I Jn iVleiiioriiiiii 0 mensen inq.nl Familieberichten fHensenlinq.nl mpi Uiinkberuirjitijj Jan de Muijnck Ans Bieling-Slegtenhorst Johannis Pieter Louwerse COLOFON Familieberichten Marcelis van den Berge Dzn. kijk ook op Arie Cornelis Goudswaard Lieve Mattijs, vrijdag 9 september 2016 15 Tot onze grote droefheid is, na een ernstige ziekte, door de Heere van ons weggenomen onze innig geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Sinds 30 juni 2013 weduwnaar van Anna van der Klooster in de leeftijd van 80 jaar. Genemuiden: Izaak en Lia de Muijnck-Tuitel Borssele: Hans en Mieke de Muijnck-van den Bosse Borssele: Bram en Anita de Muijnck-Looij Goes: Jan en Jacqueline de Muijnck-Lamper Wemeldinge: Anja de Muijnck en Guus de Bie Waarde: Jeannette en Johan Goud-de Muijnck 's-Gravenpolder: Aarnout de Muijnck Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van RST Zorgverleners voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 8 september 2016 Correspondentieadres: Noordstraat 12,4454 AP Borssele. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 12 september van 19.30 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 13 september om 14.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Ook na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rotterdam, 26 oktober 1923 Met pijn in ons hart delen wij u mede dat, geheel onverwachts, is overleden onze moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder echtgenote van Friedjof Bieling f 16 oktober 2004 Zierikzee, 31 augustus 2016 Liesbeth van der Neut-Bieling in herinnering Dick van der Neut Huib Bieling Simone Bieling-Blok Vincent Bieling Wil de Jong-Bieling Jan de Jong in herinnering Ken Buth Kim de Jong en Albert Gilden Fay en Yvilynn Lotte de Jong en Arjen van Schelven Zierikzee, Vrije 26 Correspondentieadres: Weeldeweg 45 4328 NB Burgh-Haamstede Woensdag 7 september hebben wij in kleine kring afscheid genomen. 'Niemand zo secuur als jij...' Na drie weken levend tussen hoop en vrees moeten we nu toch afscheid nemen van mijn lieve man en onze fijne vader Hellevoetsluis, 21 februari 1941 Goes, 6 september 2016 Corrie Goudswaard-Kramp Ben Wilma en Robin Correspondentieadres: Sloestraat 48,4301 WL Zierikzee We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Arie te nemen op maandag 12 september om 10.00 in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Parkeren aan de achterzijde van de kerk. Hoge Molenstraat. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Daarna zal Arie alleen door zijn naaste familie naar het crematorium begeleid worden. Wanneer u dat wilt kunt u de MS-vereniging ondersteunen met een gift in plaats van bloemen. In het kerkcentrum staat hiervoor een bus. 9-9-2004 - 9-9-2016 ...en nog steeds hopen we dat je een keer in onze dromen langskomt, om te zeggen dat het goed met je gaat... We missen je. Peter, Carin, Jeroen en Suzanne 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Komt tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Matth. 11:28 Plotseling overleden onze lieve oom Joop Jongste broer van Corrie, Jans, Gerard en Jo, allen in liefdevolle herinnering. 23 juni 1929 Vlissingen t 5 september 2016 Familie Van den Anker Familie Louwerse Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, Team Rood, voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Rinus en Thea van den Anker-Prins Grieglaan 13 4384 MC Vlissingen Wij nemen in besloten kring afscheid van oom Joop. Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Mi Facebook Voor de vele hartverwarmende brieven en kaarten die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en over-opa betuigen wij hiermede onze oprechte dank. Het is nog meer zichtbaar geworden dat hij mooie vriendschappen heeft gekend en niet alleen door ons zal worden gemist. Piet en Janet van Oosten-van den Berge Dick en Francis van den Berge-Hollander kleinkinderen en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, september 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75