OyarJailau Familieberichten 14 vrijdag 9 september 2016 Maarten Wattel Maarten Wattel Maarten Wattel kükookop q fflensenlinq.nl Ccit(ïarina JAdriana Janse-J-fendri^se J.J.M. Janssens-Pouls Ridder in de Orde van Oranje Nassau 13 januari 1940 6 september 2016 Maarten Wattel Frans Brusket Maarten Wattel Maarten Wattel Maarten Wattel Cdthrien Pieter Janse Groetjes José Peter Janssens Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. Heel verdrietig zijn wij door het onverwacht overlijden van mijn man, onze vader en opa Riet Wattel - Jobse Annemarie en Niels Zoey Dorpsstraat 11 4352 AA Gapinge De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 12 september om 13.00 uur in de Dorpskerk te Gapinge. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid om de familie te condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Zomaar, ineens Bedroefd delen wij u mede dat geheel onverwachts uit onze familiekring is weggenomen onze zwager, oom en oudoom: Hij was een man die midden in het leven stond, met een warme en brede belangstelling voor zijn medemens en de maatschappij. Onze gedachten en gevoelens gaan uit naar (tante) Riet, Annemarie, Niels en Zoë die wij troost, vertrouwen en sterkte toewensen in deze moeilijke periode. L. Ton-Wattel (in herinnering) L. Ton Anja en Henk, Amy Ina J. Wattel (in herinnering) N. Koornneef Anita en Menno Marco Patrick en Norma, Sarah en Maarten Met grote verslagenheid delen wij u mede, dat plotseling is overleden onze altijd meelevende zwager en oom Wij wensen Riet, Annemarie, Niels en Zoey veel sterkte toe. Middelburg: Sien Jobse - Jobse (in herinnering) Gerard Jobse (in herinnering) Oost-Souburg: Koos Broerse - Jobse Jan Broerse Lepelstraat: Gré Willeboordse - Jobse Henk Willeboordse (in herinnering) Serooskerke (W): Cor Jobse (in herinnering) Serooskerke (W): Jo Jobse Ina Jobse - Louwerse Grijpskerke: Corrie Jobse Vlissingen: Heieen Kallemein - Jobse Jan Kallemein Middelburg: Leen Jobse Dineke Jobse - de Bruine Neven en nichten 6 september 2016 Een inspirerend, kritisch, bewogen mens is overleden. Hij heeft het CDA Veere met al zijn energie veel gegeven, waarvoor wij hem erkentelijk zijn. In deze verdrietige dagen denken wij met gedachten van medeleven aan zijn gezin. Bestuur, wethouder en (oud) fractieleden CDA Veere Verdrietig zijn we door het onverwachte overlijden van onze lieve zwager en oom Wij wensen Stina de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Arnemuiden: Rie Stitzinger Vlissingen: Lou en Nel van 't Westende-Stitzinger Castricum: Arno en Joke van der Plank-Stitzinger Vlissingen: Kees en Annie Stitzinger- van de Ketterij Neven en nichten Goes, 5 september Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze buurman Wij zullen zijn belangstelling missen. We wensen Riet, Annemarie, Niels en Zoey sterkte toe. Henk Ridderbos en Sabine Beckmann Johan Schout Adri en Tannie Gideonse Conno, Truud, Robbert, Eline, Peter en Marga Met ontroering hebben wij kennisgenomen dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, de vorige eigenaar van onze boerderij Banenburg Vele jaren heeft hij met ons meegeleefd, en heeft hij ons met zijn raadgeving bijgestaan. Onze wens en bede is dat de Heere degenen die hem lief waren vertroost, en kracht geeft om dit grote verlies te dragen. Gapinge: Jan en Lieneke de Visser Sander en Rosanne Robert en Elmi en kinderen Nadine Marieke Wat blijft zijn de mooie herinneringen. Verdrietig zijn we dat plotseling uit onze familiekring is weggenomen onze neef We wensen Riet, Anne-Marie, Niels, Zoey en verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd. Gapinge Anna en Jo Wondergem Truus Looise Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze lieve moeder en oma sinds 12 november 2006 weduwe van Vlissingen, f Vlissingen, 26 juli 1922 6 september 2016 John en Els van Wallenburg-Janse Marieke en David, Rosa, Teun Bas Bert en Ineke Pol-Janse Margot en Iwan, Julius Laurien Correspondentieadres: Boomgaard 36 4371 CL Koudekerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 12 september om 16:00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Wij zijn de medewerksters van WVO Zorg, team Ter Reede, dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Sailing home Na een bewogen leven en 27 jaar met Peter gelukkig te zijn geweest, ga ik rustig heen en heb er vrede mee. Denk aan de mooie momenten die wij met elkaar hebben gehad. weduwe van Rotterdam, t Goes, 1 juni 1947 7 september 2016 Kinderen: Yvette en Arné, Remy en Marinka, Debby en John kleinkinderen: P.H.H. Pouls en M.J. Pouls Baaten Henri en Trees Pouls, Thijs en Nel Pouls Pierre t en Antoine Pouls t M.A. Janssens-Coppens, P.J.L. Janssens Jeanette v.d. Aa-Janssens Ad van der Aa t Leon en Nelly Janssens-de Meij Neven en nichten: Dieni de Bokx, Angelique van Heese, Leen van Loon, Peter Dieleman, Cees en Ella Meerman, Marco en Anouska Meerman, Bas van Hekke, André en Corrie Breel Correspondentieadres: Debby Pouls Kees van de Sandstraat 17 4681 BZ Nieuw-Vossemeer U kunt afscheid nemen van José op maandag 12 september van 13.30 tot 14.00 uur in het uitvaartcentrum te Goes, Fluitekruidstraat 8. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Bijzondere dank gaat uit naar huisarts van Straalen, de wijkverpleging en huishoudelijke hulpen van Allevo en taxibedrijf Koster. Mijn geliefde bloemen zijn witte en rode rozen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74