nmm w 5 Ti v m Vrij en landelijk wonen in een huis met karakter II Peter had het hier ook leuk gevonden, dat weet ik zeker afgewerkt. „Ik weet niet wat er achter de planken zit. Ik overweeg om de hele achterzijde te laten potdekselen, dan heb je ook geen last meer van die lelijke muur. De bestrating rondom het huis wil ik ook opnieuw laten aanleggen. Er zitten aan de zijkant van het huis heel veel mollen, waar door de tegels zijn weggezakt." Verenigingsleven Voor de begroeiing in de tuin heeft Elma ook een plan., ,Ik wil nog een paar struiken weghalen, zodat ik een nog mooier uitzicht heb over de lan derijen." Ook wil ze de moestuin ver plaatsen naar de zonnige kant van de tuin. „Nu heb je veel last van de scha duw van de vijgenboom." Elma geniet enorm van haar huis onderaan de dijk. Ze heeft goed con tact met de buren die iets verderop wonen. Ook stortte ze zich in het verenigingsleven van het dorp. Nee, ze heeft er geen enkel probleem mee om als vrouw alleen in de polder te wonen. De kinderen komen in het weekend vaak nog thuis en ze heeft het gezelschap van haar huisdieren: een kat, kippen, konijnen en boeren- fox, Roos. Natuurlijk had ze in dit huis liever samen met haar man ge woond. „Peter had het hier ook leuk gevonden. Dat weet ik zeker." Pistooltje De keukentafel is haar favoriete plek, daar vertoeft ze het meest. „Daar lees ik de krant en kijk ik op mijn iPad. Ik lees ook graag boeken. Dat heb je als je bij een bibliotheek werkt. Ik kies wel altijd voor een boek met een pi stooltje: er moet minimaal één moord gepleegd worden, anders vind ik het niet interessant genoeg." Ook zo fijn: hondje Roos kan vrij rond het huis lopen. „Op het pad aan de voorkant, dat overgaat in een fiets pad, kan ik haar fijn uitlaten." Zijn er dan echt geen nadelen? „Het onkruid groeit hier tegen de klippen op. Mijn buurvrouw heeft er ook last van. Er is geen beginnen aan. Maar ook dat hoort bij buiten wonen." KIJK VERGELIJK Even voorstellen vrijdag 9 september 2016 PZ oud huis Elma Uijl-Steketee Vanuit de woonkamer heeft Elma een prachtig uitzicht over de landerijen. FOTO'S JOHANVANDER Elma Uijl-Steketee (51) is financieel medewerker bij ZB Planbureau en Biblio theek van Zeeland in Middelburg. Ze is we duwe en heeft twee kinderen: zoon Thijs (20) studeert aan de HALO voor gymleraar en dochter Evelien (18) leert voor bloemist. Vlissingen Adres: Constantijn Huygenslaan 14 Prijs: 317.500 k.k. Bouwjaar: 1948 Kenmerken: Vrij staand houten woon huis met vier slaap kamers, tuin en kleine garage, vlak bij de boulevard, zee, strand en centrum. Een perceelopper vlakte van 768 m2. Kwadendamme Adres: Vreelands- edijk 6 Prijs: 235.000 k.k. Bouwjaar: 1915 Kenmerken: Vrij staande woning aan de rand van het dorp, met drie grote slaap kamers en garage. Ruime woning met mooi uitzicht. Perceeloppervlakte van 217 m2. CrAvfe- Kamperland Adres: Veerweg 138- 140 Prijs: 275.000 k.k. Bouwjaar: 1902 Kenmerken: Statig vrijstaand woonhuis met oude elementen en gastenverblijf. Woning moet wel worden gemoderni seerd. Perceelopper vlakte van 758 m2. Borssele Adres: Noordstraat 2 Prijs: 224.000 k.k. Bouwjaar: 1928 Kenmerken: Vrij staand woonhuis, met luxe keuken, woonkamer met ka rakteristieke, oude elementen. Aanbouw met ruime slaapka mer, openslaande deuren en veranda. Perceeloppervlakte van 484 m2. 's-Heer Arendskerke Adres: Lange Ach terweg 52 Prijs: 219.000 k.k. Bouwjaar: 1920 Kenmerken: Vrij staande woning met grote tuin op het zuidwesten en een royale garage. Woning is goed onderhouden. Per ceeloppervlakte van 803 m2. tHA-r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58