C« 169,- reiskatern.nl reiskatern.nl 8 Exclusieve Lezersreizen 4 dagen genieten in Aparthotel Delden Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Nu voor p.p. Fietsen door het mooie Twente. Ontdek 2 landen! Genieten aan de Noordhollandse kust 3Ü §L 2- t/m 5-daagse autovakantie naar Schoorl Vanaf vrijdag 9 september 2016 Vertrek van 1 sept. 2016 t/m 31 maart 2017 Bezoek aan Haarmühle in Duitsland 3 overnachtingen - 3 ontbijtbuffet 2 x-drie gangen diner Gratis gebruik zwembad en overdekt spelterras Meer informatie en boeken: Ga voor '4 dagen genieten in Aparthotel Delden' naar onze website reiskatern.nl/pzc/ahd1601 voor meer informatie. En voor boeken bel of mail met Aparthotel Delden 074-3777666 of receptie@aparthoteldelden.nl Aparthotel Delden is het meest complete familie-, golf- en wellnesshotel van Nederland. Het is gelegen in de mooie gemeente Hof van Twente in het stadje Delden. Speciaal voor u als lezer heeft Aparthotel Delden een super voordelig arrangement samengesteld. Het hotel heeft een prachtig Well ness gedeelte dat Wellness Vital heet. Hier kunt u terecht voor een scala aan gezichtsbehandelingen en massages. Boekeenseen behan deling, zowel voor dames als heren zijn deze een aanrader. U voelt zich nadien als herboren. Breng ook een bezoek aan Sauna Vital. Zeer com plete saunafaciliteiten, allemaal onder één dak. Het gezellige familie hotel beschikt tevens over een eigen volwaardige 9 holes golfbaan De Lage Mors met de NGF-B status. De baan is direct naast het hotel gele gen. U bent als greenfee speler van harte welkom. Wilt u de golfsport eens proberen? Boek dan een les bij een van de golf professionals. Deze lessen zijn bij onze receptie te boe ken. Heerlijk fietsen op het grootste en mooiste landgoed van Nederland 'Twickel' en een goed gevulde pick nickmand voor onderweg. Een be zoek aan de beroemde tuinen van Twickel mag natuurlijk niet ontbre ken. In het oude vestingstadje Del den kuntugenietenvandevelegale- rieën, leuk winkeltjes en musea. Dat isnogeensvolopgenietenvanTwente. Inhoud Arrangement: 3xovernachting in een hotelkamer 3xuitgebreid ontbijtbuffet 2x drie gangen diner Ixgoed gevulde picknickmand vooronderweg Gratisfietsroutesperkamer Gratisgebruikvanhetverwarm- de zwembad Gratisgebruikvanhetoverdekte spelterras Entree bij het bijzondere zoutmuseum in Delden Bezoekaanuitspanningde Haarmühle net over de grens in Duitsland met een kopje koffie of thee. Gratiswifi Fietsenstallingmetoplaadpunten prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. De normale toeslagen en kortingen zijn van toepassing op alle reserveringen, Het arrangement is geldig tot 1 december 2016 met uitzondering van feestdagen. Voor dit arran gement geldt een dagelijkse aankomst. Data en prijzen Op een schitterende locatie, aan de voet van de Schoorlse duinen en vlak bij schildersdorpje Schoorl vindt u het 4-sterren Fletcher Hotel- Restaurant Jan van Scorel. Dé ideale bestemming voor levensgenie ters die rijkelijk willen genieten, fietsen of wandelen aan de kust van Noord-Holland. Heerlijk om na een gezellige nazomer dag nog even met uw blote voeten in het zand te lopen. Hier ervaart u dan ook het échte vakantiegevoel en dat zo dichtbij! Maar ook tijdens mooie herfst dagen kunt u hier ultiem uitwaaien. Tip: breng een bezoek aan kaasstad Alkmaar of kunstenaars dorp Bergen. Uw ontbijt, hoofdgerecht, duinkaart en fles rode wijn hebben wij al voor u verzorgd, nu is het aan u om de rest van dit uitje onvergetelijk te maken. Fletcher Hotel-Restaurant Jan van Scorel**** Dit prachtige 4-sterrenhotel ligt aan de rand van Schoorl, direct aan de duinen. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, bar, restaurant, terras, binnenzwembad en sauna (beide gratis). U verblijft in een comfortabele kamer. Parkeren tegen betaling. Inbegrepen: 2/3/4/5 dagen verblijf in Fletcher Hotel-Restaurant Jan van Scorel Ontbijtbuffet 1 x een hoofdgerecht in het hotel op de dag van aankomst Duinkaart met wandel- en fietsroutes van Camperduin naar Bergen (geen toegangskaart) Fles rode wijn bij vertrek Gratiswifi Gratis gebruik van binnenzwembad Gratis gebruik sauna van 2 dagen ^6-09" 3 dagen -6TÜ9 4 dagen -TH5 5 dagen uê-tgï vooru nüvanaf 49 nü vanaf 69 nüvanaf 99 nü vanaf €129 Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Niet inbegrepen: reis-en annuleringsverzekering toeristenbelasting ca. 2,50 per persoon per nacht (verplicht) reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Meer informatie en boeken: Ga voor de De Noordhollandse kust naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR21487 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR21487 Deze aanbieding is geldig t/m 25 september 2016. De wereld is Kras Aankomst van 15 sept. t/m 31 Luxe 4-sterrenhotel Ontbijt en 1 x hoofdgerecht Kras-klantbeoordeling 8,4 V "Duinen, strand en zee" maart 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41