0 5 Genoeg ruimte om de auto('s) te parkeren mmsz KIJK VERGELIJK We vielen voor het glas-in-loodraam met een uil erin schone huis. Ideaal met een kleintje", vindt Frans. Behang Ze verwijderden in de woonkamer het behang en sausden alles strak wit. De muur van het studeerkamer tje aan de voorkant van het huis bra ken ze uit, zodat die ruimte bij de woonkamer werd getrokken. De bad kamers en de wc's zijn opnieuw in gericht en verder zijn alle muren en kozijnen binnen geschilderd. Alleen de keuken bleef hetzelfde, want het budget was op. Frans: „We houden van modern en strak en de keuken is landelijk. We willen hem straks wat groter maken, zodat we een groter werkblad heb ben." Hij is trots op het televisiemeubel in de woonkamer, dat hij zelf maakte. „Ik vind het mooi dat het doorloopt in de vensterbank." Alle twee-onder-een-kapwonin- gen aan de Brandenburglaan hebben een rond raam in de voorgevel, maar dat van Frans en Barbara is anders. De vorige bewoners lieten een glas- in-loodraam in het rondje zetten met een afbeelding van een uil. „Het was de studeerkamer en hun kinderen stelden voor om er een uil in te ma ken, als teken van wijsheid", vertelt Barbara. „We zijn voor dat raam ge vallen." Frans: „Het moest zo zijn, op het geboortekaartje van Finn stond een uil. En nu ook op dat van onze doch ter. Op hun kamers hangen gordijn tjes met uilenprint." Als ze in de tuin zitten, horen ze andere vogels: gezellig kakelende kippen. „We zijn er alleen nog niet achter van wie de kippen precies zijn", vertelt de vrouw des huizes. De ruime en groene tuin vindt ze een van de pluspunten. De achtertuin dan, want het huis heeft ook een voortuin. „Bart heeft het over die ene en die andere tuin", zegt Barbara. Ze moeten zich nog verdiepen in het groenbeheer, maar dat komt wel goed, want ze hebben een vriend in die branche. Even voorstellen vrijdag 16 september 2016 PZ -4 Frans en Barbara pakten alles aan, behalve de keuken. Daarvoor moeten ze nog even sparen. FOTO'S MECHTELD JANSEN V-V rr- Tm oude buurtje Barbara Timmermans Barbara Timmer mans (30) is fysiotherapeut in Domburg Frans Bart (32) werkt bij Zeelandnet op het Network Operation Center (NOC) in Vlissingen Zoon Finn (2) Dochter Sofie (bijna 2 maanden) Middelburg Adres: Gandhistraat 14 Prijs: €299.000 k.k. Bouwjaar: 1993 Kenmerken: Goed onderhouden twee-onder-een-kap- woning, rustig gele gen. Overdekt terras en een tuin. De wo ning telt drie woonla gen en heeft vier slaapkamers. Bijkeu ken met witgoedaan sluitingen. Middelburg Adres: Jazzroute 34 Prijs: €335.000 k.k. Bouwjaar: 2008 Kenmerken: Ruime uitgebouwde twee- onder-een-kapwo- ning met ruime tuin op het zuiden in de nieuwbouwwijk Mor- tiere. Woonkeuken met openslaande tuindeuren. De aan gelegde tuin heeft twee bergingen en een lange oprit. Vlissingen Adres: Joke Smitlaan 16 Prijs: €249.000 k.k. Bouwjaar: 1989 Kenmerken: Gele gen in een rustige straat in de wijk Ro- senburg. Twee- onder-een-kap-wo- ning met aange bouwde garage en achtertuin op het zuidwesten. Zonnepanelen op het dak. Middelburg Adres: Seisweg 143 Prijs: €259.000 k.k. Bouwjaar: 1973 Kenmerken: Twee- onder-een-kapwo- ning met vier slaap kamers, garage en achtertuin op het zuidwesten. De tuin is bereikbaar via een schuifpui. Voordeur en de ingang van de garage onder een luifel. Middelburg Adres: Robert Johnsonstraat 2 Prijs: €335.000 k.k. Bouwjaar: 2007 Kenmerken: In de wijk Mortiere gelegen twee-onder-een-kap- woning met flinke garage en tuin. Drie woonlagen en vier slaapkamers. Uitgebouwd op de begane grond.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 57