Philippine overtuigt bij Virtus 15 Bohadi is met drie treffers de uitblinker Degradanten RIA W. en Luctor'88 maken er vijf Clinge speelt niet zijn beste wedstrijd bij IJzendijke, maar wint wel ruim. De eerste speeldag in de vierde klasse A van het zondagvoetbal le verde gisteren liefst dertig doel punten op. De meeste hiervan vie len te bewonderen in Breskens, waar de thuisploeg met 4-2 won van Patrijzen, en in Sas van Gent bij Corn Boys tegen RIA W. (1-5). Sluiskil-Oostburg 2-3: De thuis ploeg kende redelijk wat balbezit tegen Oostburg, dat verdedigend stond als een huis. Via Sander de Dobbelaere en Arjen Versluijs na men de gasten in de eerste helft tweemaal een voorsprong. Tussen door benutte Mike van Kolk nog een strafschop: 1-2. Een kwartier na rust vergrootte Matthijs van der Meulen de marge: 1-3. Kort voor tijd deed Mike van Kolk, weer vanaf de stip, nog wat terug voor Corn Boys: 2-3. Breskens-Patrijzen 4-2: Een mooi competitiedebuut voor de van Phi lippine overgekomen Joris Corijn, die al in de eerste minuut de sco re opende: 1-0. Soufian Dooms maakte er op aangeven van Jan Meijaard al snel 2-0 van, waarna Meivin Janse in de dertigste mi nuut wat terugdeed namens Patrij zen: 2-1. Op slag van rust bracht Kjeld Verschorre de 3-1 op het bord. Nadat Jan van de Broecke er een kwartier na de pauze 4-1 van had gemaakt, was de wedstrijd be slist. In de laatste minuut bepaal de Marvin Rijk de eindstand op 4-2. Schoondijke-Steen 0-1: Een licht overwicht in de eerste helft lever de de thuisploeg geen noemens waardige mogelijkheden op. Met de na rust ingevallen Robin Mari- man in de gelederen nam Steen de wedstrijd in handen. De 0-1 hing lang in de lucht, maar kwam er pas in de 80ste minuut via Co- nor Laerenbergh. De slotfase lever de iets meer druk op van de thuis ploeg, maar zeker geen kansen op de gelijkmaker. Corn Boys-RIA W. 1-5: De thuis ploeg leek pas te ontwaken nadat Mike Stenzei (vorig seizoen Corn Boys) en Mauro Campanella bin nen een kwartier voor een o-2-voorsprong hadden gezorgd. Na rust had eerst Dario Sandrini pech met een inzet tegen de lat. Maar in de 68ste minuut kwam de aansluitingstreffer er alsnog via Tollunay Sahin: 1-2. Maar echt aan haken lukte Corn Boys eigenlijk geen moment. Truth Molulon liet een kans op de gelijkmaker onbe nut, waarna RIA W. in de slotfase verder afstand nam door Tim van Herreweghe, Mohammed Kilig en opnieuw Mike Stenzel. Luctor'88-Biervliet 5-0: „Voor rust zag het er niet naar uit dat het zo'n grote overwinning zou worden. Na een jaar lang tegen houden, moesten we nu zelf het spel maken", zei trainer Mick Vu- jovic van de ploeg die vorig jaar nog derdeklasser was. Rutger van Rossum, die al vroeg de score had geopend, brak kort na rust de ban door de 2-0 binnen te knallen. Hierna trof Stefan Boonman vier keer doel, waarvan één treffer werd geannuleerd door de scheids rechter: 5-0 was de eindstand. Biervliet kreeg alleen kort voor de rust een goede kans. Hontenisse-Groede 2-1: „Op deze manier is Groede een aanwinst voor deze klasse. Vandaag was het voor ons kantje boord", zei Wies van Kerckhoven namens Honte- nisse. Hij zag hoe de bezoekers via een afstandsschot van Bart van den Hemel op voorsprong kwa men: 0-1. Nog voordat er een kwartier was gespeeld, bracht Tom Rijk de stand alweer in evenwicht. In de tweede helft kon de wedstrijd twee kanten op met mogelijkhe den voor Jordi Maerevoet, Toon van Parijs en Tom Rijk. De laatste werd matchwinnaar door de 2-1 aan te tekenen. Daarmee besliste hij het duel. IJzendijke-Clinge 0-4: Trainer Ma rio Vermeirssen van Clinge had het na afloop over een positieve start van de competitie na een goe de voorbereiding. „Het was niet onze beste wedstrijd, maar we creëerden veel kansen en gaven achterin bijna niets weg." Halverwege stond er een 0-2-stand op het bord na treffers van Thomas Leegwater en Dion Weemaes. Ook na de pauze was Leegwater trefzeker (0-3), waarna Sven d'Hooge de eindstand op 0-4 bepaalde. HVV'24-Unitas'301-0: Het duel tussen HVV'24 en Unitas'30 was minder hoogstaand dan vooraf werd verwacht. Beide ploegen had den met name voor de rust moei te om in hun spel te komen. Pas na de hervatting wierp