot en klein. Een veilige basis voor wie haar hulp nodig had. Ze was er voor iedereen en nooit was ze het zat Het verdriet dat wij voelen is onbeschrijfelijk groot. Ze blijft diep in ons hart ook na haar dood. Na voor ons allen een voorbeeld te zijn geweest van liefde en geduld hebben wij in liefde losgelaten mijn allerliefste vrouw, onze moeder, schoonmoeder en super oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 60 jaar. Henk Patrick en Mariska Emy, Lars Luciën en Judith Abigail, Chloë Pepita en Michel Rowin, Lotus, Lizzy, r 14 september 2016 Correspondentieadres: Stikkerstraat 16, 4463 CM Goes U kunt afscheid nemen van Lea in het uitvaart centrum aan de Fluitekruidstraat 8 in Goes, op dinsdag 20 september van 13.15 tot 13.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 20 september om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Liever geen bloemen maar een donatie aan de Wensambulance. Er zijn collectebussen aanwezig. Geen bezoek aan huis. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74