sSffcJiisrj Familieberichten COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Jacomina Usmany-Sinay kükookop (Densenlinq.nl Qn%e ifdte aandacht A Twitter Bj Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Na een leven vol toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, is vreedzaam en vol liefde afscheid nemend van allen die haar omringden heengegaan -Mien- sinds 11 januari 1989 weduwe van Selfianus Usmany in de leeftijd van 93 jaar. Willy en Didier Carré-Usmany Laurent Frederik Usmany -in liefdevolle herinnering- Els Usmany -in liefdevolle herinnering- Lenie en Marien Boonman-Usmany Sergej Cyrille en Luzia, Nataiyu Janneke en Alexander, Marijn, Merel Marieke en Ernst, Madelief, Emiel Sem en Henny, Usmany Ischa en Joris, Jax Selvano 13 september 2016 Rijnstraat 38, 4335 KJ Middelburg Licette en Robbert Claproth-Usmany Marcus Leah Ellen Usmany Jonas en Ylona Micha Cees Leijnse en Annelies Deurwaarder Peter en Joana van Marion De vertroostingsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 16 september om 20:00 uur in de Molukse kerk Bethlehem, Rijnstraat 40 te Middelburg alwaar vanaf 19:00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 17 september om 11:00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend vindt omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in woonzorgcentrum Tabadila, Rijnstraat 20 te Middelburg. Onze dank gaat uit naar het team Stromenwijk van Zorgstroom, huisartsen Albers en Roest van huisartsenpraktijk de Vleugelnoot, en het bestuur van woonzorgcentrum Tabadila. ^Jk ff A smsism volg ons op V3 like ons op Naam Zoeken donderdag 15 september 2016 15 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. J Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. .k 'UZZL Overtoom Groen telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl Mettle ddle-mMs UIT VA ART VERZORGSTER Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. IHens0nlinq.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73