Familieberichten üyarJsilsn 0 IHensenlinq.nl Elisabeth de Korte - van As 24 maandag 12 september 2016 Jannie Matthijsse - de Winter Bedankt voor al die tijd die we nog gekregen hebben Het waren momenten van vreugde, maar ook van veel verdriet Een periode in ons leven die ons nog dichter bij elkaar bracht Dank je wel Jane We zullen je missen Maar je nooit vergeten Je blijft voor altijd bij ons Dag grote zus Jannie Matthijsse - de Winter Nel Dennis en Kim Sander Kim en Willem-Jan Sjef t Linda en Toon Bas Pim Jannie Matthijsse Dag lieve Jannie, Wat zijn wij ongelooflijk trots op je. En wat gaan we je missen. Jeugdwerk Kwadendamme Jannie Wuufje" we zullen je missen. Jackeline, Paulien en Marjan. Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven Blijf je in onze harten leven Verdrietig om het gemis geven wij u kermis dat onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder - Bep - Echtgenote van Dingenis de Korte f Levenspartner van Adri Schrijver f in de leeftijd van 87 jaar. Magda de Korte (in liefdevolle herinnering) Ad en Ema Schrijver - Huige Rocky Micky v* Heinkenszand, 9 september 2016 C orrespondentieadres Eloendervogellaan 40, 4451 EN Eleinkenszand. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, wordt gehouden woensdag 14 september om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Elavendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Mart Monteny Mart Monteny De Kerkenraad van de Nederlands Hervormde Gemeente Oudelande en vele mensen uit onze gemeente betuigen hun medeleven met het onveiwachts overlijden van Ds. C. Hoogendoorn aan zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen. Ds. Hoogendoorn is in 1965 begonnen als predikant te Oudelande. Wij zijn hem, zijn echtgenote en kinderen dankbaar. Kerkenraad Nederlands Hervormde Gemeente Oudelande Oudelande, 11 september 2016 kijk ook op "Dit leven mij gegeven was het waard te leven Het is goed zo" - Jannie - Na een intens en liefdevol leven neem ik afscheid van diegenen waar ik het meest van hou Lex Matthijsse Monique en Taco, Ivo en Ewout Sandra en Jaco, Tim en Eva Simon en Janneke, Sam en Koen Carta en Marco, Tess en Roy 9 oktober 1956 9 september 2016 Ridderhofstraat 3,4434 AP Kwadendamme Geen bezoek aan huis Afscheid nemen kan op woensdag 14 september van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Mijn uitvaart zal zijn op donderdag 15 september om 11.30 uur in Crematorium Terneuzen, 8ellamystraat 28c in Terneuzen. Kom zoals je bent. Alle mensen die er voor mij waren tijdens mijn ziekte wil ik bedanken, in het bijzonder Dr.J. de Graaf voor zijn betrokkenheid en steun We mochten blijven komen, tot de laatste dag En zullen aan je denken, met een grote lach Lieve oma, we willen je nog zoveel kusjes geven, maar als je straks vanaf je wolk wat bellen ziet zweven.. Weet dan dat we dat voor jou doen Veel liefs, Tim, Ivo, Eva, Tess, Sam, Ewout, Roy en Koen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Lex, kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit zware verlies Carnavalsvereniging De Pikpotters Kwadendamme Met droefheid moeten wij toch nog onverwachts afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Sint Laurens: Kees Monteny (in herinnering) Riet Monteny-Roose 's-Heer Hendrikskinderen: Hans en Elly Monteny-de Looff Neven en nichten Op vrijdag 9 september is in Alphen a/d Rijn overleden onze lieve zwager en oom op de leeftijd van 75 jaar echtgenoot van Coby Monteny - Wijkhuisen Hellevoetsluis Jo Assenberg-Wijkhuisen Vlissingen Loura de Wit-Wijkhuisen Eindhoven: Gerda de Lege-Wijkhuisen Rotterdam: Riet Wijkhuisen Vlissingen: Martha Dissen-Wijkhuisen Henk Dissen neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54