4 reiskatern.nl reiskatern.nl m w, Exclusieve Lezersreizen 4 dagen genieten in Aparthotel Delden Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Prachtige stranden en zonsondergangen Fietsen door het mooie Twente. Ontdek 2 landen! Nu voor 699,- 10-daagse reis naar Bakung Beach op Bali Vanaf donderdag 15 september 2016 Aparthotel Delden is het meest complete familie-, golf- en wellnesshotel van Nederland. Het is gelegen in de mooie gemeente Hof van Twente in het stadje Delden. Speciaal voor u als lezer heeft Aparthotel Delden een super voordelig arrangement samengesteld. Het hotel heeft een prachtig Well ness gedeelte dat Wellness Vital heet. Hier kunt u terecht voor een scala aan gezichtsbehandelingen en massages. Boekeenseen behan deling, zowel voor dames als heren zijn deze een aanrader, U voelt zich nadien als herboren. Breng ook een bezoek aan Sauna Vital. Zeer com plete saunafaciliteiten, allemaal onder één dak, Het gezellige familie hotel beschikt tevens over een eigen volwaardige 9 holes golfbaan De Lage Mors met de NGF-B status. De baan is direct naast het hotel gele gen. U bent als greenfee speler van harte welkom. Wilt u de golfsport eens proberen? Boek dan een les bij een van de golf professionals. Deze lessen zijn bij onze receptie te boe ken. Heerlijk fietsen op het grootste en mooiste landgoed van Nederland 'Twickel' en een goed gevulde pick nickmand voor onderweg. Een be zoek aan de beroemde tuinen van Twickel mag natuurlijk niet ontbre ken. In het oude vestingstadje Del den kunt u genieten van de vele gale rieën, leuk winkeltjes en musea. Dat isnogeensvolopgenietenvanTwente. InhoudArrangement: 3xovernachting in een hotelkamer 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 2xdriegangendiner lxgoed gevulde picknickmand vooronderweg Gratisfietsroutesperkamer Gratisgebruikvanhetverwarm- dezwembad Gratisgebruikvanhetoverdekte spelterras Entree bij het bijzondere zoutmuseum in Delden Bezoekaanuitspanningde Haarmühle net over de grens in Duitsland meteen kopje koffie of thee. Gratiswifi Fietsenstallingmetoplaadpunten prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. De normale toeslagen en kortingen zijn van toepassing op alle reserveringen. Het arrangement is geldig tot 1 december 2016 met uitzondering van feestdagen. Voor dit arran gement geldt een dagelijkse aankomst. Meer informatie en boeken: Ga voor '4 dagen genieten in Aparthotel Delden' naar onze website reiskatern.nl/pzc/ahdl601 voor meer informatie. En voor boeken bel of mail met Aparthotel Delden 074-3777666 of receptie@aparthoteldelden.nl Tijdens een vakantie in Tuban is het in de eerste plaats genieten van de lokale cultuur en tropische stranden die u langs de gehele kust vindt. Droom weg op een strandbedje of bezoek één van de eeuwen oude tempels. Houdt u van een minder drukke omgeving, maar wilt u wel een gevarieerd winkel- en restaurantaanbod binnen handbereik? Dan is Tuban uw vakantiebestemming! Uw verblijf U verblijft in Bakung Beach Resort, een kleinschalige 3-sterrenaccom- modatie, gelegen in het rustige, maar gezellige Tuban. Het bruisende Kuta ligt op loopafstand. De kamers zijn ruim en ingericht in typisch Balinese stijl. Daarnaast beschikken alle kamers over een balkon of terras. In de prachtige tuin treft u een fijn zwembad met een zonneterras aan. In het restaurant en bij de poolbar kunt u terecht voor talloze soorten cocktails, sandwiches en snacks. Inbegrepen: Retourvlucht naar Bali met Qatar Airways of KLM Transfer van en naarde luchthaven 7xovernachting in Bakung Beach Resort in een superiorkamer Verblijf op basis van Logies Ontbijt Gratiswifi in de openbare ruimtes Speciaal voor u: Gratis voetmassage van 30 minuten per persoon 10-daagse reis 3 t/m 31 oktober 2016 €829 1 t/m 30 november 2016 €699 1 t/m 31 december 2016 €699 1 t/m 31 januari 2017 €799 1 t/m 28 februari 2017 €915 1 t/m 31 maart 2017 €915 Voorwaarden: Prijzen zijn op basis van beschikbaar heid, onder voorbehoud van wijzigingen en exclusief administratiekosten: 25, - en 2,50 Calamiteitenfonds per boeking en evt. vlucht- of datum toeslagen. Op deze aanbieding zijn de ANVR-, SGR- Corendon voorwaarden van toepassing. Druk en zetfouten voorbehouden. Meer informatie en boeken: Gavoordezel0-daagsezonovergotenreisnaarBalinaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/C0R1601 of bel met Corendon via 023-7510606 COf 6/100/1 Vertrek van 1 sept. 2016 t/m 31 maart 2017 Bezoek aan Haarmühle in Duitsland 3 overnachtingen - 3 ontbijtbuffet 2 x-drie gangen diner Gratis gebruikzwembad en overdekt spelterras Nergens voordeliger! vanaf Bij warm weer zorgt een duik in het openluchtzwembad voor verfrissing. Koelt u liever af in de zee? Het zand strand ligt op ca. 100 meter van het hotel (5 minuten loopafstand)! Ook vindt u tal van restaurants en clubs vlakbij. Bovendien bevindt u zich op ongeveer 15 minuten rijafstand van de luchthaven Ngurah Rai en zo'n 30 minuten rijafstand van Nusa Dua. Tijdens uw verblijf kunt u dus alle kanten op! Vertrek: 03-10-2016 t/m 31-03-2017 Gratis 30 min. voetmassage p.p. Ideale ligging nabij Kuta Zwembad met kinderbad V Laatuitchecken!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74