Geslepen 'Dl Netflix belet naam Sexf lix 6 NI OZCAN AKYOL ADVENTURE. IT'S IN OUR DNA. LAND ROVER TCB73I Column e paradox van de vrij- Iheid', was de titel van de Hendrik Jan Schoo-le- zing, die dit jaar door Edith Schip pers werd verzorgd. Onze minis ter van Volksgezondheid hield een stevig pleidooi tegen de radi cale islam en hamerde tegelijker tijd op een liberale houding je gens mensen met een ander ge loof, omdat uitsluiting op termijn voor polarisatie zal zorgen. Ik moet zeggen dat haar bevlo gen toespraak weinig vernieu wend klonk: na de opmars van Pim Fortuyn hebben meer publi cisten en denkers dit geluid ver tolkt, alleen wisten die het nooit zo eloquent en beheerst te breng en. Of misschien waren ze ge woon hun tijd vooruit. Hoe dan ook, het bestrijden van de fundamentalistische islam, daar kan niemand iets op tegen hebben. een moment in het vragenuurtje van de Tweede Kamer, waar het duo van DENK politiek bedreef vanuit een heel andere invals hoek. Zij wilden van minister Ploumen weten of zich momen teel op Nederlands grondgebied mensen bevinden die op een of andere manier een rol hebben ge speeld bij de mislukte couppoging in Tbrkije. Het doel van hun vraag werd niet geformuleerd, maar het laat zich raden dat de schandpaal Het laat zich raden dat de schandpaal gereedstaat reeds gereedstaat, en dat zij zich op basis van de gewenste informa tie bij hun achterban willen profi leren als de good guys, of beter ge zegd: degenen die wél onvoor waardelijk loyaal aan Turkije zijn en niets hebben met andersden kenden met dezelfde etnische ach tergrond. De bittere ironie is dus dat Edith Schippers momenteel de verbindende rol op zich wil ne men door het bestrijden van fun damentalisme, maar daarbij wordt tegengewerkt door de mannen van DENK, die elke vorm van libe ralisme binnen de eigen etnische gelederen veroordelen. Voor het re ces verspreidden ze bijvoorbeeld de namen van allochtone Kamerle den die hadden verklaard dat de Turkse genocide op Armeniërs wel degelijk heeft plaatsgevonden. Het is politiek een zeer geslepen spel, eentje die de nieuwe bewe ging zetels gaat opleveren. Terwijl de WD heeft gekozen om te wed ijveren met de PW op het dossier van integratie, en zich als genuan ceerd alternatief presenteert, ver liest de partij uit het oog dat inter ne verdeeldheid tussen allochto nen institutioneel wordt aange wakkerd door DENK. Dit pro bleem is zeteltechnisch wellicht minder interessant, maar de gevol gen raken de hele samenleving. Sexflix is een nieuw alternatief voor liefhebbers van porno. Abonnees kunnen tegen een vast maandbedrag kiezen uit 'hoogwaardige' seksfilms. De naam Sexflix blijkt al sinds december 2015 onderdeel van een strijd tussen de bedrijven Netflix en erotiekconcern Beate Ushe uit Duitsland. Volgens Net flix is de naam Sexflix niet onder scheidend genoeg. De kans be staat dat klanten denken dat het om hetzelfde bedrijf gaat. Het Duitse bedrijf stelt dat de term 'flix' gewoon een algemene term is voor het woord film en door iedereen gebruikt kan wor den. Wereldwijd zijn er meer be drijven die het gebruiken. Volgens hoofd groothandelsdi visie en voormalig ceo Serge van der Hooft van het Duitse bedrijf is besloten de juridische strijd met Netflix uiteindelijk niet aan te gaan. „We zijn met die naam gekomen, maar we kregen met een een brief van Netflix. We hebben even nagedacht, maar we weten ook dat gelijk hebben en gelijk krijgen niet hetzelfde is. Wat ons betreft zijn 'sex' en 'flix' algemene woorden, maar te gen zo'n partij procederen is een uitdaging die we uit de weg gaan." Beate Ushe presenteert nu op 11 september in Nederland de nieuwe dienst onder een andere, nog geheime, naam. Volgens het concern is er een markt voor om dat de vraag naar kwalitatief goe de erotische films op een groot tv-scherm toeneemt. Klanten kunnen straks voor 9,99 euro per maand kiezen uit het aanbod. Het Duitse erotiekconcern, het grootste in Europa, is in 1946 ont staan door inzet van de vrouwe lijke Luftwaffe-piloot Beate Us he. Na de oorlog mocht ze niet meer vliegen. Ze stortte zich op een brochure over anticonceptie en kreeg daarna zoveel vragen over seksualiteit dat ze con dooms ging verkopen en een sekswinkel begon. Het bedrijf is in Nederland bekend van de win kelketen Christine le Due. DISCOVERY SPORT DISCOVERY SPORT SE URBAN SERIES VANAF 49.900* donderdag 8 september 2016 @OzcanAkyol Wat een dag later opviel, was Internationale streamingdienst Netflix heeft met enkele gepe perde brieven het mondiale ge bruik van de naam Sexflix door een concurrent voorkomen. Chris Klomp Amsterdam Naast de toch al rijke uitrusting van de Land Rover Discovery Sport is de SE Urban Series voorzien van een aantal populaire opties tegen een scherpe meerprijs. Dit betekent een interessante besparing, waarbij uw tijdelijke voordeel ten opzichte van de individuele optieprijzen kan oplopen tot wel 4.260. landrover.nl Standaard o.a. - InControl Touch SD navigatiesysteem - Xenon koplampen met LED signature - Glazen panoramadak - Stoelbekleding in generfd leder - Elektrisch verstel- en verwarmbare voorstoelen -18" lichtmetalen velgen Min./max. gecombineerd verbruik: 4,7-8,3 1/100 km, resp. 21,3-12,1 km/l, C02-uitstoot resp. 123-197 g/km. Consumentenprijs vanaf 44.200 incl. BTW en BPM en excl. kosten rijklaarmaken. Zie voor verkoopvoorwaarden landrover.nl. Leaseprijs vanaf 725 p.m. excl. BTW (bron: Land Rover Fleet Business Leasing, full operational lease, 60 mnd., 20.000 km/jr.). Wijzigingen voorbehouden. *Alleen geldig voor 16.5MY auto's op voorraad en zolang de voorraad strekt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 6