de thuisclub de schroom van zich af. Via Jasper Sponselee werd het in de 62ste minuut verdiend 1-0. Daarna lieten Dennis Buijs en Joost Bogaart nog na om de score verder uit te bouwen. Ook omdat Jef van de Kinderen een aantal goede reddingen in huis had, bleef dat zonder gevolgen: 1-0. Victoria'03-Terneuzen 0-1: Met de wind in de rug had Terneuzen voor de rust de beste kansen, maar in doelpunten resulteerde het overwicht niet. De bezoekers hadden de pech dat een schot van Ryan de Regt op de belandde. Na de hervatting was het duel meer in evenwicht, hoewel ook toen de beste kansen voor Terneu zen waren. Nadat Ben Ongenae en Douwe de Kok dicht bij de ope ningstreffer waren geweest (bei den raakten het houtwerk), was het in de 72e minuut Can Kiran die voor de beslissende 0-1 zorg de. Virtus-Philippine 1-3: Philippine was niet alleen feller in de duels dan Virtus, maar ook in voetbal- technisch opzicht de bovenliggen de partij. Sebastiaan de Meijer opende na nog geen half uur spe len de score. Drie minuten na rust schoot hij nog eens raak. Nadat Danny Oomen Virtus terug in de wed strijd had gebracht, maakte Ro land van de Wege aan alle onze kerheid een eind. Het slotoffen- sief van de thuisclub werd toen meteen gebroken. De nieuwe fusieploeg FC De Westhoek won in de allerlaat ste seconden met 3-2 van Hein- kenszand. Vierde klasse B In de vierde klasse B openden SPS, Stavenisse en ZSC'62 met duidelijke cijfers. Zo won SPS met 6-3 van Hansweertse Boys en versloeg Stavenisse Kwaden- damme met 5-1. Kwadendamme-Stavenisse 1-5 (0-2). Adriaan Janssen 0-1, 0-2 en 1-5, Mike Verboom 1-2, Rudy Ridderhof 1-3 en Lorenzo van Haaften 1-4. 1-1. ICMMMMMMIIIM $till0ÊÊÊÊtÊtÊtÊttttÊÊt( maandag 5 september 2016 Breskens velt Patrijzen Jelmer Ghijsels van Breskens wint een kopduel van een Patrijzen-verdediger, fotoronald den dekker Jos van Belzen Vlissingen Op de eerste speeldag van de vierde klasse A van het zondag voetbal werd dertig keer ge scoord. Corn Boys-RIA W. (1-5) en Breskens-Patrijzen (4-2) le verden de meeste goals op. Voor de Zeeuws-Vlaamse ploe gen in de derde klasse A van het zondagvoetbal verliep de eerste speeldag succesvol. Philippine won met 1-3 bij Virtus. HVV'24 (tegen Unitas'30) en Terneuzen (tegen Vicoria'03) zegevierden allebei met 1-0. Eddy van der Hooft Vlissingen Zeeland Sport is het nieuwe seizoen in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal goed begonnen. De Vlissingse ploeg versloeg Veere met 6-3. Grote man was Soufian Bohadi met drie treffers. Robin Hamelink Vlissingen Zeeland Sport-Veere 6-3 (3-1). Mohamed Hajjaji 1-0 en 3-1, Sou fian Bohadi 2-0, 4-1 en 6-1, Loren zo de Groot 2-1, Hicham Azzana- gui 5-1, Romeo Goelaman 5-2 (ei gen doelpunt) en Ruben de Looft 6-3. DWO'15-Bevelanders 0-1 (0-1). Cahit Arslanlar 0-1 (strafschop). Noormannen-Hoedekenskerke 1-0 (0-0). Erwin Pouwelse 1-0. FC de Westhoek-Heinkens- zand 3-2 (1-0). Dennis Schuitem aker 1-0, Jur van de Berg 1-1 (strafschop) en 2-2 (strafschop), Jeffrey Ossewijer 2-1 en Maar ten van Kempen 3-2. Bijzonder heden: Rowan de Jonge (Hein- kenszand) krijgt rood in de eer ste helft. MZVC-Domburg 1-3 (0-1). San- der Willemse 0-1, Wouter de Vis ser 0-2, Chiel Maranus 0-3 en Jeroen Timmerman 1-3. Spui-Nieuwland 2-2 (2-1). Jordy de Kunder 1-0, Roy van Sluijs 1-1, Bert Scheele 2-1 en Andre Goed hart 2-2. SPS-Hansweertse Boys 6-3 (4-2). Aleksandar Veljanoski 0-1 en 5-3, Jelmer Flikweert 1-1, Ke vin Uijl 1-2 (eigen doelpunt), Leo nard Quist 2-2, Maurice Lindhout 3-2 en 5-2, Marnix van der Slikke 4-2 en Raynor Suurd 6-3. Apollo'69-Wemeldinge 2-1 (2-0). Ard Jan Bolink 1-0, Robin Braam 2-0 (strafschop) en Robin van der Linden 2-1. Cadzand-WIK'57 0-2 (0-1). Rem- co Theunisse 0-1 en Remon den Boer 0-2. Wolfaartsdijk-ZSC'62 0-4 (0-2). Robin Provoost 0-1 en 0-3, Jos Erades 0-2 en Barry van der Stel 0-4. OFB-Waarde 2-1 (1-0). Rick Hok- ke 1-0 en 2-1 en Jordy Steketee Vosmeer-Smerdiek 2-3 (1-0). Erik van Haaften 1-0 (eigen doel punt), Jeffrey Kruf 2-0, Sander Vroegop 2-1 en Niels Lindhout 2-2 en 2-3. Uitgebreide verslagen van de vierde klassen zijn te vinden op de site pzc.nl. f»'v-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59