dlensenlinq.nl Familieberichten '^ylnkbBruigirig Ulensen inq.nl OysrJöilöfi Marianne Allaart-Datthijn Ronald Desiré Pierre Rammeloo COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio 9 Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op vrijdag 16 september 2016 19 Tot het laatste toe wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven, blijft altijd in ons voortleven. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij, in haar vertrouwde omgeving, afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Sjaak Allaart Sint Anna ter Muiden, 22 juli 1948 t Cadzand, 15 september 2016 Cadzand: Sjaak Allaart Sluis: Karin en Jean-Pierre Jason Sluis: Stephan en Isabelle Bryan en Eva Correspondentieadres: Mariastraat 38 4506 AE Cadzand De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 21 september om 14.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 13.55 uur in voornoemd crematorium. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Gaby Rammeloo-Van Herzeele Mario en Miranda Esmée, Lucas Marlon Philippine, september 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. V volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51