Oi/srJsilari Familieberichten O IHensenlinq.nl fa Gillis de Waardt Gors^ Johanna Hendrika de Kuijper-Leijdekkers 14 donderdag 15 september 2016 Marlies Flipse S^Z Centina Mulder - Wiskerke c Dag lieve Oma, Cornelia Margaretha Buijse-Glerum - Corrie - Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Marlies Flipse Marlies heeft zich 32 jaar met toewijding ingezet voor haar werk. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's, directie en bestuur van Orionis Walcheren "Het is goed zo Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa Eddy de Jonge Eddy was altijd opgewekt, altijd in voor een grap, heel sociaal en had veel interesse in een ander. Eddy had altijd wel iets te vertellen en gaf overal een positieve draai aan. We zullen zijn aanwezigheid missen. Medewerkers, vrijwilligers en cliënten Activiteitencentrum Oosterschelde Zij die ik liefheb moet ik verlaten Om te gaan naar die ik liefhad Dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden weduwe van Johannes Jacobus de Kuijper t Souburg, 9 juni 1921 Koudekerke, 8 september 2016 Moeder en schoonmoeder van Els Jongeüe-de Kuijper Chris Jongelie Jolanda Dingemans-de Kuijper Gerrit Dingemans Oma van Miranda en Erik Ivo en Marjon Klein omaatje van Fleur, Roos, Sem en Jari Correspondentieadres: M.C.J. Dingemans-de Kuijper Trompstraat 17 4335 HT Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsg in de leeftijd van 83 jaar. zijn vrouw Coby de Waardt - Schutte zijn kinderen Hannie en Cees Leo en Vivianne zijn kleinkinderen Jelle en Lianne Alderik en Fenna Middelburg, 12 september 2016 J. van Reigersbergstraat 93 4336 XC Middelburg De crematieplechtigheid heeft naar de wens van Gillis in besloten kring plaats gevonden. Johanna de Kuijper-Leijdekkers kijk ook op Als leven lijden wordt is sterven een gewin. Dankbaar voor alle liefde en zorgzaamheid, die ik van haar heb mogen ontvangen, geef ik u kennis van het heengaan van mijn lieve vrouw in de leeftijd van 79 jaar. C.J. Buijse 7 september 2016 Rooiedal 16 4328 PZ Burgh-Haamstede De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Op donderdag 8 september 2016 maakte een hartstilstand een einde aan het leven van mijn lieve dochter en mijn lieve zus in de leeftijd van 62 jaar. A.H. Flipse-Berrevoets Hans Flipse We hebben tijdens een crematieplechtigheid, in besloten kring, afscheid van Marlies genomen. Correspondentieadres: Buys Ballotstraat 25, 4462 AM Goes mensgerichte ondersteuning Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante. Fam. Pluymers-de Kuijper E Best-de Kuijper P lagaay-de Kuijper Neven en nichten Als de wereld om je heen steeds vager wordt, als er onrust is en pijn, dan is het goed, dat er nu vrede kan zijn. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons schonk en de zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van Jacobus Mulder, overleden 16-6-1985 in de leeftijd van 90 jaar Ritthem Bas (in herinnering) en Thea Mulder Arnemuiden Jopie en Adrie de Nooijer Lewedorp Hans en Jenny Mulder Meliskerke Klazien en Piet Francke Goes Ria Mulder (in herinnering) Kapelle Kees en Lian Mulder Kapelle Jan en Carla Mulder Vlissingen Jacolien Mulder Heinkenszand Connie (in herinnering) en Jan Verdonk Marjo van Zweeden Klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, 13 september 2016 zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Kanariesprenk 183,4386 DJ Vlissingen De dankdienst voor haar lange leven, wordt gehouden op maandag 19 september om 13.30 uur in de Bethelkerk, Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in ver. gebouw 'Ammekore' Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 'De Kraayert' en Jenny voor de liefdevolle verzorging. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. N we zullen je missen.. Centine en Rudy Luna, Roos, Thijmen Diane en Edwin Peter (In herinnering) Delano, Yara, Jacobi en Wout Leinko en Jolien Arjan en Carolien Rosanne en John, Arend-Jan, Julia Jacco en Gerdien M'bali, Ayabonga Rianne en Peter Rhodé, Daniel, Judah Björn en Mariska Noëlle, Justin Michel en Ricardo Walter en Evelien Amber, Zoey Ad en Levina Jop Jacob en Gabriëlle Danielle Sabine en Mitchel Bart en Ruben Anne-Wil en Ruben Erik-Jan Yvette en Roel Jeroen en Henrieke Brent, Sofie Marije en Hein V V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72