Z3j SDO'63 valt in herhaling: weer 3-0-zege 15 Corn Boys, Sluiskil en Biervliet nog puntloos in vierde klasse Hontenisse blijft ongeslagen koploper na 7-4-overwinning bij Oostburg. Ook Clinge en Steen zijn nog zonder puntenverlies. Na twee speelrondes in de vierde klasse A zijn alleen Clinge, Hontenis se en Steen nog niet tegen punten verlies aangelopen. Onderaan de ranglijst wachten Corn Boys, Sluiskil en Biervliet nog op het eerste punt je- Groede-Luctor'881-1: De ploegen waren voor rust aan elkaar gewaagd, maar toch schoot Barry Olierhoek de bezoekers al vroeg op voorsprong uit een vrije trap: o-i. In de tweede helft was Groede de bovenliggende partij, maar mede omdat Bart van den He mel een inzet tegen de paal zag eindi gen, bleef het lang o-t. Tien minuten voor tijd gaf invaller Ruud van Wes ten de voorzet waaruit Arno van den Hemel alsnog de verdiende gelijkma ker aantekende: t-i. Oostburg-Hontenisse 4-7: Een fou- tenfestival, waarin de thuisploeg de bovenliggende partij was qua aantal fouten. Na de snelle 0-2 door Maxim de Clippelaar en Tom Rijk, knokte Oostburg zich nog voor rust naar een 3-2-voorsprong via Arjen Ver- sluijs (strafschop), Sander de Dobbe- laere en Tom Brakel. Pim van ]ole zorgde na de thee heel snel voor 3-3 en 3-4, waarna Tom Rijk er vanaf elf meter 3-5 van maakte. Abubakar Kou- rouman bracht in de 85ste minuut de spanning kort terug (4-5), maar met twee treffers bepaalde Dennis Malcontent de eindstand op 4-7. Steen-Corn Boys 6-0: De thuisploeg verzuimde om de wedstrijd al voor IfJ ER.CE de rust definitief te beslissen. Alleen Kenny Verhagen benutte één van de vele mogelijkheden: 1-0 halverwege. In de tweede helft maakten Robin Mariman (2x), Conor Laerenbergh en Chris Seghers dit meer dan goed door binnen een kwartier de stand naar 5-0 te tillen. Kers op de taart was de treffer waarmee Robin Mari man uit een fraaie individuele actie de eindstand op 6-0 bepaalde. RIA W.-IJzendijke 2-2: De thuisploeg kende voetballend een licht over wicht tegen een fysiek sterker IJzen- dijke. Jan de Meijer opende in de 36ste minuut de score namens de be zoekers (0-1), waarna Mohammed Khamis nog voor de thee gelijkmaak te: 1-1. In de slotfase van de tweede helft leek Jorden Takiddine RIA W. de overwinning te bezorgen (2-1), Corn Boys, Sluiskil en Biervliet zijn na twee duels nog altijd puntloos maar kort hierna maakte Lodewijk van Keeken gelijk: 2-2. Clinge-Breskens 3-1: Een geconcen treerd spelend Clinge speelde een prima wedstrijd waarin Thomas Leegwater al na tien minuten de sco re opende: 1-0. Dominique de Maagt verdubbelde kort voor rust de voor sprong: 2-0. Even later bracht Joris Corijn, die verder goed in de tang zat bij Edwin van de Voorde, de span ning terug door 2-1 aan te tekenen. In de tweede helft waren er vooral kansen voor de thuisploeg, waarvan Thomas Leegwater er in de 70ste mi nuut één benutte en zo de zege vei ligstelde: 3-1. van Andrew Wesbeek had Biervliet pech met een inzet van Geoffrey de Haan tegen de lat. Mede hierdoor Patrijzen-Sluiskil 3-0: Een zeer te rechte overwinning voor zijn ploeg volgens Patrijzen-trainer Stéphane Cépèro, die de tegenstander slechts één keer gevaarlijk voor het doel van Patrijzen zag opduiken. Niels Paarde- kooper en Richard