I1lensenlinq.nl mensen inq.nl Familieberichten OysrJödöfj Centina Mulder - Wiskerke COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Met verdriet staan we stil bij het overlijden van Prosper Verschueren Dankbaar zijn we voor al zijn getoonde inzet en betrokkenheid. We wensen de familie heel veel sterkte toe met dit verlies Ondernemersvereniging Sint Jansteen Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Twitter Facebook Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op donderdag 15 september 2016 19 Als de wereld om je heen steeds vager wordt, als er onrust is en pijn, dan is het goed, dat er nu vrede kan zijn. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons schonk en de zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van Jacobus Mulder, overleden 16-6-1985 in de leeftijd van 90 jaar Ritthem Bas (in herinnering) en Thea Mulder Arnemuiden Jopie en Adrie de Nooijer Lewedorp Hans en Jenny Mulder Meliskerke Klazien en Piet Francke Goes Ria Mulder (in herinnering) Kapelle Kees en Lian Mulder Kapelle Jan en Carla Mulder Vlissingen Jacolien Mulder Heinkenszand Connie (in herinnering) en Jan Verdonk Marjo van Zweeden Klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, 13 september 2016 zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Kanariesprenk 183, 4386 DJ Vlissingen De dankdienst voor haar lange leven, wordt gehouden op maandag 19 september om 13.30 uur in de Bethelkerk, Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in ver. gebouw 'Ammekore' Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 'De Kraayert' en Jenny voor de liefdevolle verzorging. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51