J? 0 mensen inq.nl Familieberichten Neem van der Reest V ffl mmm V' Cornelis Wisse Kees Pieternella Boei - Huissen -Nel- Kees Griep kijk ook op w Pieternella Huissen echtgenote van W.J. Boei overleden 6-6-2014 Astrid Hollevoet Cornells Griep - Kees - Kees Wisse Bram Ovaa Bram Ovaa COLOFON Familieberichten - maandag 12 september 2016 25 Er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen. Je bent bevangen door verdriet.. Flink was je, je hele leven, sterk ben je tot het eind gebleven. Vergeten doen wij je niet, lieve mam, rust zacht.. We weten dat er iemand op je wacht. Met verdriet in ons hart, maar met diep respect en liefdevolle herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma echtgenote van Willem Jan Boei 16-6-2014 Krabbendijke, 27-5-1933 t Goes, 9-9-2016 Yerseke Anja en Chris Steketee - Boei Johnny en Joan Patricia Erwin (t) Irma en Jacco Ellie en Piet van Willegen - Boei Erica Dick en Tanja Boei - Kaas Yannick en Susanne Jolien Corien en Richard Polderdijk - Boei en achterkleinkinderen Wemeldinge Heinkenszand Kortgene Correspondentieadres: Hoendervogellaan 20,4451 EM Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 14 september om 13.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Valcke' afd. TV 11 voor de vele jaren van liefdevolle verzorging. Op 9 september 2016 is overleden onze schoonzus en tante op de leeftijd van 83 jaar. Namens de familie Boei: Mw. J. Weststrate-Boei neven en nichten Laat even zo, zo is Neem Neem is bijzonder Maar nu is het: Het is Neem overkomen, ze noemen dit pech. Wij hebben afscheid moeten nemen van partner van *Anna Jacoba Polder, 19-05-1954 Namens: Astrid Sluis, 06-09-2016 Krepelstraat 19, 4524 DZ Sluis We hebben in besloten familiekring afscheid genomen van Neem. Vreedzaam, vol liefde afscheid nemend van allen die hem omringden, is van ons heengegaan, mijn man, onze vader, schoonvader, grootvader, zoon, broer, zwager en oom Middelburg, 29-6-1947 Middelburg, 10-9-2016 Middelburg: Jenny Griep - Beukhof Al mere: Wil bert, Pily, Ricardo, Samantha Vlissingen: Robert, José, Dennis Rijswijk (ZH): Rinus, Laura, Feline Middelburg: A. Leijnse van Stee en verdere familie Kees is thuis alwaar gelegenheid is tot het nemen van afscheid. Amnestylaan 1 5 4336 LA Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden donder dag 15 september in "de Hoeksteen", Roozenburglaan 22, 4337JH Middelburg. Aanvang van de dienst 1 130 uur. Voor de dankdienst is er van 10:45 uur tot 11:15 uur nog gelegenheid tot het nemen van afscheid in "de Hoeksteen". De begrafenis zal om 13:00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in "de Hoeksteen". - geen bloemen - Heden bereikte ons het bericht dat is overleden onze penningmeester en boekhouder Kees heeft zich altijd met volle overtuiging ingezet en betekende heel veel voor onze vereniging. Wij wensen familie Griep veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigenten en leden Muziekvereniging Vlijt en Volharding, Oost-Souburg Het leven bloeit de bloesemknoppen open, en sluit ze als de avond valt... Na een arbeid- en zorgzaam leven is overleden mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 93 jaar. Maatje Wisse - de Vos Kees en Agda Ester en Thijs, Aniek Tessa en Roel, Nine Anton en Eljo Lauke en Femke, Fientje Martje en Willem, Siep, Tijn Anja en Maarten Hans (in liefdevolle herinnering) Vera Reinier Cora (in liefdevolle herinnering) Ad en Joke Onze dank gaat uit naar Inge, het personeel van zorgcentrum Cederhof en huisarts Dr. Bakx, voor alle zorg en aandacht. 9 september 2016 Correspondentieadres: Elanhof 7,4421 DX Kapelle De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden op donderdag 15 september om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan het Kerkplein te Kapelle. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Hierna zal de begrafenis in besloten kring plaats vinden. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer en oom echtgenoot van Maatje Wisse-de Vos Wij wensen Maatje, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kapelle: C.K. Luteijn-Wisse J. Sonke-Wisse Nichten en neven Kapelle, 9 september 2016 Het afscheid is definitief Maar de herinnering is onuitwisbaar Aan een leven vol werk, zorgen voor en uiteindelijk uitrusten, is nu een einde gekomen. Mijn broer, mijn zwager onze oom is niet meer. Rust in Vrede Bram Koudekerke: Ma en Kees van Sluijs - Ovaa Arnemuiden: Riaenjo Oost-Souburg: Wim en Joke 8 september 2016 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze biljartvriend De biljarters van k.v. ATLAS E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55