Hardenbol zorg den voor 2-0 halverwege. Ook na de rust bleef de thuisploeg compact spe len, waardoor gaandeweg steeds meer ruimte ontstond. Meivin Janse profiteerde hiervan door de eind stand op 3-0 te bepalen. De ploeg uit Lamswaarde deelt na twee wedstrijden de eerste plaats met Nieuw Borgvliet, dat Vivoo met 1-4 versloeg. Koewacht gaf in zijn eerste wedstrijd van dit seizoen Hulsterloo in Nieuw-Na- men met 1-5 een pak slaag. Hulsterloo-Koewacht 1-5: Hulster loo was in het veld misschien niet eens zoveel minder dan Koe wacht, maar de bezoekers waren veel efficiënter en wonnen uitein delijk ook meer dan verdiend met 1-5. Al in het eerste kwartier zorg den Imre Rottier en Leroy van Waesberghe voor een veilig ogen de voorsprong. Via Dim de Waal werd het 1-2, maar nog voor de rust bracht Zoë Schelfhout de mar ge weer op twee treffers. In de tweede helft voerden Leroy van Waseberghe en Emedy Ndanirore- re de score op naar 1-5. Vogelwaarde-Hoofdplaat 1-1: Vo gelwaarde en Hoofdplaat hielden elkaar 77 minuten in evenwicht. Met een volley van zeker dertig meter bezorgde Menno Waebeke de bezoekers toen een voorsprong. Niet veel later schoot Jeffrey Geeers Vogelwaarde terug in de wedstrijd. Geers raakte daarna nog de lat, maar met 1-1 kon ach teraf iedereen vrede hebben. SDO'63-Rimboe 3-0: Ondanks een groot veldoverwicht voor de thuisclub duurde het tot de 45e minuut vooraleer Martijn Ivens SDO'63 een voorsprong kon bezor gen. Daarna kwamen de bezoe kers beter in de wedstrijd, maar met twee late treffers trok SDO'63 de overwinning toch nog overtui gend naar zich toe. In de 81ste mi nuut werd het 2-0 door een doel punt van Colin Dieleman, waarna Ruud van Driessche de eindstand in de 85ste minuut op 3-0 bepaal de. Sluis-Terhole 7-1: Terhole kwam al vroeg op 0-1 door een doelpunt van Stijn van Schil, maar daarna was Sluis heer en meester. Nog voor de rust werd het 3-1, waarna de teller uiteindelijk op 7-1 bleef steken. In de eerste helft scoorden Stijn 01de Klieverik (2x) en Byron Bentley. Na de hervatting waren Martinique Jacobse, Bob Hubregt- se, opnieuw 01de Klieverik en Ke vin Ocké de doelpuntenmakers. WVV'67-Aardenburg 7-0: Na de 5-1-nederlaag vorige week tegen Vivoo moest Aardenburg weer diep door het stof. Na een 3-0-ruststand werd het 7-0 voor WW'67, dat in Kieran Sevenho- ven zijn topscorer had (vier goals). Marinus Konings (2x) en Stefan van Hooijdonk voerden de stand op naar 7-0. maandag 12 september 2016 Spektakelstuk in Oostburg Jos van Belzen Vlissingen COMW Andrew Wesbeek (midden) opent de score namens Schoon- dijke tegen Biervliet. FOTO PETER NIOOLAI Biervliet-Schoondijke 1-3: Na de 0-1 kon Niek Haartsen de marge nog voor de rust verdubbelen: 0-2. In de tweede helft stonden de bezoekers onder druk, maar wisten zij toch ver der uit te lopen door Giel-Jan de Ne ve: 0-3. Libero Erik Adam scoorde uit een vrije trap tegen namens de thuis ploeg: 1-3. Na de 3-0-zege van vorige week op Terhole won SDO'63 gisteren in de vijfde klasse A van het zon dagvoetbal met dezelfde cijfers van Rimboe. Eddy van der Hooft Vlissingen In de eerste twee duels scoor de Aardenburg pas één keer. De ploeg van trainer Patrick Boute slikte al twaalf tegengoals.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43