(H Ulensen inq.nl Familieberichten Juifleu/ij üyarJsilafj Hansepansje Truus ('Turk') van Anraad - Uijlenbroek Johannis Frans van der Cingel Hans en Miep Niewenhuijse kijk ook op 40 jaar getrouwd Ze wilde niet uitstappen, want het leven bleef een plezier, maar ze was moe, heel erg moe. De moed was op, de strijd was gestreden. Na een lang en avontuurlijk leven dat haar over heel de wereld bracht is kort na haar laatste bootreis op 2 september 2016, 90 jaar oud, thuis in Vlissingen overleden onze lieve, onafhankelijke, stoere sinds 2003 weduwe van Piet van Anraad Rust zacht. En kijk bij ons mee. Mede namens Truus bedanken we haar huisarts F. Legemate en de dames van Zorgstroom voor hun toewijding en steun tijdens haar laatste jaren. Haar zus en broers Maria, Rob, Kees Haar neven en nicht Ben, Martin, Chantal hun partners en kinderen De crematie heeft op haar uitdrukkelijke wens in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentie Maria Schomakers - Uijlenbroek p/a Walstraat 190, 4381 GV Vlissingen of maria55@hetnet.nl Wij betuigen ons medeleven met het overlijden van Willem de Bruine echtgenoot van onze collega Nelleke de Bruine - den Boer We wensen Nelleke, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe de komende tijd. Bewoners, personeel en leidinggevenden van Allévo, locatie In 't Opper Bruinisse, september 2016 Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve broer en oom Ome Hans in de leeftijd van 57 jaar. Wij gaan verder met alle mooie herinneringen aan hem. Goes: Nienka van der Cingel Lady Chris Danique, Lindsay, Amber John en Lianne Kloetinge: Jacco Alissa, Amy Oosterland: Helma en Rinus Vaane - van der Cingel Thea en Erik Kim, Nick, Max Mark t Een speciaal woord van dank voor iedereen die Hans met veel zorg en liefde heeft omringd. 9 september 2016 Elvis Presleylaan 127, Goes Correspondentieadres: Oude Singel 116,4461RV Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 13 september om 12:00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Hierna zullen wij Hans naar de begraafplaats van Zierikzee brengen, waar hij omstreeks 14:30 uur bij zijn ouders te ruste zal worden gelegd. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Hans van der Cingel Rust Zacht. Jan van de Vreede Tranen van verdriet vullen onze ogen, We kunnen het nog steeds niet geloven. Lieve Hans, wat doet dit afscheid zeer, Jij zal voortleven in ons hart, op een plekje.... Heel apart. we gaan je missen. Greet, Marc, Manella, Marieke, Geerke, Anoek, Janet, Wendy, Charlotte, Cindy, Ada, Marianne, Joke, Willem, Anthonie, Ans en Peter. Elvis Presleylaan 127 Voor ons te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede vriend Maarten Wattel Wij wensen Riet en familie heel veel sterkte toe. Jan en Linda. Zijn handen hebben voor ons gewerkt 4 Zijn hart heeft voor ons geklopt. Dank je wel lieve papa en opa Dankbaar voor de vele jaren, dat wij van zijn behulpzaam heid, goedheid en liefde mochten genieten, delen wij u mee, dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan, onze lieve vader en opa Abraham Marinus Ovaa echtgenoot van Johanna Francina Breel, f 30maart2016 in de leeftijd van 84 jaar. Addie André en Angela Bart en Charlotte Evi Joris Wim en Petra Veronique Sem Kirsten 8 september 2016 Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh", Kamer 69 Sandenburghlaan 2, Veere Correspondentie-adres: Zandweg 39,4389 TG Ritthem Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van "Nieuw-Sandenburghafdeling Rozenhof, voorde liefdevolle verzorging. Onze vader en opa is opgebaard op zijn kamer in "Nieuw-Sandenburgh", gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 12 september van 19.30 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 13 september om 13.30 uur in Protestantse Kerk te Ritthem. Aansluitend zal om ongeveer 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ritthem. Na afloop van de begrafenis is er tevens gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de kerk. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is ervan 13.00 uur tot 13.15 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Ontroerd en verdrietig geven wij kennis van het onverwachts overlijden van onze zwager, en oom Bram Ovaa Opnieuw moeilijke dagen voor zijn kinderen en kleinkinderen waarmee we van harte meeleven. Goes: Bram Breel (in herinnering Corrie Breel-Reijnhout Breda: Joost Breel Lieneke Breel-Wiskerke (in herinnering Bennekom: Francien Osté-Breel Jan Osté Neven en nichten 8 september 2016 Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom Jan de Muijnck Weduwnaar van Annie van der Klooster. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Hoofddorp: G. Visser Borssele: E. Karelse - de Muijnck Krabbendijke: A.M. van Koeveringe - de Muijnck Aagtekerke: A. de Muijnck Middelburg: J.P. Poppe - Francke Middelburg: C.J. de Visser - de Muijnck J.A. de Visser Neven en nichten zaterdag 10 september 2016 25 D.V. zaterdag 24 september zijn wij Een bijzondere gebeurtenis in ons leven die we graag willen delen met onze kinderen en kleinkinderen Leon en Melanie April en Jeroen, Andre, George, Jolie Gert-Jan en Natasja Milou, Kiki Eline en Jan Rob, Nadine, Harld Johan en Jolanda Ard en Sofie Fleur, Roan Miekeen John Liv JeannekeenToni Gerhani, Jamih Mark Familie, vrienden en relaties zijn van harte welkom om ons te feliciteren op 24 september van 15:00 uur -17:00 uur in Restaurant Landlust, Landlustweg 1 te Nieuwdorp Hertenweg 45, 4455TK Nieuwdorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72