Familieberichten Ova/lailau 18 vrijdag 9 september 2016 Maarten Wattel Maarten Wattel kükookop fflensenlinq.nl Josephus Camilius Vernimmen Lieve opa Duif, George Sponselee George Sponselee Ridder in de Orde van Oranje Nassau 13 januari 1940 6 september 2016 Maarten Wattel Maarten Wattel Maarten Wattel Arie Cornells Goudswaard Paulina Baart Joop Eggermont Met diepe verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van de auteur van onze dialect toneelstuk ken de heer Zijn liefde voor Zeeuws-VIaanderen, haar bevolking en het daarbij horende dialect, bracht hij tot leven in de volksstukken, waarin hij graag de levenswijze belichtte uit vorige generaties. De volle zalen maakten hem tot een gevierde persoonlijkheid. Voor eeuwig is zijn naam aan ons volkstheater verbonden. Een man met een gouden randje Volkstheater 'De Scheldegalm' Kloosterzande We zijn verdrietig door het overlijden van George was mede oprichter van het comité Internationaal Kunstweekend (I.K.W.) Hengstdijk. Daarnaast leverde hij hand- en spandiensten voor andere werkzaamheden, zoals de kerststallent en toonstelling, Midzomerfeest Hengstdijk en de Zomertentoonstelling van onze stichting. We zijn hem daarvoor zeer erkentelijk en wensen Els en de verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Stichting Behoud Catharinakerk Hengstdijk Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. Heel verdrietig zijn wij door het onverwacht overlijden van mijn man, onze vader en opa Riet Wattel - Jobse Annemarie en Niels Zoey Dorpsstraat 11 4352 AA Gapinge De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 12 september om 13.00 uur in de Dorpskerk te Gapinge. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid om de familie te condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Zomaar, ineens Bedroefd delen wij u mede dat geheel onverwachts uit onze familiekring is weggenomen onze zwager, oom en oudoom: Hij was een man die midden in het leven stond, met een warme en brede belangstelling voor zijn medemens en de maatschappij. Onze gedachten en gevoelens gaan uit naar (tante) Riet, Annemarie, Niels en Zoë die wij troost, vertrouwen en sterkte toewensen in deze moeilijke periode. L. Ton-Wattel (in herinnering) L. Ton Anja en Henk, Amy Ina J. Wattel (in herinnering) N. Koornneef Anita en Menno Marco Patrick en Norma, Sarah en Maarten Met grote verslagenheid delen wij u mede, dat plotseling is overleden onze altijd meelevende zwager en oom Wij wensen Riet, Annemarie, Niels en Zoey veel sterkte toe. Middelburg: Sien Jobse - Jobse (in herinnering) Gerard Jobse (in herinnering) Oost-Souburg: Koos Broerse - Jobse Jan Broerse Lepelstraat: Gré Willeboordse - Jobse Henk Willeboordse (in herinnering) Serooskerke (W): Cor Jobse (in herinnering) Serooskerke (W): Jo Jobse Ina Jobse - Louwerse Grijpskerke: Corrie Jobse Vlissingen: Heieen Kallemein - Jobse Jan Kallemein Middelburg: Leen Jobse Dineke Jobse - de Bruine Neven en nichten 6 september 2016 v_ Wat blijft zijn de mooie herinneringen. Verdrietig zijn we dat plotseling uit onze familiekring is weggenomen onze neef We wensen Riet, Anne-Marie, Niels, Zoey en verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd. Gapinge Anna en Jo Wondergem Truus Looise Met ontroering hebben wij kennisgenomen dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, de vorige eigenaar van onze boerderij Banenburg Vele jaren heeft hij met ons meegeleefd, en heeft hij ons met zijn raadgeving bijgestaan. Onze wens en bede is dat de Heere degenen die hem lief waren vertroost, en kracht geeft om dit grote verlies te dragen. Gapinge: Jan en Lieneke de Visser Sander en Rosanne Robert en Elmi en kinderen Nadine Marieke 'Niemand zo secuur als jij Na drie weken levend tussen hoop en vrees moeten we nu toch afscheid nemen van mijn lieve man en onze fijne vader Hellevoetsluis, 21 februari 1941 Goes, 6 september 2016 Corrie Goudswaard-Kramp Ben Wilma en Robin Correspondentieadres: Sloestraat 48,4301 WL Zierikzee We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Arie te nemen op maandag 12 september om 10.00 in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Parkeren aan de achterzijde van de kerk, Hoge Molenstraat. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Daarna zal Arie alleen door zijn naaste familie naar het crematorium begeleid worden. Wanneer u dat wilt kunt u de MS-vereniging ondersteunen met een gift in plaats van bloemen. In het kerkcentrum staat hiervoor een bus. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen nemen we afscheid van onze lieve pa, onze lieve opa en opa Duif weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Vogelwaarde: Marie-Louise en Aloys Mariska en Jeroen, Thomas, Sanne Ivan en Carmen Nadja en Yves, Thimo, Tristen Vogelwaarde: Wendeline en Johan Pedro en Leonie, Kenzo, Ilse, Sven Vogelwaarde: Antoine 6 september 2016 Correspondentieadres: Wilhelminastraat 17, 4581 AS Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaart centrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op maandag 12 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 13 september om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Je was altijd zo blij om ons te zien en wat waren wij blij om bij jou te zijn. Je humor en je verhalen gaan we zo missen... De lach op je gezicht en de pretlichtjes in je ogen gaan we nooit vergeten. Alle herinneringen aan jou zitten voor altijd in ons hart. Liefs en een dikke kus, Pedro en Leonie, Kenzo, Ilse, Sven Mariska en Jeroen, Thomas, Sanne Ivan en Carmen Nadja en Yves, Thimo, Tristen We zullen hem erg missen Na een kort maar ingrijpend ziekbed is Joop plotseling overleden. We kenden Joop als een betrokken pastor. Hij verstond als geen ander de kunst mensen nabij te zijn. Ook voor de Elisabeth-parochie heeft Joop veel werk verzet, zoals het liturgisch voorgaan in de parochiekerken, ziekenhuis en verzorgingshuizen. Het pastorale team kon altijd op hem rekenen. Joop was de parochie altijd zonder aarzeling graag van dienst. Wij wensen zijn levenspartner jan en alle familie van Joop veel sterkte toe. Bestuur en pastoraal team Elisabeth-parochie Terneuzen, 8 september 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51