Familieberichten Üi/arJadsi) Joep Christis 14 woensdag 7 september 2016 Isaac Johannes van Belois Pieter Jannis Notebaart Joseph Gerardus Riet Christis-van Acker t Tot onze ontsteltenis ontvingen wij het bericht dat is overleden onze medebewoner, de heer J.G. Christis Wij zijn hem erkentelijk voor zijn werkzaamheden voor het in het in het verleden in goede staat houden van ons gebouw. Wij herinneren hem als een rustige vriendelijke en sympathieke medebewoner van onze Résidence. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De VvE Résidence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J. Christis (Joep) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 5 september 2016 Jacomina Louise Janna Noordhoek-de Bruijne Verdrietig zijn we door het onverwachte overlijden van Piet Bedankt voor alles wat je voor ons hebt betekend! Wij wensen Rita, Ramon, Carla, Nina en verdere familie veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Krabbendijke: Kees en Lenie Delzenne Emmeloord: Wim en Wendy Waterman Aron Naomi Miriam Celina Kloetinge: Chantal Delzenne Met ontsteltenis vernamen wij het overlijden van Piet Hollestelle We herinneren Piet als een markant en betrokken persoon die als bestuurslid en elftalleider bij de Sportclub Waarde, samen met zijn vrouw Rita, veel betekend heeft voor de club. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar Rita, Ramon, Carla en Nina. We wensen allen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur, spelers en supporters van de Sportclub Waarde Piet Hollestelle Maatje, we gaan je missen. Piet Hollestelle We wensen de familie veel sterkte. Henk Eslin Personeel Café de Kruik John Snackbar "De Kaai" Sjaak Piet Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze buurman Jan Meijer De buren Fam. J. van de Berg Fam. A. Kuiper Fam. W. van de Water Fam. P. Lepoeter Mevr. A. van de Berge Fam. B. Lokken Fam. B. Dommisse-Renne Fam. A. van Liere Mevr. E. Riddersma Kapelle, 6 september 2016 Veilig in Jezus' armen Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heer uit ons midden heeft weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Piet Notebaart echtgenoot van Jannie Notebaart-de Ruijter Middelburg: Wim en Corrie Notebaart-Witte Oost-Souburg: Bep Notebaart- van der Plas Neven en nichten Middelburg, 5 september 2016 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilliger Jan Meijer medewerkers en vrijwilligers Fruitteeltmuseum, Kapelle [0 Enige en algemene kennisgeving Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve papa en opa. Wij zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor alle fijne jaren samen. echtgenoot van Tegelen, t Goes, 29 december 1933 1 september 2016 Vlissingen: Karin en Jos Dewi Sowie Vlissingen: Nanda en Norman Middelburg: Linda en Ben Robyn Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 136, 4381 LH Vlissingen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig geven u wij kennis van het overlijden van mijn zus, onze schoonzus en tante Goes: P.J.Reijerse-de Bruijne t F. Reijerse Goes: J. Braam-Bruijne J. Braam Wij zijn verdrietig door het overlijden van Voormalig lid en bestuurslid van onze vereniging. Wij wensen Rita, Ramon, Carla en Nina veel sterkte toe. Bestuur en leden van Scheidsrechtersvereniging Noord-en Zuid-Beveland In ons ben jij In ons blijf jij Van jou zijn wij Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, is na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, toch nog onverwachts van ons heengegaan, mijn allerliefste man en onze lieve, zorgzame en betrokken vader en opa in de leeftijd van 79 jaar. Riek Jacques en Marion Daphne en Vincent Lilian Vlissingen, 5 september 2016 Menno van Coehoorngracht 20 4383 BS Vlissingen U kunt nog even bij hem zijn op maandag 12 september van 12:30 tot 13:00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij zullen gevolg geven aan zijn laatste wens om in besloten kring afscheid te nemen. Zij die geen rouwbrief mochten ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Want wij weten dat, indien de aardse tent waarin wij wonen wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Corinthiërs 5:1 Door de Heer thuis gehaald Zijn kind, mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader opa en opi echtgenoot van Jannie Notebaart-de Ruijter in de leeftijd van 85 jaar. Jannie Notebaart-de Ruijter Ria Paardekooper-Notebaart Jo Paardekooper Maarten en Carolien, Jasmijn, Thijs Jessica en Edwin, Dean, Lorna Jesper en Adrianna Cor Notebaart Fanny Notebaart-Vernelen Janneke, Pieter-Jan, Jan-Kees, Reindert-Jan Nina Notebaart Hannie Jonckman-Notebaart Ruud Jonckman Michelle, Esra Kirsten, Manuel Wij willen personeel en vrijwilligers van Kranesteyn hartelijk danken voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Middelburg, 5 september 2016 Hof ter Veste 33, 4333 HG Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden zaterdag 10 september om 11.15 uur in de aula van de begraaf plaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 11.00 tot 11.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen van Piet. Aansluitend aan de bijeenkomst zal de teraarde bestelling plaatsvinden. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62