Amerika gaat plat voor Amazing Grace Audi fvjDay Sale GOOD 1 IOW CULTUUR 23 Maar dat het optreden van de 12-ja- rige zangeres met Nederlandse roots (van vaders kant) een ver pletterende indruk maakte, was wel duide lijk. „Jij móet winnen", zei jurylid Howie Man del zelfs nadat Grace haar song Clay had ge zongen. Ook recensies op so cial media en in Ameri kaanse media (zoals USA Today, People en Bil lboard) waren unaniem lovend. Ze moest alleen nog een dag wachten op de uitslag, omdat omroep NBC de fans een dag de tijd geeft om te stemmen. Grace schrijft haar liedjes zelf en werd al tot 'de nieuwe Taylor Swift' gebombardeerd. Ze oogstte miljoenen views met haar YouTu- be-optredens en ontving laaiend enthousiaste reacties van sterren als Justin Bieber. Zingen en liedjes maken, deed ze al op haar vierde. Nadat ze ie- Ik kocht, heel rebels, zelf mijn ukelele mand een ukelele had zien bespe len, moest en zou zij het ook le ren. In Teen Vogue vertelde ze dat vader en moeder haar eerst een 'nee' verkochten. „Dus toen pakte ik al het geld dat ik voor mijn elf de verjaardag had gekregen en kocht ik hem zelf. Dat was het meest rebelse dat ik ooit had ge daan." De tiener speelt inmiddels ook piano en saxofoon, maar met haar ukelele veroverde ze de harten van Amerika. Zichzelf begeleidend op het instrument zong ze in juni tijdens haar auditie -ze was stie kem opgegeven door haar moeder - I Don't Know My Name, dat ze ooit bedacht terwijl ze haar wiskundehuis- werk maakte. Het ont wapenende en ook vo caal ijzersterke optreden leverde meteen een druk op de gouden knop op waarmee jurylid Howie Mandel haar een plek in de live shows kon garanderen. „Je bent een levend, bewegend, schitte rend wonder", jubelde hij. Ook Simon Cowell en Mel B wa ren overrompeld. „Jij bent gebo ren om hier te staan en te zingen alsof je leven er vanaf hangt", al dus de vroegere Spice Girl. ÏO dagen Lang unieke korting op speciaal geselecteerde modellen Nog 10 dagen donderdag 15 september 2016 Anna Nooshin foto cindy baar Of ze de finale van America's Got Talent gewonnen heeft? Dat wist de verbazingwekkende Grace Vanderwaal gisteren nog niet. Gudo Tienhooven 44 —Grace Vander waal, zangeres Grace Vanderwaal in America's Got Talent De Audi 10 Day Sale is van start gegaan. Van 15 t/m 24 september kunt u profiteren van unieke korting en scherpe private lease tarieven op speciaal geselecteerde modellen die direct uit voorraad leverbaar zijn. Bekijk het aanbod op audi.nl of bezoek de Audi-dealer. Cem. brandstofverbruik: 1,6 - 7,9 l/100km, gem. C02-emissie: 36 - 182 g/km. ÊfsL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 23