C« s reiskatern.nl f) reiskatern.nl 28 Exclusieve Lezersreis Proef de Duitse kerstsfeer! Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 3-daagse citytrip naar Duitsland! Adviesprijs99,00 p.p. Lezersprijs69,00 p.p. Mercure Hotel Duisburg - Shop till you drop Arrangement: Mercure Hotel Duisburg City 4- of 5-daags kerstmarkt arrangement Duitsland Vanaf Prijzen Vanaf zaterdag 10 september 2016 Als de kerst weer dichterbij komt is het éxtra gezellig in Duitsland! Ontdek je de 'gemiitliche' kerstsfeer? Breng je een bezoek aan de kerstmarkten van Koblenz, Bad Ems, Boppard en Rüdesheim? Een boottocht naar de kerstmarkt van Rüdesheim is inbegrepen. Je hebt ook volop de tijd om de mooie bezienswaardigheden in de omgeving te bezoeken. Breng je een bezoek aan de beroemde Loreley of ga je naar Schloss Liebeneck? Sla ook zeker de mooie stad Koblenz niet over. Hier komen twee rivieren, de Moezel en de Rijn, samen! Je verblijf Je logeert in Hotel Lindenhof in Osterspai aan de Rijnoever, tegenover het dorpje Boppard en midden in het dal van de Loreley. Het hotel beschikt over een restaurant, terras, bar en een wellnesscentrum met een sauna en een solarium. Inbegrepen: 3 of 4x overnachting met uitgebreid ontbijtbuffet 2 of 3x soep van de dag met salade buffet (12.00-13.30 uur) 3 of 4x driegangenmenu of buffet lx welkomstdrankje lx koffie met lekkernij op de aankomstdag gratis gebruik sauna boottocht naar de Kerstmarkt in Rüdesheim (op woensdag bij 5-daags arrangement of zaterdag bij 4-daags arrangement) parkeerplaats (naar beschikbaarheid) Meer informatie en boeken: GavoorProefdeDuitsekerstsfeerlnaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/prl606 job* pharosreizen of bel met Pharos Reizen van ANWB: 023-55 42 870 (lokaal tarief) met zoekcode 17377 il Aankomst: tot en met 31 maart 2017 Heerlijk luxe hotel Midden in het centrum Kinderen t/m 11 jaar gratis! Duisburg heeft als museumstad veel te bieden, maar ook liefhebbers van shoppen komen hier helemaal aan hun trekken. Bezoek ook het nabijgelegen shoppingcenter Centro in Oberhausen of combineer deze trip met Düsseldorf (ca. 25 km). Attractiepark Moviepark ligt vlakbij, ideaal voor een heerlijk dagje weg met de kids! Duisburg heeft het allemaal: cultureel én industrieel erfgoed. Tip: bezoek ook de gezellige kerstmarkt van 17.11-30.12.16. 2 overnachtingen in een 2-persoonskamer 2 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet gratis gebruik binnenzwembad en sauna gratis wifi Dit arrangement is geldig t/m aankomst t/m 31 maart 2017. Maximaal 2 kinderen t/m 11 jaar gratis op de kamer van de ouders. Niet inbegrepen parkeren 14,00 per dag. Toeslag 1-pk: 20,00 per verblijf. Midden in het centrum van Duisburg ligt het uitstekende viersterren Mercure Hotel Duisburg City. Het hotel grenst meteen aan de vele winkelstraten, is modern en smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een indrukwekkende dag kunt heerlijk ontspannen in het zwembad en de sauna van het hotel Het Mercure hotel heet u van harte welkom. Meer informatie en boeken: Ga voor 3-daagse citytrip Duisburg naar onze website reiskatern.nl/pzc/dui1605 Betaling ter plaatse! of bel met HotelsinDuitsland.com 040 -232 6117 of e-mail naar info@hotelsinduitsland.com Géén reserveringskosten HOTELSIN DU ITSLAN D.COM Vertrek: 24 november t/m 18 december 2016 inclusief boottocht naar kerstmarkt in Rüdesheim verblijf aan de Rijnoever centrale ligging voor diverse kerstmarkten Prijzen in p.p. o.b.v. 2 personen. Bij 4 dagen is het aankomst op donderdag en bij 5 dagen op zondag. Niet inbegrepen: reserverings kosten (€20,-) en kosten Calamiteitenfonds (€2,50)Wijzigingen en drukfouten voorbe houden. Data 4 dagen 5 dagen 24/11-18/12 €129,- €139,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65