WAT IK VROEGER WILDE WORDEN 1 ZEELAND 9 Steven Heinsius (35) uit Goes is wifispecialist bij IT-bedrijf Cisco. Hij wilde graag cabaretier of leraar worden, maar: 'Ik ben te perfectionistisch'. Cabaretier of leraar. Ik vind het leuk om mensen iets te leren, te laten nadenken en te laten lachen. Ik stond van jongs af aan al op het podium, wilde graag het middelpunt zijn. Mijn probleem is: ik kan niet schrijven en niet schrappen. Ik ben ook te perfectionistisch. Ik heb ooit twee complete voorstellingen ge woon weggegooid. En als leraar zou ik het moeilijk vinden om niets te kunnen veranderen aan kinderen met bagage. Ik ben wel eens op pabo's gaan kij ken en heb ook wel de kleinkunstaca demie overwogen. Maar mijn moe der zei: ben je bereid om de rest van je leven op een houtje te bijten? Nee dus. Ja en nee, ik was destijds ook met veel andere dingen bezig en ben blij en gelukkig dat het is gegaan zo als het is gegaan. Ik zou toch nog wel een keer een conference willen schrijven. Ik ben wifispecialist. Als public speaker vertel ik over de halve wereld over trends en ontwikkelin gen op dat gebied. Ik heb de mooiste baan in de wereld, vind ik. Als ik bij iemand het verschil heb gemaakt. Het is een ingewikkel de wereld en als iemand het door mijn verhaal snapt, ben ik blij. Die conference, die komt er ooit nog een keer. donderdag 8 september 2016 'Ik kan Luc Oggel Wat had u graag willen wor den? 2 Waarom wilde u dat? 3 Waarom is het niet gelukt? 4 Wat hebt u allemaal gedaan om die droom toch te verwe zenlijken? 5 Vindt u het jammer dat de droombaan niet doorging? 6 Denkt u nog wel eens aan uw droombaan? 7 Wat doet u nu voor werk? 8 Bent u blij met uw werk? 9 Waaruit haalt u de meeste voldoening? Hebt u uw droom hele maal opgegeven? niet scnri ven en niet scnraDcen Steven Heinsius: 'Ik zou toch nog wel een keer een conference willen schrijven.' foto maroelle davidse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41