Vaterie Cjerrits Adagio Familieberichten kükookop mensen inq.nl UiiJiJwEriiUjitijj COLOFON Familieberichten Jane Hamelink-Hamelink Roelie Holtrust-Kok Sien Becu-de Bruijne Mies Cornelis - van Waes Rinke Versprille Martha Joos-Everaert Je reis naar gene zijde na je eigen "afscheidsfeest", na vele jaren lijden, maar nooit alleen geweest. Geef me nog een teken, als alles goed is daar, verenigd met geliefden, dat is nu zonneklaar. Han Taalman Ko de Jonge Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en over- grootmoeder Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. K. Hamelink Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, september 2016 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, Klein,- en achterkleinkinderen Kloosterzande, september 2016 Rinke Versprille Watje in je fiart bewaart, raahje nooit kwijt Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Madelein van Bellen-Verdurmen Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Leo van Bellen Kinderen en kleinkinderen Hulst, september 2016 'Een woord, een geèaar of een kaan, het doetje goed, wanneer je iemand die je [ieffe6t, missen moet. Wij widen iedereen die met ons heeft meegekeefd, in wetke vorm dan 004 na het overkijden van onze dochter en mijn zusje flfriana iHenriëtte fLntoinette mede namens onzefamide heeChartefijljdankzeggen. Wet vete medeheven neemt het verdriet niet weg, maar doet ons goed en is ons tot grote steun. c,Raymond Cjerrits ef IMariëtte de %pk, Quus iMiddefburg, september 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u moebten ontvangenna het overlijden van mijn geliefde echtgenote, onze zorgzame moeder en lieve oma Winy van den Bulck-Cromlieen zeggen wij u hartelijk dank. PJ.M. van den Bulck kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, augustus 2016 de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten Fax 088-0139 990 zaterdag 10 september 2016 27 In moeilijke tijden is elke vorm van belangstelling een troost. Een hand op je schouder, een lief woord, bloemen, een kaart of even langskomen. Alle mensen die op wat voorwijze dan ook met ons hebben meegeleefd na het plotselinge overlijden van onze lieve willen wij hartelijk bedanken. Wij zullen nog vaak aan al die warmte terugdenken en het zal ons troosten. Egbert en Mireille Yannick en Joyce Hulst, september 2016 Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, september 2016 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder en oma "Ik bescherm je", het is goed zo, dat liet je ons al weten. Bedankt pap, voor dit seintje. We zullen je nooit vergeten. We danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Uw aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst en alle andere blijken van medeleven zijn een steun om dit verlies te verwerken. AdelineTaalman-de Guchteneire Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, september 2016 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het plotseling overlijden van mijn broer, onze zwager en oom Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie de Jonge Kloosterzande, september 2016 Waf een mensen, ontzettend veel bloemen, vele kaarten, heel veel steun. Het gemis zal altijd blijven, maar de vele blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van onze lieve hebben ons ontzettend goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Karin en Cees Yannick en Joyce Hulst, september 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder zeggen wij u hartelijk dank. L. Becu Joke Paul Oostburg, september 2016 Dank U voor de troostende woorden gesproken of geschreven en voor alle tekenen van medeleven. Het was voor ons een grote steun na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Han Cornelis Kinderen en kleinkinderen Hoofdplaat, september 2016 SW uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 samen een. voor u en met u... info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 101181 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdens berichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64