PA R E E i! iKbTWEHTïl -Markland. Vogelaar Vredehof bv GROEI MET ONS MEE' AÏ/\ I RV lid Raad van Toezicht productmanager veehouderij m/v kwaliteitscontroleur M/V ALLROUND ONDERHOUDSMEDEWERKER GAWALO-MONTEUR/MONTEUR INSTALLATIETECHNIEK Allround monteur elektro industrie Ervaren software engineer Geïnteresseerd? Meer weten? IJ ml college oudenbosch zevenbergen Je werkzaamheden bestaan uit: Wij zoeken: Allround monteur elektro service onderhoud Allround monteur Tl Allround monteur branddetectie Allround monteur elektro utiliteit Paree B.V., in 2015 verkozen tot Het Beste Familiebedrijf van Zeeland en in 2010 verkozen tot Het Beste Leerbedrijf Stuur dan binnen twee weken een e-mail van Nederland, is een elektrotechnisch installatiebedrijf met 155 enthousiaste medewerkers. Kijk op www.werkenbijparee.nl onder vacatures of bel 0113 35 24 40 met cv naar sollicitatie@paree.nl Of een brief naar: Postbus 20,4453 ZG 's-Heerenhoek t.a.v. mw. R. Paree - Gorter. Vermeld hierbij welke functie het betreft. <3 C I I PAREE 4 E\ 1 m m Stichting Markland College, met de scholen Markland College Oudenbosch en Markland College Zevenbergen, is op zoek naar een gymnasium, atheneum, havo, mavo (tl en gl), vmbo beroeps gerichte leerwegen kaderen basis Voor de volledige vacature en informatie verwijzen wij graag naar www.markland.nl Limagrain is Nederlands grootste plantenveredelaar en aanbieder van zaaizaden. Op de afdeling Marketing Sales hebben we plaats voor een enthousiaste Ontwikkelen en positioneren van ons assortiment maïs, weidegrassen en andere voedergewassen Signaleren en opvolgen van product- en marktontwikkelingen Ondersteunen van binnen- en buitendienst met vaktechnische informatie Analyseren van beproevingsresultaten en realisatie van een goed marketingplan Mede vorm en inhoud geven aan promotionele activiteiten, events en projecten Kijk op limagrain.nl onder 'werken bij Limagrain' voor de volledige functiebeschrijving, wat je nodig hebt voor deze functie en hoe je gelijk kunt solliciteren. Ter versterking van ons team in Krabbendijke zoeken wij per direct een (bij voorkeur fulltime) De functie: De afdeling kwaliteit bestaat uit een team van 7 medewerkers. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteitscontrole van de producten. Dit betreft de controle van de inkomende en uitgaande goederen en controle tijdens de sorteer- en verpakkingsprocessen. Verder ben je medeverantwoordelijk voor het kwaliteitssysteem in het bedrijf evenals bijbehorende certificeringen. Na een inwerkperiode verwachten we dat je zelfstandig kunt werken. Functie-eisen: Minimaal een afgeronde MBO-opleiding niveau 4 Enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie Goede communicatieve vaardigheden Bereidheid tot overwerk/weekenddienst Kennis van en ervaring met hardfruit is een pre Goede computervaardigheden Functieprofiel: Je hebt oog voor detail, je kunt nauwkeurig werken zonder het gehele proces uit het oog te verliezen. Je kunt goed communiceren en bent niet bang om je mening uit te dragen. Je kunt zelfstandig werken, maar ook goed binnen een team. Je hebt interesse en passie voor het vak en straalt dit ook uit. Bedrijfsprofiel: Vogelaar Vredehof B.V. met vestigingen in Krabbendijke en Enspijk is een distributeur van hardfruit met ca. 200 medewerkers. Onze activiteiten bestaan uit handel, koelen, verpakken, sorteren en distribueren van hardfruit. Jaarrond worden grote volumes fruit uit de hele wereld behandeld. Onze producten worden dagelijks geleverd aan grootwinkelbedrijven en groothandels in binnen- en buitenland. Het bedrijf kent een platte organisatiestructuur en een informele sfeer. Wat bieden wij: Je krijgt een uitdagende en gevarieerde baan. We bieden goede arbeidsomstandigheden en passende arbeidsvoorwaarden. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze functie en voldoe je aan het profiel? Mail dan je sollicitatie uiterlijk 2 oktober 2016 naar personeelszaken@vogelaar.com. Voor informatie kun je contact opnemen met Jaco Zandee (bedrijfsleider) op telefoonnummer 0113-397127. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zaterdag 10 september 2016 Vind jij vakmanschap belangrijk? En wil je meewerken aan het onderhouden van onze huurwoningen? Wij zoeken kandidaten voor onderstaande fulltime functies: INDUSTRIËLE AUTOMATISERING ELEKTRO - BEVEILIGING TELECOM - IT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14