üyarJsilsfi UaiS tikbaiulHirrti k attïn&n Familieberichten Neem van der Reest O IHensenlinq.nl Martha Mathilde van der Goore Pierre Jean van de Putte A Elisabeth de Korte - van As 24 maandag 12 september 2016 Sten'en doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeidzaam leven, toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, mijn lieve en zorgzame vader, schoonvader, onze trotse opa en groot-opa echtgenoot van Marie-Louisa Neissen 13-04-1927 Sas van Gent f 10-09-2016 Sas van Gent Sas van Gent: Marie-Louisa van de Putte-Neissen Oostburg: Rosita en Theo de Vries-van de Putte Marloes en Dennis Annemarijn, Madelief Bart en Anouska f Sas van Gent, 10 september 2016. Rijsenburg 80, 4551 HS De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op donderdag 15 september om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Ivonna Clementia de Nijs Axel, 10 september 2016 Astrid Hollevoet Sluis, 06-09-2016 Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven Blijf je in onze harten leven Verdrietig om het gemis geven wij u kennis dat onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder - Bep - Echtgenote van Dingenis de Korte f Levenspartner van Adri Schrijver f in de leeftijd van 87 jaar. Magda de Korte (in liefdevolle herinnering) Ad en Ema Schrijver - Huige Rocky Micky v* Heinkenszand, 9 september 2016 C orrespondentieadres Hoendervogellaan 40, 4451 EN Heinkenszand. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, wordt gehouden woensdag 14 september om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De Kerkenraad van de Nederlands Hervormde Gemeente Oudelande en vele mensen uit onze gemeente betuigen hun medeleven met het onverwachts overlijden van Ds. C. Hoogendoorn aan zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen. Ds. Hoogendoorn is in 1965 begonnen als predikant te Oudelande. Wij zijn hem, zijn echtgenote en kinderen dankbaar. Kerkenraad Nederlands Hervormde Gemeente Oudelande Oudelande, 11 september 2016 9 Anja Wijnacker COLOFON Familieberichten Telefoon 088-0139 999 kijk ook op Een lege plek, een groot gemis Een fijne herinnering, is wat er is Na een leven vol toewijding en zorg voor allen die haar dierbaar waren, laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Bram Noteboom f *27 april 1929 Koewacht t 10 september 2016 Terneuzen Leen en Fred Annabel Bart Myrthe, Ruben Evelien Thijs Yannick Henk en Els Marit, Elmar Sas van Gent, 11 september 2016 Canadalaan 36, 4551 AL De afscheidsbijeenkomst, waarvoor we u van harte uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 17 september om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Martha ligt opgebaard in bovengenoemd Familiehuis, waar u donderdag 15 september om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Aangezien onze moeder zo veel mensen kende, hopen wij degene die geen rouwkaart hebben ontvangen, toch te bereiken met deze aankondiging. Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met droefheid in ons hart, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij u meedelen dat, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Daniël Oppeneer Axel, 20 januari 1930 Dongen Jas en Fien Oppeneer-van Cadsand Nieck en Brenda Leonne en Marciano Vogelwaarde Annemiek en Piet Remorie-Oppeneer Angelo Bianca en Jordy - Owen Axel Jo en Betsie Oppeneer-de Pooter Johan en Chantal - Dylan, Tygo Alex Samantha en Colin Axel Marianne en Joop Stoffels-Oppeneer Monique Michelle en Jamie KoewachtDaan Oppeneer Stefan Michael AxelYvon Oppeneer Melanie - Dylano, Emily Joyce Elvira Correspondentieadres: Generaal Sikorskistraat 8 4571 XM Axel De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 15 september om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk aan het Dorpsplein te Zuiddorpe. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan in Axel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Halle', Rooseveltlaan la, te Axel. Woensdag 14 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht', Westsingel 3a in Axel. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorg Thuis, Ter Schorre en de Vurssche voor alle goede zorg en aandacht. Laat even zo, zo is Neem Neem is bijzonder Maar nu is het: Het is Neem overkomen, ze noemen dit pech. Wij hebben afscheid moeten nemen van partner van *Anna Jacoba Polder, 19-05-1954 Namens: Astrid Krepelstraat 19, 4524 DZ Sluis We hebben in besloten familiekring afscheid genomen van Neem. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van Het heeft ons diep ontroerd en is voor ons een grote steun Familie Wijnacker Koewacht, september 2016 E-mail familieberichtenpzc(g)persgroep.nl Internet www.familieberichtenoniine.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24