Öi/srlsils/] Clara Maria Paulina Begheijn-Groosman George Marie Petrus Sponselee O V Frans Serrarens Emelie Rosalie Pols - van Looij Amandus Petrus de Smit Elsa Louisa Alphonsina Kerckhaert George Sponselee Emmy Carlo Petrus de Coninck COLOFON Familieberichten £C, Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar waar je rusten mag. Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van André Begheijn IJzendijke, 27 oktober 1913 IJzendijke, 6 september 2016 Aardenburg: Johnny en Gidi t Begheijn-van Damme Petra en Jonny Maikel en Annabel Nancy en Ronald Thorn, Brent Anouk en Geerten Ayra, Ma rente Schoondijke: Ludwig en Wies Begheijn-van den Hemel Anne-Marie en Willem André Martin en Anja Dominique Oostburg: Monique en Jan de Kok-Begheijn Mario en Maike Isis, Tijm en Babs Ludo en Ingeborg Kirsten, Ymke Schoondijke: Etiënne Begheijn Zuidzande: Denise Begheijn Correspondentieadres: Handboogstraat 32, 4515 CW IJzendijke Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op maandag 12 september om 10.30 uur in deO.L. Vrouw ten Hemelopneming-kerkte IJzendijke. Aansluitend is de crematie in besloten kring te Brugge. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wanneer je ouder wordt en de jaren verstrijken, dan merk je pas goed dat je krachten wijken. Je wilde zo graag, maar kon niet meer. En juist dat 'niet meer kunnendeed jou zo 'n zeer. Na een mooi en voltooid leven hebben we vandaag afscheid genomen van onze pa, opa Pette en Oopa Aman Hoofdplaat, 19 september 1930 t Aardenburg, 6 september 2016 sinds 28 mei 1991 weduwnaar van Margaretha Rosalia van Opdurp Sluis: Ronald en Anita de Smit-Robesin Papendrecht: Iris en Frank Berkhout-de Smit, Tessa Gorinchem: Vivian de Smit en Niels van Wendel Aardenburg: Ineke en Paul van Vooren-de Smit Middelburg: Martin van Vooren Sluis: Jessica van Vooren en Angelo Faas 4527CB Aardenburg, Reinaertstraat 10 Een speciaal woord van dank aan de huisartsen M. Goethals en H. de Bruijne-Colenbrander en cle dames van de Thuiszorg en de Nachtzorg. Mede door hen kon pa thuis blijven. Het afscheid vindt plaats in besloten kring in aula 'De Nachtzon', Aardenburgkalseide 296 te Maldegem. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Ge waor nog zóóveel va'plan. Ge wouw nog zóóveel doen, maor t'kwam t'r niemer van. t'Is niemer nöönug nou, t'Is niemer dan, mao' toen. Tevreden over zijn schoon en welgevuld leven is onze man, vader, grootvader en overgrootvader geheel volgens eigen wens in huiselijke kring overleden echtgenoot van Ossenisse, 25 augustus 1933 t Hulst, 5 september 2016 Hulst: Els Kerckhaert Antwerpen: Luk Sponselee en Barbara Mullin Sam Eindhoven: Mare Sponselee in liefdevolle herinnering Den Haag: Luna Scarponi - Sponselee en Jen Ekkel Kami Correspondentieadres: Stationsweg 9 E, 4561 GB Hulst U kunt afscheid nemen in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 9 september van 19.00 tot 20.00 uur. De ceremonie wordt gehouden op zaterdag 10 september om 12.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben kunt u deze als zodanig beschouwen. We zijn verdrietig en geschrokken door het overlijden van onze correspondent George leverde veertig jaar lang bijdragen aan onze krant. Uit zijn artikelen bleek altijd zijn liefde voor 'zijn' Zeeuws-Vlaanderen. Regionale geschiedenis, natuur en dialect hadden zijn speciale aandacht. We wensen zijn familie en vrienden sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Redactie BN DeStem Zeeuws-Vlaanderen De zon gaat onder, de dag is voorbij. Je hield van het leven, maar nu ben je vrij. In de veilige geborgenheid van het Hospice is op 81 jarige leeftijd overleden onze lieve en sterke ma. De geweldige kracht die ze altijd heeft gehad, vloeide uit haar weg en alleen intense moeheid bleef over. Moe van 4 jaar strijd tegen haar ziekte. Herinner haar in de goede dagen, sterk en onafhankelijk. weduwe van R.J. Pols St. Jansteen, 29 juli 1935 Terneuzen, 5 september 2016 Voor altijd in ons hart, Sabina en Frank de Ridder - Pols en overige familie. Speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging die ma tijdens haar leven van jullie heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Fam. de Ridder - Pols Magdalenastraat 23 4566 BA Heikant De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 12 september om 15.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er nog een informeel samenzijn met de familie in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Op dinsdag 30 augustus 2016 is overleden Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. familie Serrarens Correspondentieadres: Tagagatan 38 SE25439 Helsingborg De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Overleden 1 september 2016 Geboren 11 april 1958 Karine Verhoeve Miquitte, Jan en Selina Fam. de Coninck Correspondentieadres: Grenulaan 37,4531 ACTerneuzen De begraving heeft in alle stilte plaatsgevonden. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51