Zj C 5 5% Golden Tulip <J) reiskatern.nl f) reiskatern.nl iy a .w m 14 Exclusieve Lezersreizen 3 dagen Ontspannen aan Zee Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreis "Le Paradou" Cöte d'Azur Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Drie dagen Ontspannen aan Zee! (Vroegboekactie io%!) 421.' wL Vanaf Vakantiewoningen St. Paul de Vence HERFST KORTING woensdag 7 september 2016 Vertrek van 1 sept. 2016 t/m 31 maart 2017 Ontvangst met warme chocolademelk 2 overnachtingen in een kameraan de landzijde 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen diner Gratis gebruik zwembad en relax center 4 De bloemenbadplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker wegdromen aan het strand of wandelen op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aan een van de vele musea in de buurt. Of u nu voor een sportief of juist een ontspanningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is gelegen aan het strand en boulevard en beschikt overcomfortabelekamersaanland en zeezijde, een brasserie met een overdekt verwarmd terras, een bar met openhaard en een relaxcenter voorzien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro- massage. Wij hopen u te mogen be groeten in ons hotel en zullen ons uiterste best doen om u een aange naam verblijf te bezorgen. Kinderen tot en met 12 jaar (max. 2 kinderen) verblijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies en ontbijt (dit zijn altijd zeezijdekamers, dus geldt hiervoor een toeslag). 3-daags Ontspannen aan Zee Ontvangstmetwarmechocola- demelken brownie 2x overnachting in een kamer aande landzijde 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangendiner Gratisgebruikzwembadenrelax center Vertrekdata Prijzen Sept. en Okt. 95,00 p.p. aankomst zondag t/m donderdag Sept. en Okt. 105,00 p.p. aankomst vrijdag en zaterdag herfstvakantie Nov. enMrt. €79,00 p.p. aankomst zondag t/m donderdag Nov.enMrt. 85,00p.p.aankomst vrijdag en zaterdag voorjaarsvakantie Boekt u vóór 1 oktober voor de maanden november t/m maart, dan ontvangt u 10% vroegboekkorting! Dit arrangement is geldig van sep- tember2016t/m maart2017. Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl. toeristenbelasting circa €2,15 p.p.p.n. Toeslag 1 persoon 60,- op de arrangementswaarde, de 1-persoons- toeslag geldt alleen op basis van een 2-persoonskamer. Toeslag kamer met zeezicht 10,- p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. L0. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. Dit arrangement is geldig voor genoemde data o.b.v. beschikbaarheid, m.u.v. Kerst en Oud Nieuw. Meer informatie en boeken: Ga voor 'drie dagen ontspannen aan zee' naar onze website reiskatern.nl/pzc/gtnb1602 voor meer informa tie. En voor boeken bel of mail met Golden Tulip Noordwijk Beach 071 - 361 92 05 of reservations@goldentulipnoordwijkbeach.nl NOORDWIJK BEACH 13 In St. Paul de Vence, aan de pittoreske Cöte d'Azur, bevindt zich het landgoed "Le Paradou". Met de auto rijdt u in een kwartier naar de stranden aan de Middellandse Zee. Nice, Cannes, Monaco en St. Tropez liggen bijna voor de deur. Een perfecte plek voor de echte genieter en individualist. De vier typisch Provengaalse vakantiewoningen zijn vernoemd naar bekende kunstenaars die zich sterk tot deze omgeving aangetrok ken hebben gevoeld en zijn gelegen in een weelderige tuin, omgeven door olijfbomen, mandarijn-, citroen- en sinaasappelbomen, palmbomen en hoge cipressen. Het landgoed beschikt over eigen parkeerplaatsen en een zwembad. Aankomst- en vertrekdag is zaterdag. Genoemde verhuurprijzen van de woningen zijn exclusief 5 herfstkorting. Bij een verblijf van 2 weken ontvangt u op de tweede week 10% korting. Inbegrepen: Bed- en keukenlinnen Handdoeken Stroomkosten. Niet inbegrepen: Eindschoonmaakkosten Cezanne: €30,00 Eindschoonmaakkosten Renoir: €30,00 Eindschoonmaakkosten Picasso en Matisse: €50,00 De woningen Cezanne: max. 2 personen, tot appar tement omgebouwd stenen huisje, voorzien van keuken, slaapkamer, badkamer met douche/toilet en groot terras. Vanaf 345,00 per week. Renoir: max. 4 personen, natuurstenen chalet voorzien van keuken, woonkamer met 2-persoonsbedbank, separate slaapkamer, bakkamer met douche/toi let en terras. Vanaf 495,00 per week. Picasso: max. 6 personen, gelijk vloers huis voorzien van woonkeuken, televisiekamer, 2-persoonsslaapkamer, slaapkamer met 2 bedden en slaapbank voor 2 personen, 2 badkamers met douche/toilet en terras. Vanaf 845,00 per week. Matisse: max. 6 personen. Woning verdeeld over 2 etages voorzien van woonkeuken, televisiekamer met 2-persoonsslaapbank, 2 slaapkamer, 2 badkamers met douche/toilet, terras. Vanaf 845,00 per week. Meer informatie en boeken: Ga voor "Le Paradou" Cöte d'Azur naar onze website reiskatern.nl/pzc/MT1606 of bel met Mondial Tours (053)484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 09.00-15.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com IVIOnCI JU IOUTS 5 herfstkorting 2- tot 6-persoonsvakantiewoningen Vanaf 345,00 per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14