DvsfJailsfJ I M COLOFON Familieberichten fF Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Marinus Steven van Reems Cornelia Adriaansen - de Kramer Adrianes Hendricus van den Boom Helena Cornelia Heijstek Those we loved, don 't go awav They walk beside us, everyday Unseen, unheard, but always near Still loved, still missed, still very dear Na een langdurige ziekte is er een einde gekomen aan het actieve en kleurrijke leven van Rinus/Rien in de leeftijd van 81 jaar. Wiep van Reems - Brandenburg Remco en Rosemaiy Nikki Maeve en Thomas Enno en Saskia Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van afdeling Oost vier van het ADRZ te Vlissingen en de medewerksters van Zorgstroom voor de jarenlange liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. Vlissingen, 3 september 2016 4381 LG, Coosje Buskenstraat 82 Op zijn verzoek heeft de crematie in familiekring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Op de vroege ochtend van zeven september is mijn lieve vrouw en onze (o)ma van ons heengegaan Corrie in de leeftijd van 85 jaar. Frans Adriaansen Ina en Gillis Leo en Cora Monique en Luuk Klein- en achterkleinkinderen Compagnieplein 8, Middelburg Correspondentieadres: Tervatenseweg 34, 4481 PB Kloetinge De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 12 september om 11:00 uur in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Nadien is er in het Geerteshuis gelegenheid elkaar in informele sfeer te ontmoeten. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 10:30 tot 10:55 uur gelegenheid tot afscheid nemen. - Adri - Suus van den Boom-Hazen - Lena - ©088-0139999 088-0139 990 $j - Blijde berichten -1 donderdag 8 september 2016 15 Na vier moeilijke jaren is overleden mijn lieve man en maatje weduwnaar van Nan Klaassen echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. 6 september 2016 Johan van Reigersbergstraat 133, 4336 XE Middelburg De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van de Thibautstraat 33 in Middelburg. Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons was, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van C. Faase eerder weduwe van D. Janse Middelburg, 21 juni 1923 Kapelle, 6 september 2016 Doorn: N.A. Janse M. Janse - Hollestelle Kapelle: A. N. Janse H. M. Janse - Hector kleinkinderen en achterkleinkinderen Kapelle, zorgcentrum 'Cederhof' Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum 'Cederhof' voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Elstarstraat 50 4421 DT Kapelle De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73