Üi/arlailsf) Familieberichten V 14 woensdag 7 september 2016 Arthur Coleta van Rie Thuur van Rie Isaac Johannes van Belois Krijn Doolaard JOOPEGGERMONT Thuur Suzanna Christina Wisse-de Smidt Sjaak Francien van der Hart Nel Boot J. Christis (Joep) Piet Notebaart Josephus Pierre René Marie 0 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, pa en opa echtgenoot van Johanna Clementina Maria van Rie-van de Walle Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Hulst: Jeanne van Rie-van de Walle Hulst: Giovanni en Liesbeth van Rie-Claeyssens Robbe en Neeltje Vere Ward Hulst: Dannie en Peter Lauwers-van Rie Jelle en Jessica Romy en Lars Noah 4 september 2016 Vestdijkstraat 1, 4561 AG Hulst U kunt afscheid nemen van Thuur in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op zaterdag 10 september van 16.00 tot 16.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 12 september om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Op 4 september j.l. overleed onze schoonbroer en oom Wij wensen Jeanne, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Familie van de Walle Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis, dat door de Heere uit dit leven is weggenomen, onze geliefde schoonzus en tante Dat de Heere Marius en de (klein)kinderen wil ondersteunen in dit verlies. Krabbenijke: S.A. Wisse (in herinnering) C.M. Wisse - Weststrate Yerseke: A.S. Wisse P. Wisse - Paauwe C.L. Wisse (in herinnering) C. Wisse - Zandijk Waarde: D.M.C. Goud - Wisse O.J. Goud A.S. Wisse J.C. Wisse - Goud Neven en nichten Kloetinge, 3 september 2016 In ons ben jij In ons blijf jij Van jou zijn wij Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, is na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, toch nog onverwachts van ons heengegaan, mijn allerliefste man en onze lieve, zorgzame en betrokken vader en opa in de leeftijd van 79 jaar. Riek Jacques en Marion Daphne en Vincent Lilian Vlissingen, 5 september 2016 Menno van Coehoorngracht 20 4383 BS Vlissingen U kunt nog even bij hem zijn op maandag 12 september van 12:30 tot 13:00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij zullen gevolg geven aan zijn laatste wens om in besloten kring afscheid te nemen. Zij die geen rouwbrief mochten ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Als God roept, moet je gaan. Na een moedige strijd, nooit klagend, altijd vrolijk en vol van wilskracht, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van weduwnaar van Rotterdam, 02-08-1938 t Oostburg, 04-09-2016 Francien Doolaard-van der Hart Kinderen en Kleinkinderen Correspondentieadres: Westlandstraat 17-106, 4511AA Breskens Krijn is thuis aan de Westlandstraat 17-106 te Breskens, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op donderdag 8 september van 16:00 tot 18:30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 9 september om 14:00 uur in de SOW kerk, aan de Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Rijksweg te Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk en bent u uitgenodigd in de zaal "de Ontmoeting" aldaar. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 5 september 2016 Veilig in Jezus' armen Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heer uit ons midden heeft weggenomen onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van jannie Notebaart-de Ruijter Middelburg: Wim en Corrie Notebaart-Witte Oost-Souburg: Bep Notebaart- van der Plas Neven en nichten Middelburg, 5 september 2016 Bij U, God, ik ben altijd bij U. Gij houdt mij vast, Uw hand in mijn hand. Alles zult Gij ten goede leiden. Psalm 73 in vertaling Huub Oosterhuis in liefde vredig weggegleden, met groot verdriet vaarwel gekust mijn partner, mijn peter, onze zwager en oom, onze onvervangbare vriend en tochtgenoot op de levensweg is na een plotselinge heftige ziekte helaas te vroeg overleden Sluiskil, 12-08-1948 t Gent (B), 04-09-2016 docent, pastor, liturg, natuurminnaar, maar bovenal een lieve, toegewijde en betrokken medemens Sliedrecht: Jan ten Hoeve Brugge (B): Lars Peters 8i Djuna Strobbe Tilburg: Mathilde Willemen-Vishnudatt delen mede in de rouw: de families Eggermont, De Bakker, Winne, Bruggheman, Ten Hoeve, Pol, Peters en Lavreau Correspondentieadres: Westdam 24,4551 GB Sas van Gent Wij nodigen u van harte uit om met ons zijn leven te vieren en in geloof hem toe te vertrouwen aan zijn Schepper in een plechtige eucharistieviering op zaterdag 10 september om 10:30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Daarna zullen wij hem te ruste leggen naast zijn ouders op de begraafplaats Sint Jans Schorre aan de Schapersweg te Sas van Gent. Er is gelegenheid tot condoleren en ontmoeting na afloop van de begrafenis in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Liever geen bloemen, maar een gift voor het Hospice Zeeuws Vlaanderen. Neem maar een buxustakje mee voor op mijn graf. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42