Onze verhuurder neemt het niet zo nauw "De zee komt steeds dichter bij de huisjes" Ondanks eigen hokje seizoen toch voorbij Lezersdagen Diergaarde Blijdorp Voor de laatste keer dit seizoen daalde André van Gompel uit Eindhoven gisteren de trap bij strand- overgang Groot-Valkenis- se af. „Ik ben 44 en nog nooit ergens anders ge weest. Het bevalt hier erg goed", vertelt Van Gom pel met zijn parasols on der de arm. Eerder bracht hij al speelgoed, badkle ding en een stoel naar de landkant van de duinen. Het is voor Van Gompel en zijn familie tijd om weer naar huis te gaan. Ze brachten deze zomer veel tijd door op het strand. „Alle vakanties, al le weekenden komen we. Als we kunnen dan." Officieel moet de familie 15 september het huisje verlaten hebben, maar als ze had gewild, had ze nog wat langer mogen blijven. „We huren bij een parti culier, hij neemt het niet zo nauw." „In de wereld is veel rek baar, behalve de natuur. De zee komt steeds dich ter bij de huisjes." Johan Vlassak uit Budel bracht gisteren samen met zijn familie en fami lie Vonken nog één dagje door op het strand van Groot-Valkenisse. Net op tijd voor de oplevering la ter deze week. „Ik kwam hier al toen ik vier was, ik heb hier de leukste herin neringen." De families waren te gast in het huisje van Vlassaks zus. „We nemen alvast een deel van de spullen mee, anders moet mijn schoonzus drie keer op en neer lopen", vertelt Jo- hans echtgenote Joke. Wat voor spullen er zoal in het hokje liggen? „Nu ligt er een baby te sla pen", grapt Joke. „Maar verder alles voor de kinde ren; speelgoed, tractors, boards en dergelijke." „Ik zou het niet graag mis sen", vertelt Petra Verha ge uit Biggekerke over haar strandhokje op het strand bij Groot-Valkenis- se. Ze was er deze zomer veel te vinden, maar nu moet ze weer aan het werk. „Net nu het weer lekker weer wordt. Maar misschien kan ik vrijdag nog." Ondanks dat het hokje ei gendom is van het echt paar Verhage, zit ook voor hen het seizoen er zo goed als op. „Wij gaan vol gende week zaterdag af breken, op een ander mo ment hebben we er geen tijd voor", vertelt Mar Ver hage. Veel hoeft het echtpaar niet aan de oplevering te doen. „Iemand uit het dorp met een tractor komt het huisje ophalen, inclusief spullen. We hoe ven zelf niks over de dui nen heen te sjouwen." Zaterdag 8 en zondag 9 oktober °~P - o-p Bestel uw tickets op uitjekrant.nl/blijdorp maandag 12 september 2016 Voor de laatste keer loopt André van Gompel de trap af. De families Vlassak en Vonken pakken in. Mar en Petra Verhage genieten er nog even van. Sta oog in oog met de mooie giraffen en zebra's op de Afrikaanse savanne. Laat de eigen 'aapjes' lekker klimmen en glijden in de Oewanja Kinderjungle en binnenspeeltuin Biotopia. Kom op bezoek bij het jonge olifantje Sunay of neem een kijkje bij de pasgeboren zeldzame Maleise tapir. Normaal 22,- nu 12,50 Diergaarde Blijdorp - Rotterdam Incl. een kijkje achter de schermen en vele kinderactiviteiten e-r Prijzen zijn excl. transactiekosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 17