Lezersdagen Diergaarde Blijdorp LEES UW KRANT DIGITAAL! Word bezorger! Beschikbaar op smartphone, tablet, pc of laptop MELD U NU AAN OP PZC.NL/ABONNEE Werken in de buitenlucht? Bourgondisch genieten met La Trappe Zaterdag 8 en zondag 9 oktober °~P o-p Bestel uw tickets op uitjekrant.nl/blijdorp ALLEEN VOOR ABONNEES Wat staat er tegenover: Kijk voor meer informatie of aanmelden op: www.krantenbezorgen.nl Boek vóór 26 september op Kras.nl/LR53991 De wereld is Kras Exclusieve lezersreis Tot 80,- voordeel per persoon! Prijzen zijn excl. transactiekosten maandag 12 september 2016 Sta oog in oog met de mooie giraffen en zebra's op de Afrikaanse savanne. Laat de eigen 'aapjes' Lekker klimmen en glijden in de Oewanja Kinderjungle en binnenspeeltuin Biotopia. Kom op bezoek bij het jonge olifantje Sunay of neem een kijkje bij de pasgeboren zeldzame Maleise tapir. Normaal 22,- nu 12,50 Diergaarde Blijdorp - Rotterdam Incl. een kijkje achter de schermen en vele kinderactiviteiten Gezocht, vroege vogels voor het bezorgen van dagbladen zoals AD, de Volkskrant, Trouw en de PZC. 's Morgens voor 7 uur de krant bezorgen is goed betaald en snel verdiend. Het bezorgen duurt 1 tot 1,5 uur per dag, van maandag tot en met zaterdag. aantrekkelijke 4-wekelijkse vergoeding; gratis de krant lezen; gratis regenpak; diverse extra's te verdienen. De minimumleeftijd is 15/18 jaar. Legitimatie verplicht. Beleef bourgondisch Brabant met deze complete aanbieding volop lekkernijen en extra's. Een La Trappe biertje en rondleiding in het Trappistenklooster mogen dan natuurlijk niet ontbreken. U profiteert van volop voordeel, dus boek snel! Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR53991 Inbegrepen: 3 dagen (2 nachten) verblijf in Hotel De Duiventros, ontbijtbuffet, 2 x een 3-gangendiner, 1 x een bezoek aan het Trappistenklooster op de 2e dag van uw verblijf en 1 x een aperitief met 2 La Trappe bitterballen. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 17 september 2016 t/m 30 maart 2017. 3 dagen van J297- voor u nü vanaf 99,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 26 september 2016. Ca naar Kras.nl/LR53991 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR53991 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon op basis van 2 personen exclusief reserveringskosten Supervoordelig! 4-sterrenhotel Ontbijt &2xdiner Aperitief met snack Trappistenklooster Gratis wifi parkeren Dit comfortabele 4-sterrenhotel ligt in Berkel- Enschot, op ca. 10 autominuten van Tilburg en de Oisterwijkse bossen. Een uitstekende uitvalsbasis voor mooie fietstochten! Nationaal Park Loonse en Drunense Duinen ligt op ca. 7 km. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, bar, restaurant, terras, fietshuur en fitness. U verblijft in een nette kamer. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 53