Familieberichten JuüUïuj/j üTdi leden Cornelis Hoogendoorn Wim de Kloet Wim de Kloet Wim 26 zaterdag 10 september 2016 kükookop fllensenlinq.nl Camilus van Gremberghe Bertie Petrus Jozef Goossens Anton Stoffels en NeC Stoffels-P CadxCet George Sponselee Maria Rosa Josepha Lambert Op 13 september zijn onze ouders 65 jaar getrouwd Graag nodigen wij u uit om op zaterdag 17 september dit feest met ons te vieren in het Mauritshof te IJzendijke van 14.00 tot 17.00 uur. Na afloop van de receptie zal het feest in familiekring worden voortgezet. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Stuvesande 674 4532 MN Terneuzen De HERE zegene u en behoede u; de HERE doe zijn aangezicht over u lichten en zij u genadig; de HERE verheffe zijn aangezicht over u en geve u vrede. Numeri 6:24 - 26 Onverwacht is een eind gekomen aan een mooi en dienstbaar leven. Overleden is mijn lieve en zorgzame man, onze bijzondere vader en trotse opa Emeritus Predikant der Ned. Hervormde Kerk Woerden, 12 november 1928 Terneuzen, 8 september 2016 Terneuzen: A.J. Hoogendoorn - Schmieman Oudewater: Hanneke de Graaf - Hoogendoorn Kees de Graaf Dani Olaf ff- Sören Angelique Haaksbergen: Arie Hoogendoorn Anoek Hoogendoorn - Schipper Imke Cas Marli Siem Terneuzen: Nicoline Hoogendoorn van Speijkstraat 43 4535 BN Terneuzen De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 15 september om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 in Terneuzen. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Na de dienst bent u welkom in de condoleanceruimte van Monuta op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat 28c in Terneuzen, waar er gelegenheid is de familie te condoleren. ledereen die hem heeft gekend en wil komen is ivelkom. Deze week bereikte ons het bericht dat een van de steunpilaren van de Oudheidkundige Kring 'De Vier Ambachten', is overleden. Hij heeft zich ongelofelijk verdienstelijk gemaakt voor onze vereniging door het vele werk dat hij gedurende meer dan vijftig jaren heeft verricht bij alle mogelijke activiteiten. Hij was een kenner van de geschiedenis van de Vier Ambachten en heeft die kennis in talloze publicaties uitgedragen. Wij zullen George missen. Wij wensen Els en de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Oudheidkundige Kring 'De Vier Ambachten' Veel te vroeg... Maar het is genoeg Wel wat moe Van al dat gedoe Ik ben voldaan Ik mag gaan. Na een mooi en liefdevol afscheid is op 7 september 2016, mijn allerliefste partner, zoon en broer, rustig ingeslapen in de leeftijd van 48 jaar. Marina Ma Jack Marina Martin •J>' Mauw Mauw correspondentieadres Crematorium Terneuzen, o.v.v. dhr. W.J. de Kloet Bellamystraat 28-C, 4532 CP Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 12 september om 17.30 uur in de aula van het crematorium Bellamystraat 28-C te Terneuzen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een simpel woord Een vriendelijk gebaar Je stond altijd Voor iedereen klaar. Op 7 september hebben wij afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde oud-collega en goede vriend wij zullen hem erg missen. Janneke Sophie Yannick Manon Roel Ingeborg Frans Marion Kees Adrie Rini Corrie Adrie Lucy Het bericht dat is overleden heeft ons diep geraakt. Wij verliezen hiermee een uitermate vrolijke, betrouwbare vriend en collega. Je had het vermogen om iedereen te raken. We zullen je missen! Medewerkers van Hampshire Hotels Terneuzen. Bijna 60 jaren waren wij samen, samen waren wij één. Nu heb ik jouw hand moeten loslaten en moet ik zonder jou verder, dus alleen. Na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen Ria van Gremberghe-Lambert Familie van Gremberghe Familie Lambert 7 september 2016 Schuttershof 8 4537 BS Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 13 september om 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de koffiekamer. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Je was er altijd voor ons, hoe moeten we nu verder zonder jou... Volop in het leven met nog zoveel plannen is geheel onverwacht overleden mijn lieve man, onze trotse papa, schoonvader, opa en broer echtgenoot van Annemie Tanghe Oostburg, 16 september 1952 Maldegem: Aardenburg: Sluis: Knokke: Middelburg: Oosteeklo: Sijsele: Fécamp (F.), 7 september 2016 Annemie Goossens-Tanghe Robbie en Cindy Semmen, Nicci Mieke en Byron Denzei, Devon Glenn en Sophie Laura, Aaron, Liam Tonny Greta Ronny Correspondentieadres: Boudewijn Lippensstraat 13, 9990 Maldegem (B) De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 14 september om 11.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring te Maldegem. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63